Zničení zla

26.09.2023

Autor: Derek Knauss

Všechno brzy vybuchne, jak Bůh ničí Zlo

Nadcházející události jsou biblické

Peníze jsou nástrojem otroctví

Kvantový finanční systém

Země BRICS oznamují plán na společnou měnu

* * * * * * *

Všechno brzy vybuchne, jak Bůh ničí Zlo

Planeta Země dorazila na nejdůležitější křižovatku v civilizaci. S cílem obohatit se globalisté s pomocí politického establishmentu způsobili velkou škodu naší planetě, společnosti, průmyslu, kultuře atd.

Nyní globalisté začínají panikařit poté, co je jejich korupce rozpoznána a potvrzena po celém světě. Utlačovatelé, podvodníci, vykořisťovatelé, otrokáři, zkrátka veškerá moc, kterou nad námi všemi vykonává hrstka lidí, přestane existovat. Matka Země, jako zdroj ženské energie, dá svým dětem vše, co potřebují.

Když budou odstraněny všechny vládnoucí moci a konkurence ustoupí spolupráci; pak konečně nastane čas hojnosti a prosperity!

Když všichni probuzení probudí jednoho spáče, je zaručena dostatečná většina pro náš úplný úspěch. Alespoň 70% účastníků probuzení zaručuje hladký přechod k lepšímu světu bez velkých chaotických kalamit.

Již jsme vyhráli bitvu proti mafii Deep State, ale průlom bez boje může přijít pouze tehdy, pokud se kabala zhroutí sama od sebe, nebo pokud se populace probudí ve velkém počtu a vzbouří se. Okamžik, kdy se něco z toho stane, je známo pouze Bohu, který činí konečné rozhodnutí. V tu chvíli je průlom definitivně faktem a realitou.

Toto období v historii nabízí nejlepší a jedinou šanci na záchranu naší civilizace. Je to teď, nebo nikdy; doufejme, že si celý svět uvědomí, že jednající mocnosti se svým zavedením Nového světového řádu chtějí zničit lidstvo, mimo jiné zviditelněné toxickými injekcemi Covidu. Propagované korporátními médii, která se ani v nejmenším nezajímají o žurnalistiku, ale pouze o sponzorování politické agendy; Jmenovitě zničení civilizace a lidstva.

Kromě toho načasování biblického cyklu naznačuje, že světové rezervní měně, americkému dolaru, bude letos zasazena poslední rána. Tištění peněz používaných ke zlu skončí a zlo bude finančně rozdrceno.

Nadcházející události jsou biblické

Během doby Covid byly všechny masové kostely uzavřeny. Kabala zneužila Boží jméno, ale nekázala "slovo" Boha. Takže budeme také svědky kolapsu církevního systému. Organizované náboženství skončilo a stává se reliktem minulosti, protože systém kontroly kabaly se chystá vybuchnout.

To je Boží zásah a žádný člověk ho nemůže zastavit. Nadcházející události jsou biblické, což znamená, že Bůh dostane všechnu slávu. Kolaps dolaru je kolaps finančního systému, který bude pro mnoho lidí velmi bolestivý.

Budou milionáři a miliardáři, kteří mohou skončit v potravinovém řetězci. Přijdou o své bohatství. Proč? Protože zasévali špatná semena a pracovali pro zlo. Mysleli si, že k našemu probuzení nikdy nedojde a pravda nikdy nevyjde najevo.

V babylonském systému nechtějí slyšet pravdu, protože pravda je ničí. Je to SVĚTLO, které odhaluje všechno zlo. Zatímco se snaží vše skrýt podvodem.

Je to bitva mezi dobrem a zlem, která probíhá již tisíce let. Spojené státy se staly novým Babylonem. Kabala si vybrala dolarový systém, aby se stal světovou rezervní měnou. Který se nyní rozpadá po celém světě poté, co se stal systémem nekrytých peněz v roce 1971. Celý svět byl opilý hojností peněz. V obrazech s Babylonem se nyní měnil v bažinu po celém světě.

Na "klíčové datum" 6. dubna připadá Pesach. Potom byl Ježíš Kristus ukřižován na Pesach před více než 2 000 lety. Dalším významným biblickým datem je 1. květen. Den a hodina, kdy Bůh udeří na zlo, je tajný. Zda udeří 6. dubna? Zatím není známo, ale "Pesach začíná večer 5. dubna a mění se na 13. dubna".

Peníze jsou nástrojem otroctví

Americký dolar je nástrojem otroctví. Pokud máte hypotéku, studentskou půjčku nebo kreditní kartu, jste závislí na peněžním systému vytvořeném z ničeho. Na půjčku stanoví úrokovou sazbu a každému dlužníkovi účtují dvakrát.

Peněžní systém Kabaly je hra kouře a zrcadel, zatímco lidé si myslí, že jsou svobodní. Nemůžete nakreslit hranici dostatečně vysoko, abyste ukázali, kolik peněz bylo vytvořeno z ničeho, aby zotročili lidi. To běží do kvadrilionů.

