Zdravotnická lůžka - podrobnosti o plánech Med Bed v USA

06.03.2023

Medeea Greere 

https://t.me/AMGNEWS2022 https://amg-news.com/med-beds-full-healing-with-quantum-healing-technologies-video/

Zdravotní lůžko. Používají technologii k přeměně vašeho těla na optimální zdraví pomocí původních kódů ve vaší DNA. Tato technologie byla prokázána. S touto technologií se naše společnost zaměří spíše na zdraví než na nemoci v oblasti medicíny. Nebude důvod, aby z epidemie profitovalo jakékoliv odvětví. S Med Beds bude každá lidská bytost moci svobodně obnovit zdraví a žít zdravější život ve vyšším věku, než jsme byli schopni zažít nedávno.

Technologie. Tato technologie existuje již 50 let a je zcela bezpečná. Tajný vesmírný program ji úspěšně používá posledních 50 let.

Financování. Střední lůžka jsou instalována ve specializovaných léčebných centrech. Zpočátku budou k dispozici mimo současný systém zdravotní péče. Jakmile bude odhalena technologie zdravotnických lůžek, velké nemocnice a léčiva budou postupně vyřazeny. Je to proto, že náš zdravotní systém již nebude založen na nemoci, ale na zdraví. Tato technologie bude plně financována armádou White Hat.

Náklady. Na použití zdravotnického lůžka nebudou účtovány žádné náklady. Budou volně přístupné veřejnosti. Náklady na nemocniční lůžka bude hradit armáda White Hat.

Reklama

Přemístění. Každá země bude mít centrální pro lidi, aby si mohli rezervovat schůzky. Vaše první schůzka bude konzultace, která zahrnuje anamnézu a fyzickou prohlídku. Informace o pacientovi pak budou vloženy do kvantového počítače, kde počítač určí naléhavost zdravotních potřeb pacienta. Na základě tohoto přezkumu bude uspořádáno blízké centrum.

Spustit: V současné době budou Med Beds po určitou dobu přísně kontrolovány armádou, aby technologie nemohla být zneužita. Nebude upřednostňováno postavení ve společnosti. S každým bude zacházeno spravedlivě a lůžka budou k dispozici nejprve těm, kteří to naléhavě potřebují.

Země: Až dojdou nemocniční lůžka, bude zřízena celostátní horká linka, kde si lidé budou moci domluvit schůzku.

Výroba. Med Beds jsou kopírovány pomocí pokročilé technologie, odhaduje se, že jeden den může být vyrobeno tisíc Med Beds pro distribuci.

Zdravotnický personál. Lůžka Med jsou pokročilou lékařskou technologií. Zpočátku budou zdravotnická lůžka k dispozici pouze pro konkrétní léčebná centra a nebudou k dispozici ke koupi pro vlastní kliniku nebo jiný domov. Stejně jako u všech pokročilých lékařských technologií je pro bezpečné používání této technologie vyžadováno značné školení. Musíte také mít značné množství znalostí o biologických a lékařských onemocněních a pro nezasvěcené bude trvat nejméně 12-18 měsíců školení.

Po nasazení budou nemocniční lůžka využívána pouze vyškolenými zdravotníky, zatímco kliniky budou provozovány vojenskými zdravotnickými odděleními ozbrojených sil spolu s dalším zdravotnickým personálem. Filantropové.

Ti, kteří budou používat lůžko jako stážisté, budou muset pracovat pouze na pozvání. Pak budou probíhat kurzy a příležitosti otevřené pro zdravotnické pracovníky.

Člověk nemůže tuto lékařskou technologii obsluhovat bez lékařského vzdělání.

Například, pokud máte pacienta, který má srdeční selhání nebo je vážně zraněn při dopravní nehodě, musíte znát první pomoc a jak léčit pacienta, než vstoupíte do nemocničního lůžka. Specialista musí vědět, jak číst některé abnormality zjištěné v posteli. Mnoho lidí nebude rozumět ZDRAVOTNICKÝM technologiím. Nejedná se o technologii, kterou může někdo jednoduše stisknout tlačítko a ovládat. Vůbec ne.

Centra. Chápu, že zpočátku budou ve velkých centrech roztroušených po celém každém státě a nebudou k dispozici ke koupi. Pokud vím, vaše aplikace bude záviset na potřebách, služby jsou již k dispozici. Mezitím budou příležitosti pro jiné technologie, pokud budou potřeba.

