PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮ

TATO STRÁNKA SLOUŽÍ PRO VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ ČTENÁŘŮ

Neslušné příspěvky budou mazány a autoři pro příště blokováni. 

Příspěvky

Drahi priatelia,
Ako mnohi zaiste viete, po nasom poslednom vysielani na YouTube vo stvrtok 10. augusta bol nas program okamzite vymazany a tym sme stratili pristup ku vsetkym vasim komentarom ako aj k "live chat" prispevkom.
Kedze nam na vasich nazoroch, komentaroch, pripomienkach a otazkach zalezi - a ja si naozaj vsetky precitam - tak by som vas rada povzbudila, aby ste pouzili aj tuto platformu a napisali nam.
Pripravujeme cely rad novych vysielani, na zname ale aj celkom nove temy a velmi nas tesi nielen vasa priazen, ale hlavne povzbudiva spatna vazba o tom, ze napomahame prebudeniu stale viac ludi.
Dakujem vam v mene nasho timu za vasu pozornost a za sirenie poznania a pravdy.
Pozdravujem vas zo zimneho Sydney a nam vsetkym zelam vela trpezlivosti, odvahy a vysokych vibracii na ceste do Tiffany modrej buducnosti.
Drzim nam palce!
S usmevom

Jana

17.8.2023 

Jana Tomajková


Vím a cítím že nepocházím z této planety, můj původ je z Persea, co prožívám tady je neuvěřitelné lidským tvorům jako jsme nyní my!!! Lži, podvody,skorumpovaný systém a ty neutuchající genocidy páchajíce na nevědomém lidstvu jsou katastrofrní problém je v tom že to přijmají jako jedinou nožnou realitu která je snažím se jim přiblížit gesaru- nesaru, ale marné je počínání- nechtejí a nevěří v absolutní a nepodmíěnou lásku stvořitele v technologie které jsou 100 let před náma, lidská blbost a omezenost jsou bohužel věčné- my jako planeta inkarnovaných nýmamandů jsme tímto svým vědomím ve vesmíru vyhlášeni za "unikum" větších primytyvů snad není!!! je to ostuda nás jako liddstva- občas mě mrzí že jsem člověk!!! Tady se skácelo lidství!!! Přesně ja říkáte- ztracené století- ztracené lidství!!!!

7.7.2023

Milan Gardonň 


Krásnou slunečnou neděli všem POSLŮM a PŘÁTELŮM, ráda bych touto cestou PODĚKOVALA CELÉMU týmu CENTRÁLNÍ POŠTOVNY za vysílání POŘADŮ, které jsou plné moudrosti, vědomostí, souvislostí a zajímavostí. Ženský element v podání paní JANIČKY z Austrálie neskutečným způsobem OŽIVIL vysílání a přinesl zpestření těmto významným pořadům. Velmi mne oslovil projekt pana JAROSLAVA - TIFFANY BLUE...a těším se na členství v tomto KLUBU...tuto barvu a podobné odstíny nosím velmi ráda dlouhá léta a nyní to bude mít i HLUBŠÍ VÝZNAM a SYMBOLIKU...Báječně si užijte krásný letní čas a s LÁSKOU zdravím z poštovny OLOMOUC.

23.7.2023

Romana, poštovna Olomouc 


Zdravím Vás a jsem ráda, že JSTE, máte úžasná vysílání, jen je nějak nestíhám "na živo" a tak sleduji s odstupem - je teď nějak moc práce a zahrádce a ještě mám dost starostí a péče o mé tělo .-) No a navíc sleduji i Andreu z galaxie, takže......
Jsou to úžasné informace a jsem za ně moc ráda, i když mé okolí nějak nic nevnímá - "chrápou", všechny letáky jsem si stáhla a teď jen někam, kde mi je vytisknou
Tak pro dnešek to je snad vše, co jsem chtěla napsat a zase možná někdy něco připíšu :-))

10.09.2023

Marcela, Opočno po O.h. 


