ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA: Na celém světě je k dispozici více než 5 milionů lůžek Med - nejnovější informace o Alliance Med Beds - 11. září 2023

11.09.2023

Autor: Medeea Greere

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, protože publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Sky Prince, který zveřejňuje informace o Alliance Med Beds, byl potvrzen Aliancí a oznámil počet Med Beds v Americe, Austrálii a po celém světě!

Existuje článek, který říká, že ve Spojených státech je 8 300 center Med Bed Center a lidé se mě stále ptají, jestli je to pravda. V posledních týdnech jsem Alianci nekontaktoval, takže jsem to nemohl potvrdit.

Tak jsem si řekl, že se zeptám. Kdo jiný by to měl dostat (přesně) než ti skutečně v lékařské sekci armády? Zavolal jsem jim a dostal odpověď.

To je to, co slyším od zdravotnických lůžek a lékařských oddělení armády.

Ve Spojených státech jsou tři specializovaná centra Med Bed.

Než skočíte a řeknete, že to nestačí, vyslechněte mě. To je to, co řekli.

Ve Spojených státech existovala tři specializovaná centra Med Bed.

V současné době je ve Spojených státech 50 000 zdravotnických lůžek.

Některá z těchto lůžek jsou na vojenských základnách, některá jsou na opuštěných nemocničních odděleních, některá jsou na klinikách, některá jsou v podzemních základnách a některá jsou na místech, která byste si nikdy nedokázali představit ve velkém zdravotnickém zařízení. Technologie je v pořádku.

Jinými slovy, po celých Spojených státech je 50 000 Med lůžek a více než 50 000 Med lůžek. V současné době existují tři hlavní centra, ale nebyl jsem schopen najít jejich umístění. Ještě nejsou připraveni oznámit (umístění).  řekl.

Tato centra se používají hlavně pro vzdělávání. Nejen pro zprávy a reklamu, ale také pro výuku lidí, jak používat postel a další věci. V tomto smyslu budou tato centra instalována v klidných a vzdálených lokalitách.

Cestou na poštu míjím nově zrekonstruovanou budovu, která vypadá jako obyčejný obchod nebo call centrum. To je důvod, proč to lidé nechápou. Jsou tam však zdravotnická lůžka a léčí lidi. Nebo podzemní základny nebo vojenské základny.

Ptal jsem se na Austrálii. V Austrálii je specializované centrum Med Bed a je zřejmě v Canbeře. Vím, že je to hlavní město, ale je to tak nudné, že není co dělat. Byl jsem tam. Ať tak či onak, cítíte se jako v Canbeře.

V Austrálii je více než 5 000 zdravotnických lůžek

Opět, stejně jako Amerika, všechny země jsou téměř stejné. Jinými slovy, čím menší země, tím lepší je mít velké centrum a další menší, méně významné lokality.

Nyní, Animal Healing Chamber, to není moc, ale je to hned vedle nebo velmi blízko skutečného lékařského lůžka. Takže kde je Med Bed, tam je Animal Healing Chamber. Je to někde tam venku.

Například, pokud jdete do stáje, můžete najít léčivou komoru. Může to být na veterinárním oddělení vaší univerzity. Nečekali byste, že tam bude. Může a nemusí to být vojenská základna. V některých případech může být na stejném místě jako zdravotní lůžko.

Takže záleží na umístění, populaci, mnoha různých faktorech.

Byla však zřízena zdravotnická lůžka a personál byl vyškolen a v současné době prochází školením, aby je mohl začít ošetřovat humanitární pracovníky.

Poté budou vyškoleni manažeři a zaměstnanci. Používejte při tréninku. Používání Med Bed je součástí vašeho tréninku. Ty jsou pak propuštěny těm, kteří jsou v nejhorším scénáři (kriticky nemocní pacienti).

Nejdůležitější jsou lidé, kteří jsou na přístrojích, se srdečním selháním, selháním jater, dialýzou, sepsí, vším ostatním. Proto budeme v ohroženém stavu.

Poté bude uvolněn pro zbytek veřejnosti.

Slyšel jsem, že to trvá asi 4-6 týdnů po rezervaci RV.

Existence Med Bed pak bude zpřístupněna široké veřejnosti.

Existence Med Beds se stane veřejnosti známou ve stejné době, kdy se humanitární pracovníci již léčí. Prvních šest týdnů je pro humanitární pracovníky, správce a jejich rodinné příslušníky. Veřejnost pak bude o existenci lůžka informována.

Úplně nechápu, jak to dělají. Pak začnou ošetřovat humanitární pracovníky a jakmile to bude hotovo, budou léčit nejhorší kriticky nemocné pacienty.

