Zvláštní zpráva: Bližší pohled na lůžka Tesla Med - Technologie Tesla Med Bed generuje pole regenerační energie životní síly, která stimuluje samoopravu všech buněk

06.05.2023

Autor: Medeea Greere 6. května 2023 9 minut čtení. Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, protože publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

"Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte v pojmech energie, frekvence a vibrací." Nikola Tesla

Představte si, jak by byl život jednodušší, kdybyste měli systém založený na umělé inteligenci (AI), který by dokázal skenovat, diagnostikovat, léčit a předcházet výskytu zdravotních problémů!

Už si to nemusíte představovat. Tady je, známý jako "med bed" nebo "medbed!"

Využívá technologii Nikola Tesla a může omladit vaše zdraví a pomoci vám vést zdravý život bez bolesti. Tato vestavěná technologie umělé inteligence je prohlášena za "sci-fi frekvenční medicínu budoucnosti". Navíc je medové lůžko skutečným zázrakem pokročilé medicíny.

Chtěli byste vědět, proč je to skutečný zázrak? Pokračujte v čtení, abyste podrobně porozuměli pracovnímu principu, výhodám, trvání léčby a podmínkám léčeným medovým lůžkem.

Co je Tesla medbed?

Technologie Tesla med bed vytváří pole regenerační životní energie, která stimuluje samoopravu všech buněk. Jak již bylo zmíněno, zajišťuje, že jste v dobrém zdravotním stavu a dokazuje, že je budoucností zdravotní péče.

Vzhledem k tomu, že Tesla med bed generator je bezpečný, neinvazivní, přirozený a účinný, je schválen americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv třídy II. Nejsou to však jen obyčejné elektrické postele. Tato lůžka pracují na bázi kvantové technologie a umělé inteligence, aby uzdravila vaše tělo.

Medbeds jsou tří typů:

Další informace o hlavních rozdílech mezi těmito třemi typy medbed.

Jaký je princip fungování Tesla medových lůžek?

Jak již bylo zmíněno, Teslo med bed funguje na principu kvantového léčení. Jedná se o přenosné, domácí zdravotnické vybavení, které také pracuje na principu léčení křemennými krystaly. Kombinace kvantových a křemenných léčebných mechanismů pomáhá při určování velmi nepatrných rozdílů v elektrických signálech vysílaných z jedné části těla do druhé. Tesla med lůžko tak nabízí přesnou diagnózu zdravotního stavu.

Tesla med lůžka fungují, když se dvě frekvence seřadí ve čtvercovém tvaru s 50% pracovním cyklem. Protože se jedná o stroj AI, není třeba vybírat napětí, elektrický proud nebo průběhy, protože mechanismus AI je může automaticky vybrat.

Jak fungují medové postele?

Mechanismus Teslových medbeds zahrnuje tři kroky:

  • Kompletní skenování těla

  • Podrobná analýza zdravotních problémů, pokud máte nějaké. Zdravotní problémy nastávají, pokud se energetický potenciál v buňce snižuje.

  • Přesné zpracování prostřednictvím frekvenčního vyzařování

Stovky zdravotních stavů a nemocí jsou zmapovány v databázi obsahující více než 10 000 různých frekvenčních vzorců. Pro kontrolu výstupu skenování bude vyvinuto více algoritmů. Tyto algoritmy budou porovnány s existující databází, aby se zjistila příčina onemocnění. Jakmile je určena příčina, budou tato lůžka vyladěna tak, aby poskytovala přesnou léčbu.

Představte si pacienta, který má chronické onemocnění, jako je rakovina. Buňky pacienta budou mít nízkou hladinu energie, která je menší než 15 mV. U těchto pacientů doporučují lékaři léčbu na lůžku. Med bed generuje Teslovy vlny, které výrazně zvyšují energetický potenciál až na 70 mV. Toto zlepšení energetického potenciálu může účinně léčit rakovinu. Dále je možné zabránit šíření rakovinných buněk do jiných částí těla.

Jednoduše řečeno, potenciální elektromagnetická energie léčí postiženou buňku přesně. Nejenže předpovídají příčinu zdravotního stavu, ale také ji řeší neinvazivním způsobem.

Tato medová lůžka vypadají jako CT skenovací zařízení nebo MRI stroje. Jediné, co musíte udělat, je jen ležet uvnitř a přijímat Teslovy vlny. A je to!

Jaké jsou výhody postelí Tesla med?

Pokud jde o medové lůžko, hlavní součástí je topná spirála Tesla. Může potenciálně snížit stres a zánět. Zvýšením energie může tato cívka detoxikovat a vyčistit buňky vašeho těla.

Kromě toho Teslova zahřívací cívka na různých frekvencích přirozeně využívá energii životní síly ke zlepšení buněčné funkce, zvýšení energetické hladiny, obnovení schopnosti hojení, regeneraci končetin zpět do normálu a nakonec zvrácení stárnutí.

Jak stárneme, nemusíme zůstat mladí a aktivní po celou dobu. Budete také potřebovat více spánku, abyste dobili svou mysl a tělo. To je místo, kde medová postel opravdu pomáhá! Poskytuje vysoce kvalitní spánek pro zlepšení kognitivních funkcí, poskytuje duševní zaměření, zvyšuje paměť, přináší úlevu od bolesti a nabízí větší imunitu.