Vážení a milí přátelé, Poslové budoucnosti.
Děkuji Vám za Vaše pořady a jsem velice ráda, že jste měli energii k " výkopu" přímo na branku :-). Sama jsem spíše takový stínový bojovník. Revoltuji již od dětství a to mi samozřejmě přináší celý život větší či menší nepříjemné situace. Nicméně jsem vše zdárně přežila.
Pořídila jsem si s bratrem malou zahrádku a s kamarádkami si měníme sazeničky, produkty, vyměňujeme si zkušenosti. Snažím se udržovat ekologickou, nechemickou domácnost a preferuji přírodní produkty kde je to jen trochu možné.
Ale proč jsem se rozhodla Vám napsat. Vaše odvaha pustit se do projektu PB je pro mě obdivuhodná. Nemám Vaší odvahu a sílu a proto Vás velmi obdivuji a přeji všechno dobré. Celý život mi mají všichni, kteří mi potkávali, za hodně praštěnou. Přesto jsem to nikdy nevzdala. Mluvím, vysvětluji a i když to vypadá, že je to marný, přesto se zase chytím příležitosti a zase poukazuji a vysvětluji. K velké odvaze musím být vyprovokována. Vy jste pro mě hrdinové a opravdoví bojovníci. Ráda Vás poslouchám a dává mi to sílu, že je hodně takových, co se nevzdávají. I když se hodnotím jako introvert a samotář, přesto jsem celý život pracovala s lidmi. Moc bych všem přála, aby dokázali vidět, aby se probudili. Trochu neskromně si myslím, že se mi to u pár lidí povedlo a u mnoha jsem zasadila alespoň červíka pochybností. Netuším co budu ve Zlatém věku dělat, jaká bude má profese, nebo jestli budu vůbec k něčemu dobrá, ale chtěla bych pomáhat i když patřím ke starší generaci. Moje maminka je o 19 let starší a i ona pevně věří, že to zvládne a dočká se toho lepšího.
Nyní, s odstupem času, když se dívám do minulosti životů lidí kolem mě, mého, i mé rodiny, vidím veliký posun. Ne vždy nahoru, ale je krásně poznat Boží vedení. Z mnoha příběhů klientů, kteří mi přišli do života a vyprávěli své příběhy je úplně viditelně jasné, jak je každý důležitý a vždy k němu přijde pomoc a rada. Jak s tím naloží je jen jeho volba, jeho rozhodnutí, kterou cestou se vydá. V tom spočívá Boží láska. S tím mám trochu problém, trpělivě nechat každého se rozhodnout. Stále přesvědčuji a chytám se každičké příležitosti, a určitě jsem někdy až neodbytná v přesvědčování a jen je příležitost, alespoň řeknu " a ty myslíš, že je to tak v pořádku?" Stále se snažím mluvit o všech věcech, které jsou nyní aktuální. Naštěstí vzhledem k mému věku jsou lidé slušní :-). A tak se ke mně dostala otázka, jestli jsem si jistá, že to, čemu věřím se opravdu stane. Já věřím, že se to stane a není to jen výplod choré mysli. Omlouvám se, za dlouhé psaní a děkuji za Váš čas, který jste věnovali čtení.
Děkuji Vám, celému kolektivu PB za Vaši práci, za Vaše vědomosti, trpělivost, sílu a energii. Jste skvělí a jedineční.
Jana Hrušková
Loket u K. V.

13.9.2023

Jana Hrušková


Dobrý den, reaguji na pořad "Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou? - 1. část, 21.9.2023"Paní Tomajková mluvila o knize 12 planeta, Chtěla bych doporučit knihu, pokud neznáte od Jiřího Wojnara ,"Ufo, bible a konec světa. Autor knihy se podrobně zabývá nejstaršími písemnými dokumenty lidské civilizace (nejstarší texty sumerské, např. Epos o Stvoření, Epos o Gilgamešovi, a texty Bible, zejm. knihy Mojžíšovy), z nichž lze vyvodit přítomnost a působení mimozemských inteligentních bytostí - Anunnaki - zde na Zemi. Děkuji za vaše skvělé pořady!!!! 

29.9.2023

Marcela Kybalová Je zde otázka kolik lidí přejde do 5D. 5D není prostředí kolem nás ,ale hladina poznání kdo jsem a způsob vyjadřování se dle tohoto poznání. Do nových časů se dostaneme všichni společně a každý zde dohrajeme svoji roli. Technologie ,které zde budou sami o sobě neznamenají automaticky ,že ten kdo se jich dožil je ve vědomí 5D. Vnímám to tak ,že se jen urychlí vytřídění vědomí ,které bude schopno pokračovat v putování Země v 5D prostoru. Ten kdo zůstane ve 3D vědomí by byl ztracen na planetě Zemi ,která je již předurčena pro vědomí 5D. Bude se zde vše rychle měnit a ten kdo by lpěl na starém pořádku , by zde nechtěl být. Každý se tak vyskytne tam, kde je jeho místo dle jeho stavu kam dozrál v sebepoznání. Toto se bude dál přirozeně vyvíjet. Jen se vše bude rychleji proměňovat. Je možné na to pohlédnout z pozice Země jako celku, jehož součástí je i každý z nás . Jsme takovou jednou buňkou těla Země, která tím že dozrála do nového vnímání sama sebe , mění i stav planety. Buňky ,které nedozrály do kvality 5D se přirozeně oddělí do stavu a místa, kde bude možné pokračovat v jejich učebních lekcí pro jejich zrání. Je potřeba vše vnímat jako celek. Jen tak přestaneme bojovat se svým okolím, kterým jsme ve skutečnosti mi sami.