Reklama

Školení. Víte, jestli bude existovat zdravotní lůžko nebo nižší tech vzdělávací program pro ty, kteří nebyli vyškoleni na univerzitě? Lékařů může být nedostatek, protože mnozí z nich budou obviněni ze zločinů proti lidskosti. V zásadě bude nejprve osloven zdravotnický personál nebo lidé se skutečným lékařským vzděláním s vyššími vibracemi. Zpočátku budou zdravotničtí pracovníci vybíráni pouze na základě pozvání.

Každý bude vyškolen na všech typech zdravotnických lůžek, protože každé zařízení bude mít různé postele. Každý zaměstnanec bude vyškolen k obsluze zdravotnického lůžka.

Žádné náklady na školení. Armáda bude poskytovat výcvik. Zpočátku je školení zdarma. Typ školení bude přizpůsoben vašim osobním zkušenostem. Například pomocná sestra bude potřebovat více školení než neurochirurg.

Vybavení. Pokud chce mít centrum nemocniční lůžko, musí mít šest operačních sálů a sedm lůžek; Dva v jedné z místností musí být extrémně velké. K dispozici bude předoperační pokoj a pooperační pokoj. Oba s asi 30 lůžky. Kromě toho má ubytování přes noc asi 27 pokojů, každý se čtyřmi nebo více lůžky. Budete také potřebovat asi 15-20 mentorů plus další dobře zaokrouhlený personál. Potřebujete také podpůrný personál, jako je personál recepce, personál jídelny, úklidový personál, prádelna, bezpečnostní stráže atd.

Pak budou lékaři a technici obsluhovat nemocniční lůžka. Kromě toho budete potřebovat spoustu zdravotních sester, které se postarají o před a po. Je to obrovská mise, takže po nějakou dobu budou Med Beds kontrolovány armádou a aliancí.

Prezident Donald Trump řekl 14. června 2020 národu: 

"Během jednoho roku budou téměř všechny nemocniční postupy zastaralé."

Každé město bude mít mnoho lékařských lůžek a Teslových komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s vyléčením všech nemocí. Stejně jako věková regrese, až 30 let.

Už žádná rakovina, autismus, Alzheimerova choroba, fibromyalgie (fi·bro·my·al·gi·a) stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a často emocionální a duševní utrpení a mnoho dalších nedostatků.

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

PŘÍPRAVA A PLÁN LÉČBY

Reklama

První schůzka. Postup trvá od několika minut do 15 hodin, v závislosti na tom, co jste udělali. Takže když zavoláte do svého národního centra, naplánují si úvodní konzultaci s nejbližším centrem. Když přijdete na konzultaci, zdravotnický personál zkontroluje vaši anamnézu. Během tohoto zasedání budete mít skenování celého těla, obvykle v typu nemocničního pláště, který trvá jen několik minut. Poté budou diskutovat o výsledcích skenování a podrobnostech o jejich výsledcích. Budete diskutovat o tom, čeho chcete dosáhnout a tyto informace budou zadány do počítače.

Počítač poté rozhodne, kde budete uvedeni, a budete informováni o datu, čase a místě vaší léčby. V den léčby budete po příjezdu požádáni, abyste se převlékli do taláru a dostali mírné sedativum. O chvíli později, když jdete spát, uvolní se plyn vyvolávající spánek. Tento plyn vám pomůže spát během léčby. Po dokončení léčby budete odvezeni do oblasti zotavení a vyšetřeni lékaři. Můžete také vidět poradce v závislosti na typu postupu, kterým jste prošli.

Sezení. Většina problémů bude vyřešena během jedné návštěvy. Nejsložitější případy mohou vyžadovat až 3 zasedání.

Připravte se na lekci. Lidé dostávají sedativa před spaním a pak se během léčby uspávají na několik minut nebo 15 hodin. Klaustrofobie není problém.

Priorita. Lidé, kteří nebyli očkováni, budou mít přednost před těmi, kteří byli očkováni. Lidé, kteří mají vedlejší účinky injekčního podávání toxinů z vakcín, budou léčeni po určitou dobu po těch, kteří nebyli očkováni, existuje mnoho informací o potenciálních nebezpečích vakcín, ano. Každý může udělat svůj domácí úkol a dozvědět se o potenciálních škodách.

Ti, kteří se narodili s kritickým onemocněním a mají onemocnění s jinými zdravotními problémy, budou moci nejprve využít nemocniční lůžko. Všichni mají možnost být očkováni nebo ne. Rizika jsou již k dispozici každému, aby si ho vybral sám.

Zatímco budou existovat preference pro ty, kteří nebyli imunizováni, lze očekávat, že každý, kdo potřebuje léčbu, bude okamžitě léčen. Není třeba se obávat, že budete ošetřeni na nemocničním lůžku.