Většina lidí chodí každý den do práce, aby splatila svůj dluh moderním faraonům. Neliší se to od toho, co se stalo faraonům před tisíci lety. Lidé se honí za penězi, aby splatili systém, který nelze splatit. Nikdy to všechno nemůžete splatit, bylo to šíleně nemožné.

S kolapsem finančního systému, jak ho známe dnes, budou faraoni tohoto světa zničeni. To bude znamenat. Toto zlato a stříbro se vydají na vertikální cestu po Měsíci.

Proč? Protože pokud finanční systém exploduje. A Bůh zasáhne, všechno se obrátí vzhůru nohama. V Matoušovi 24 Ježíš říká:

"Nenechte se oklamat, konec ještě nepřišel... To bude začátek porodních bolestí."

Skrze Boží zásah se tedy dějí vynořující se biblické události. To znamená, že Bůh Otec/Matka získává veškeré zásluhy za tuto iniciativu. Skutečná pravda je nyní plně prezentována.

Tento týden je začátkem průlomu k našemu celkovému vysvobození. Podle načasování biblického cyklu se systém papírových peněz kabaly zhroutí před koncem tohoto roku. Tištěné peníze, používané ke zlu, se chýlí ke konci a budou zcela zničeny.

Nový systém QFS vstoupí v platnost. Zásobte se potravinami a základními potřebami po dobu 2 týdnů. Během přechodu na euro budou stávající dodavatelské řetězce převedeny, což může trvat několik dní až týdnů.

Abychom se zbavili starého kontrolního systému, všechna organizovaná náboženství a církve zmizí. Svět se doslova obrátí vzhůru nohama, aby se zbavil všech učených falešných znalostí. Nic nebude jako dřív! Když finanční systém exploduje, "bohatí" ztrácejí svou moc a bohatství. Vše, o čem se věří, že je pravdivé, mizí jako sníh na slunci.

Kvantový finanční systém

QFS se zatím nedá srovnávat s ničím, co bylo dosud prezentováno světu. Nemá žádný protějšek; Nemá ekvivalent v pokročilé technologii, který měl jakýkoli jiný systém dříve. Byl navržen mimo náš svět, takže zcela nový na planetě Zemi. Je vynikající v aplikované technologii, poskytuje 100% finanční bezpečnost a transparentnost všem majitelům měnových účtů. S QFS může být svět snadno přeměněn na zlatem podloženou měnu, která zcela odsune na vedlejší kolej fungování starého systému centrálního bankovnictví Kabaly.

Neexistuje žádná srovnatelná technologie, která by vysvětlila a pochopila sofistikovanou strukturu QFS.

QFS je nová globální síť převodu peněz založená na zlatě nebo jiných aktivech, která již byla zavedena a funguje v Rusku, Číně a dalších zemích spojených se zeměmi BRICS, aby nahradila centrálně řízený systém Swift.

QFS pracuje na kvantovém počítači, umístěném na satelitu obíhajícím Zemi a je chráněn před hackery prostřednictvím tajného vesmírného programu. Tato kvantová technologie byla poskytnuta laskavými mimozemskými Galaktiky.

Cílem nového finančního systému je skoncovat s korupcí, lichvou a manipulacemi zločinců v bankovním systému. Jeho silnou stránkou jsou uplatňovaná omezení, která brání zkorumpovaným bankéřům v dosahování zisku.

QFS je zcela nezávislý na stávajícím centralizovaném bankovním systému a činí všechny ostatní převodní systémy, jako je SWIFT a krypto, blockchainy, nadbytečnými.

Navíc po nadcházejícím revalvaci peněz (RV) budou všechny státní měny kryty zlatem nebo aktivy, s pevnými směnnými kurzy, což zaručuje udržitelnou hodnotu a eliminuje potřebu nezajištěných kryptoměn. Pamatujte: kryptoměny nejsou nic jiného než čísla v počítačových pamětech.

S aktivací QFS Galaktická aliance zničila systém centrálního bankovnictví, který byl navržen Deep State, aby zničil globální ekonomiku a udržel světovou populaci v dluhovém otroctví.

Málo známou realitou je, že QFS dlouho paralelně se systémem centrálního bankovnictví odolal a zabránil mnoha pokusům Kabaly o hacking. V důsledku toho bylo mnoho bankéřů přistiženo při nelegálních převodech peněz a na místě zatčeno.

Méně známé je, že tento systém převodu peněz QFS měl připravit převzetí dluhového peněžního systému centrálních bank, aby konečně ukončil finanční podvody, dluhové otroctví a kontrolu populace.

Kolaps dolaru je startovním výstřelem pro pád finančního peněžního systému kabaly. Budou milionáři a miliardáři, kteří se stanou rytíři pěšáky, když ztratí své bohatství.

Je to bitva mezi dobrem a zlem, která trvala pro mnohé tisíce let, a nyní se blíží ke svému rozuzlení.

Světlo nakonec zvítězilo!

Další podrobnosti budou odhaleny, jakmile budou následovat. Po této události bude následovat tříleté období, během kterého bude planeta Země zcela a důkladně očištěna od všeho zla. Úplný přechod do 5D světa se stane skutečností.