7.5.2024

Radek Hudousek 


 

Dobrý den. Při sledování posledního 34. dílu Pravda nebo hoax mě překvapilo, když jste mluvili o tom, že mladé generace se teprve probouzejí a moc jich není. Mě je čerstvých 31let a můžu říct, že se probouzím celý svůj život, ale vědomá jsem byla od malička. Je to hlavně díky mojí mamince, která asi taky byla jedna z hvězdných semínek, protože se narodila probuzená do úplně uspané rodiny. Mě a mé tři bratry od malička informovala, vedla ke kritickému myšlení a podporovala mě ve vymanění z matrixu. Teď se informujeme vzájemně, Vás Posli budoucnosti mi taky našla ona. Chci tímto říct, že probuzených mladých je mnohem víc a to přece díky Vám, dříve narozeným, kteří jste nás vedli a cestu probuzení urychlili a usnadnili. Za to Vám všem, kdo tohle děláte děkuji! Mám teď novou kolegyni 23 let a je probuzená, i když sama v celé rodině. Mí přátelé v podobném věku jsou na cestě k probuzení, když je poslouchám, tak vidím jak se spící postupně dávají na cestu lásky. Oni vědí, že něco není v pořádku a neví co se děje a tak se sami od sebe obrací na lásku, což je úžasné, to je cesta k probuzení. I já rostu a probouzím se, o adrenochromu, symbolismu nebo satanismu v hudbě a filmech jsem se dozvěděla teprve během plándemie ale hledám dál, informuju okolí a už mě nebaví dělat, že co je v TV, tak je jakože pravda, TV jsem vyhodila z okna před sedmi lety. Já už nahlas mluvím úplně všude kde se pohybuji a je mi úplně jedno co si o mě lidi myslí. To co s námi kult, ilumináti nebo jak je nazývat dělají, je už tak evidentní, že je to až tragikomické, jak lidi všechno vidí a ignorují. Já už definitivně odmítám toto divadlo hrát a je nás skutečně čím dál víc. Držte se, je to všechno nářez, ale musíme fakt zabrat, protože někteří se brání probuzení zuby nehty! Lásku všem!

20.5.2024

Gabriela, Jižní Morava


Cesta vede přes skoncování s celou politickou scénou, která nám už desetiletí dokazuje, že neslouží člověku. Já osobně to vidím přetvořit tak, že si lidé budou tvořit pravidla ve své obci sami a tato pravidla budou spravovat zástupci těchto obcí, kteří budou zodpovědní za nastolení takových podmínek, které potřebují spoluobčané konkrétní obce. Tito zástupci budou vytvářet potřebné podmínky pro život v jednotlivých okresech a krajích a jejich práce bude sjednocena na úrovni celé naší vlasti. Zde by byla konečná výkonná složka, která zde není od toho, že něčemu vládne, ale koná dle požadavku, který se k této výkonné složce dostává od obyčejných lidí již popsanou cestou přes obce, okresy a kraje. Úřednická nadřazenost těchto složek by byla taková, že nejvyšší by byla moc lidu, tedy obcí, které si umí nejlépe kontrolovat, jak dotyčný zastupitel pracuje. Nepotřebovali bychom tak, žádné volby, protože by si takto lidi sami určili v jakých podmínkách potřebují a chtějí být. Jednotliví zástupci by pracovali dle svého určení (obec, okres, kraj a celorepubliková úroveň) Byli by to lidé, kteří umí číst potřeby lidí. Pokud by se i zde našel někdo, kdo nepracuje dobře, byl by tento úředník odvolán stejně tak jako by si nikdo nedržel v práci člověka, který tam škodí anebo nedosahuje potřebných kvalit pro danou práci. Tato odvolatelnost by se spravovala touto cestou. Úředníka na celorepublikové úrovni by odvolával krajský úředník. krajského úředníka by odvolával okresní, toho by pak mohl odvolat zástupce obce a zástupce obce můžou odvolat samotní občané této obce. Takto by si lidé vládli sami. Tím by se více lidí chtělo přirozeně zapojit do dění a přestali by být lhostejní k tomu co se kolem nich děje, protože by byli první, kteří tvoří případnou změnu. Již by bylo rozprášeno tvrzení, že s tím stejně nic nenadělám.

29.12.2023 

Radek Hudousek