Tesla med postele mají mnoho dalších výhod, jako například:

  • Snížení zánětu

  • Zlepšení úrovně buněčného ATP pro větší produkci energie

  • Stimulace přirozeného léčebného mechanismu pro opravu buněk

  • Řízení krevního tlaku na normální úrovni

  • Zlepšení kvality spánku

  • Podpora příjmu živin, krevního oběhu a detoxikace těla

  • Pracuje jako antidepresivum pro uklidnění emocí a nervových akcí

Tesla med lůžka nabízejí nejen zdravotní výhody, ale také nabízejí praktické výhody podle potřeby. Není třeba bojovat při nastupování nebo vstávání z postele. Použití medových lůžek vám pomůže vyhnout se pádům a uklouznutí.

Toto lůžko můžete nastavit do několika nekonečných poloh, včetně polohy spánku pro spaní, sedací postele pro sledování televize, polohy židle pro konzumaci jídla a polohy ve stoje, kdy se postel pomalu zvedá a její spodní část se stočí dovnitř, abyste mohli bezpečně stát na podlaze.

S medovými lůžky můžete spát ve správné poloze. Lůžka Med mají vertikální a horizontální nastavitelné funkce. Můžete se rozhodnout pro polohu sedu, polohu ve stoje, polohu židle nebo polohu na spaní.

Kromě toho je možné s lehkostí částečně povýšit. Zároveň můžete snadno dýchat. Během spánku také nesmíte chrápat. Není to překvapující?

Více informací o dalších stavech léčených medbeds, čtěte zde.

Jaké jsou zdravotní stavy léčené lůžky Tesla med?

Tesla med lůžka mohou léčit nebo zvládat zdravotní stavy, jako jsou:

Jaký je průběh a trvání léčby med-lůžko?

Med lůžková terapie se pohybuje od 30 do 60 minut, v závislosti na zdravotním stavu pacienta. Stačí jen ležet uvnitř medové postele. Jakmile si lehnete, jeho energetické pole životní síly se aktivuje a použije buňkami vašeho těla neinvazivním způsobem.

Lékaři obvykle navrhují čtyři až pět po sobě jdoucích zasedání týdně. Nicméně, čím více vystavení Teslovým vlnám, tím lepší je zdravotní stav.

Článek z roku 2022 publikovaný v BMC Medical Informatics and Decision Making uvádí, že medbeds mohou být snadno začleněny do monitorovacích a pečovatelských služeb, aby pacientům poskytly lepší podmínky.

Shrnutí

Tesla medbed je neinvazivní léčba, která dokáže účinně skenovat vaše celkové tělo, předvídat váš zdravotní stav a přesně ho léčit. Tímto způsobem mohou medové postele zlepšit vaše celkové zdraví a wellness. Ačkoli medbeds jsou vytvořeny výhradně pro seniory, může je použít kdokoli. Je to tak jednoduché!

Začněte zažívat bezpečí a naprostou nezávislost, kterou si zasloužíte s lůžky Tesla.

MED BEDS - High Tech Medical Bed Technology potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA

TRUMP 14. ČERVNA ŘEKL NÁRODU: "DO ROKA BUDOU TÉMĚŘ VŠECHNY NEMOCNIČNÍ PROCEDURY ZASTARALÉ."

KAŽDÉ MĚSTO BUDE MÍT MNOHO ZDRAVOTNICKÝCH LŮŽEK A TESLOVY KOMORY SCHOPNÉ LÉČIT A OPRAVOVAT DNA SPOLU S VYLÉČENÍM VŠECH NEMOCÍ.

VĚKOVÁ REGRESE (do 30 let)

UŽ ŽÁDNÁ RAKOVINA UŽ ŽÁDNÝ AUTISMUS UŽ ŽÁDNÁ VLÁKNINAMIALGA

ŽÁDNÁ POTŘEBA VAKCÍN UŽ ŽÁDNÉ ALŠIMERY UŽ ŽÁDNÉ BOLESTIKLOUBŮ ŽÁDNÉ DALŠÍ NEDOSTATKY

NEMUSÍME SOUHLASIT SE VŠÍM, CO DĚLÁ, ALE TRUMP DĚLÁ PRO LIDSTVO VÍC NEŽ POSLEDNÍCH 10 PREZIDENTŮ DOHROMADY.

DŮKAZ JE V EXEKUTIVNÍCH DEKRETECH, KTERÉ PODEPSAL.

MEDOVÁ LŮŽKA MAJÍ SCHOPNOST OBNOVIT ORGÁNY, KTERÉ CHYBÍ, JAKO JE ŽLUČNÍK, LEDVINY NEBO LYMFATICKÉ UZLINY ATD. ATD. POMOCÍ SVĚTELNÝCH SPEKTER A FREKVENCÍ.

Více čtěte ZDE: https://amg-news.com/med-beds-high-tech-medical-bed-technology-suppressed-by-deep-state-and-released-by-nesara-gesara-must-see-video/

Také: Med postele v USA - Podrobnosti o Med Bed plány v USA: https://amg-news.com/category/med-beds/

Technologie kvantového léčení medových lůžek

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a Med Beds; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo bude osvobozeno od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

Třetí nejčastější příčinou úmrtí jsou pobyty v nemocnici a procedury a mnohé z nich jsou neopodstatněné...

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/med-beds-full-healing-with-quantum-healing-technologies-video/

Také: Nový způsob léčení! Med Bed, Quantum, Antigravitace, skryté technologie, replikátory a věčná fontána mládí – https://amg-news.com/new-way-of-healing-med-bed-quantum-anti-gravity-concealed-technologies-replicators-perpetual-fountain-of-youth/

Porušení autorských práv: Zákon Digital Millennium Copyright Act z roku 1998 ("DMCA")

15. listopadu 2022 © Všechna práva USA a EU vyhrazena. Povolení k použití tohoto článku v plném rozsahu je uděleno pod podmínkou, že je spojen s jeho zdrojem v American Media Group.