Nezapomeňte, že pokud se učíte, jak používat Med Bed, bude to také součástí vašeho školení. Dokonce i když to uděláte uprostřed hodu, budete to muset udělat znovu během tréninku.

Takže i když ztratíte libru, vaše vlasy rostou o centimetr, vaše oči svítí, udělají něco dobrého (pro vás) . . V podstatě vás to naučím a projdu s vámi celou zkušeností.

Spravedlnost nebude sloužit z lékařského hlediska, ale zažijete celý tréninkový proces jako pacient, podobně jako se učíte, jak se stát lékařem nebo zdravotní sestrou. V některých případech můžete být trpěliví po dobu jednoho dne. Měření krevního tlaku během tréninku a všechny druhy divných věcí, které se dějí, které jsou pro každého jiné. To se liší podle místa.

Pak, asi čtyři až šest týdnů poté, co budou lůžka známa veřejnosti, bude telefonní číslo pro skutečné zahájení rezervace k dispozici po celé zemi. Pak můžete začít rezervovat odtud.

Proto po uvolnění Humanitárního fondu nebo Záchranné zálohy odhadujeme, že bude trvat přibližně tři měsíce, než budeme moci skutečně začít vytvářet rezervy.

Samozřejmě existuje mnoho faktorů a harmonogram se může změnit, ale očekává se, že to bude trvat asi tři měsíce. Jedná se o odhad počtu humanitárních pracovníků na základě počtu lidí, kterým hrozí smrt.

Takže po analýze všeho souhlasím s odhadem 3 měsíců. Rád bych to objasnil.

To znamená, že po celém světě je k dispozici více než 5 milionů zdravotnických lůžek, se 3 specializovanými centry ve Spojených státech a 1 specializovaným centrem v Austrálii.

Té noci jsem nevstoupil do žádné jiné země. (Neslyšel jsem o jiných zemích.)

Zdá se, že nové Med Beds se stále vyrábějí každý den a číslo je mnohem vyšší, než jsem slyšel před 2 lety

Abychom maximalizovali účinky Med Bed, zvyšme frekvenci a doufejme pozitivně.

MED BEDS – Špičková technologie léčebných lůžek potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA

Otázky a odpovědi o Med Beds | Vše, co potřebujete vědět o Med Beds a jak Quantum Med Bed's revolucionizují lékařskou oblast (nové video)

Technologie kvantového léčení medových lůžek: Skok lásky a vědy!

V harmonickém tanci mezi vědou a láskou se léčivý potenciál Med Beds ukázal jako oslnivé svědectví. Obklopen špičkovou kvantovou technologií, Med Beds je majákem naděje pro ty, kteří hledají holistické wellness.

Ale co je dělá tak zvláštními?

Láska, nejmocnější síla ve vesmíru, překračuje hranice viditelného a neviditelného. Je to energie, která prolíná naši samotnou existenci. A když se láska setká s vědou, zázraky jako Med Beds se rodí.

Jen se nad tím zamyslete: prostor, který spojuje nejhlubší náklonnost lidstva s hlubokými tajemstvími kvantové mechaniky...

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/q-a-about-med-beds-everything-you-need-to-know-about-everything-you-need-to-know-about-med-beds-part-1/

Také: Med Beds v USA: Proč ticho? Podrobnosti o Med Bed Plans v USA - Q & A o Med Beds - důkaz kompilace! – https://amg-news.com/med-beds-in-the-usa-why-the-silence-details-of-med-bed-plans-in-the-usa-q-a-about-med-beds-proof-compilation/

VIDEO: ANO, existence medových lůžek je potvrzený fakt – VIDEO proof kompilace! – https://amg-news.com/video-yes-the-existence-of-med-beds-is-a-confirmed-fact-video-proof-compilation/

Med Beds v USA: Proč ticho? Podrobnosti o plánech Med Bed v USA - Otázky a odpovědi o Med Beds

Med Beds v USA: Proč ticho?

USA, země příležitostí, inovací a... umlčet? Pokud jde o Med Beds, je tu ticho, které je těžké ignorovat. Tato lůžka mají potenciál změnit zdravotnický průmysl a vyřadit elektrárny z podnikání. Mohl by farmaceutický průmysl tahat za nitky a potlačovat právě tu technologii, která by mohla ukončit jeho nadvládu?

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/med-beds-in-the-usa-why-the-silence-details-of-med-bed-plans-in-the-usa-q-a-about-med-beds-proof-compilation/

Také: MED BEDS - High Tech Medical Bed Technology potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA (musí vidět video) - https://amg-news.com/med-beds-high-tech-medical-bed-technology-suppressed-by-deep-state-and-released-by-nesara-gesara-must-see-video/

Med postele