PODMÍNKY SETKÁVÁNÍ POSLŮ

Podmínky setkávání poslů

MINIMÁLNÍ PODMÍNKY PRO PRONÁJEM MÍSTA K SETKÁVÁNÍ POSLŮ BUDOUCNOSTI – ZLATÝ VĚK a VŠECH PŘÍZNIVCÚ/POŠTOVNA – ORGANIZÁTOR.

1. Nutné projednání konkrétního místa konání (včetně využívání dalších prostor jako např. WC, šatna, skladovací prostory apod.) a času od-do (zároveň i možnost vstupu do prostor z důvodu přípravy o hodinu dříve nebo možnosti přípravy techniky o den dříve). Prosím pozor na případný souběh akcí, které by se mohly vzájemně rušit.

2. Finanční podmínky pronájmu (částka za pronájem, PLATBA V HOTOVOSTI nebo PLATBA NA ÚČET), případná možnost využití audio-video techniky a dohodnout řešení případně vzniklé škody.

3. Možnost parkování pro více aut (placené nebo neplacené), případná možnost alternativní dopravy (MHD, autobus apod.)

4. Domluvení občerstvení, obědů a projednání podmínek vč. okamžitého zaplacení při odběru před zahájením akce nebo formou očíslovaných lístků, které souhlasí s příchozím číslem účastníka akce, kdy při vstupu je mu "výčepní" lístek vydán (opět záleží na domluvě s obsluhou, pokud bude k dispozici) a před odchodem z akce bude u obsluhy zaplacen.

5. Nutná domluva s hosty při příchodu a upozornění na zvolenou variantu v bodě č.4, že důvod-rušení přednášky je pobíhání číšníka.

6. Umístnění odpovídajícího počtu stolů u vchodu do vymezených prostor ( sálu) pro výběr vstupného, registraci příchozích (platících vstupné v předstihu, aktuálních členů spolku s nárokem na slevu na vstupném) s možným výdejem registračních či výčepních lístků a dotazů k diskusi.

7. V čele umístnění 3 až 4 stolů pro přednášející.

8. Podmínky u stolů přednášejících, zde je nutné mít více vstupů do zásuvek rozvodů elektřiny (220-240 V), TV přijímač a vstup v ní pro přenos z nahraných aktivit (flash nebo připojení k notebooku kabelem. Tj. kabel a přísl. vstup do televize) Připojení reproduktorů, počítačů přednášejících.

9. Organizátor (s pomocníky) musí být na místě minimálně hodinu až dvě hodiny před konáním akce, a to z důvodu zajištění technické stránky. Organizátor po skončení programu zajišťuje uvedení sálu do původního stavu (zpětné přestavení stolů, židlí, vrácení připojovacího kabelu personálu zařízení, byl-li tam vypůjčen atd.)

10. Cílem akce je vytvořit pro účastníky příjemné prostředí, aby měli možnost se seznámit s náplní práce a otázkami, které přináší naučně-osvětový spolek POSLŮ BUDOUCNOSTI – ZLATÝ VĚK.

Děkujeme za spolupráci

Tým spolupracovníků J.T.