Bez domova. Humanitární týmy budou pomáhat bezdomovcům s žádostí o ošetření. Nikdo nezůstane pozadu.

Očekávání. Budete si také muset uvědomit, že s NESARA/GESARA se svět změní tak, jak ho vidíme nyní. Už nebude bezdomovectví, žebrání, chudoba, utrpení nebo hlad. VŠECHNO se změní.

LÉČEBNÉ DOVEDNOSTI.

Reklama

1. Přínosy pro zdraví. Lůžka mohou napravit zdravotní problémy pacienta, aby se tělo vrátilo do optimálního stavu.

2. Orgány rostou. Lůžka mohou nahradit nebo růst končetin a orgánů.

3. Nové hojení kostí a hojení kostí. Pro ty, kteří mají protézu, bude protéza odstraněna v posteli a rozpuštěna, aby mohlo dojít k prospěšnému hojení.

4. Chirurgie. Chirurgie v nemocničním lůžku poskytne okamžité výsledky. Například baseballový nadhazovač, který potřebuje operaci, může být na zdravotním lůžku a připraven jít na hřiště ihned po ošetření. Budou opravdu připraveni jít, než se probudí a vyvalí se z postele.

5. Poškozujte B4K / a. Lůžka mohou zvrátit poškození způsobené B4 K/a, avšak lůžka, která nejsou prázdná a mají přirozenou ránu, budou mít přednost.

6. Kardiovaskulární pacienti. Bed Med léčí všechny druhy srdečních onemocnění.

7. Závislost. Závislost může být vyléčena. Ale lidé budou muset stále přijít na to, proč jsou závislí na prvním místě.

8. Rozpusťte chirurgické přílohy. Lůžka rozpustí všechny chirurgicky přidané štěpy a opraví poškození, vrátí tělo do zdravého stavu před začátkem problémů.

9. Chemoterapie. Lékařské lůžko nejen léčí škody způsobené chemoterapií, ale také obnovuje celkové zdraví těla odstraněním všech abnormálních nádorů.

10. Alergie budou odstraněny

11. Zubní lékařství. Případné problémy se zuby budou opraveny. A zub se zregeneruje. Zuby se také v případě potřeby roztáhnou.

12. Nadváha. Ano, můžete se vrátit ke své ideální hmotnosti.

13. Zrak a sluch. Ano, vaše vidění a sluch se mohou vrátit do optimálního stavu a šedý zákal může být také korigován.

14. Jizvy. Jizvy se zahojí a zmizí.

15. Schizofrenie. Duševní problémy lze překonat

16. Autismus. Děti s autismem mohou pomoci s léčbou.

17. Ortopedické nástroje. Problémy s pravopisem, jako je nastavení kostí a úpravy kostí, budou také řešeny.

18. Deprese. Deprese postupně ustoupí. Nakonec se subjekt bude muset vypořádat s traumatem pozitivním způsobem. Bude mnoho mentálně vyškolených poradců, lidských i nelidských, kteří pomohou komukoli s depresí.

19. Vylepšení. Bed Med může někoho učinit empatičtějším, chytřejším atd. Další jazyky se také mohou naučit / stáhnout. Je však důležité mít důvod k použití vylepšení, která požadujete stáhnout. Například není důvod stahovat všechny jazyky na planetě, pokud je neplánujete používat. A důležitou součástí zkušeností na této planetě je proces učení se znalostem, které potřebujete.

20. Dokonalé zdraví. Lůžka vrátí vaše tělo do optimálního zdraví.

21. Uzdravte mysl. Když léčíte mysl, léčíte tělo.

22. Vitalita. Med Beds vrací lidem jejich optimální zdravotní stav. Například, pokud máte 80 let, budete mít nejlepší zdraví pro 80 let. To neznamená, že budete tak agilní a fit, jako když vám bylo 30. Věková regrese je možná prodloužit váš život. Ne každý bude schválen pro věkovou regresi. Není to něco, co by se mělo brát na lehkou váhu. Bude schválen pro příslušné účely.

23. Problémy od narození. Lůžka mohou vyřešit problémy, které se dokonce objevují při narození.

24. DNA. Med Beds zvrátí tlumené genové exprese, jako je MTHFR, estrogenová dominance a problémy s methylací s detoxikací a čištěním DNA.

DALŠÍ FYZICKÉ ZMĚNY

1. Vlasy. Můžete změnit barvu vlasů a růst vlasů.

2. Oči. Můžete změnit barvu očí. Zrakové a oční problémy mohou být také opraveny.

3. Výška. Jeho výška se však může změnit pouze za extrémních okolností.

4. Pohlaví. Bed Med může v případě potřeby změnit pohlaví zpět na původní pohlaví.

5. Výročí. Všechny vzpomínky se vrátí, pokud jsou vypnuté.

6. Tetování. Bed Med může odstranit tetování.

7. Zuby. Zuby lze narovnat a také rekonstruovat.

8. Kouření. Zdravotnická lůžka mohou napravit škody způsobené roky kouření.

9. Znalosti. Informace lze stáhnout. Do mozku lze stáhnout jakékoli informace, včetně jiných jazyků. Součástí lidské zkušenosti je však získávání znalostí. 

Psychiatrické trauma


1. Co je vyloučeno? Duševní a emocionální rány budou nenapravitelné. Technologie může uhasit vzpomínky, ale v určitém okamžiku budete muset čelit zranění.

2. Nanebevstoupení. Zdá se, že zdravotní lůžko léčí pouze tělo a emocionální a duchovní problémy jsou něco, co každý člověk bude muset vyřešit sám. Je zřejmé, že řešení těchto problémů je to, co způsobuje, že jednotlivec zvyšuje své vibrace. Takže možná mít na to stroj, který by to udělal, by lidskou sublimaci ztížilo. Možná proto se Med Bed zaměřuje na léčení těla.

LÉČEBNÉ SCHÉMA

1. Až třikrát. Právě teď jediná věc, kterou postel nemůže udělat, je vrátit věk zpět více než třikrát, protože mozkové buňky nemohou být větší než dvě retrográdní fáze.

2. Víra. Zdá se, že někteří lidé věří, že uzdravení má co do činění s naší vůlí a všemi těžkostmi, které z toho vyplývají. Mohou věřit, že musí odolat zázračnému uzdravení. Každý se rozhodne věřit v takové věci a my musíme respektovat jeho přesvědčení.

3. Svobodná vůle. Každý má svobodnou vůli. Pro ty, kteří mají negativní myšlenky, mohou opustit zasedání Med Bed a vrátit se další den kvůli jejich způsobu myšlení. Někteří lidé si užívají své potíže a bolesti. Med Beds a nová země tu nejsou proto, aby měnily lidi tak, jak chcete. Tato technologie je zde, aby podpořila fyzické zdraví a vitalitu. Volbou každé duše je myslet, cítit a chovat se určitým způsobem, aby tato duše mohla prožít tento konkrétní život, a zasahovat do této volby zkušenosti je proti vesmírnému zákonu.

POHODLNÝ VĚK

1. Věková regrese. Tajný vesmírný program nezdokonalil technologii, která by se vypořádala s účinky stárnutí na mozek. Věková rekonvalescence je velmi odlišný proces než léčení. Technologie funguje jinak během věkové regrese než během léčení. Dnes, pokud je věk snížen více než třikrát, je pravděpodobnější ztráta paměti, jizva a problémy s nervy a motorickými dovednostmi.

2. Regresní limit podle věku. Věkovou regresi můžete bezpečně provést dvakrát. Potřetí začnou mozkové

buňky umírat. 

MAZLÍČCI

1. Domácí mazlíčci. Postel je také vhodná pro domácí zvířata, včetně všech zvířat, psů, koček, koní a všech živých věcí, všechna zvířata mohou těžit z technologie Med Bed.

L.DEFINICE

1. Životní styl. Lidé možná potřebují být vzděláváni o tom, jak udržovat zdravý životní styl, aby nebyli závislí na technologiích. Je to, jako když projdete léčbou a pak se stále vracíte a děláte všechny věci, které jste udělali, vaše výsledky mohou začít slábnout. A ano, v mnoha případech bude nutné učinit lepší volbu životního stylu.

2. Doba použitelnosti. Nemůžete si vybrat žít věčně. Můžete ustoupit ne více než třikrát poté, co mozkové buňky začnou umírat. Budete potřebovat přenos duše, abyste mohli pokračovat. Můžete žít více než 100 let a být zdraví. Ve skutečnosti mohou lidé žít více než 200 let

3. Frekvence. Frekvence a energetické vzorce mají přístup k DNA a k tomu, jak je geometricky uspořádána. DNA sama o sobě je anténa, která odvozuje svou frekvenci/energii od prvotního zdroje (pole). Proto je každý člověk specifický ve svém individuálním vyjádření původu a dokonce i fyzický vzhled je výrazem jeho osobního vzhledu. Být otevřený přijímání požehnání je ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ.

* * * * * * *