Výhody léčebných lůžek – Léčebná lůžka pracují se záměry a vědomím

06.03.2023

Autor: Medeea Greere 6. března 2023 Bez komentáře 9 minut čtení

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu v https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, když publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Galaktická federace světla [channelovaná skrze Kate]: Ano, je to možné. To, co vidíme, nebo spíše ukazujeme Kate (channeler) je, že je to všechno otázka vibrací. Tato nanotechnologie se živí nižšími vibracemi v těle člověka a je jimi poháněna, nebo spíše umožněna... uvnitř vlastního bytí. Když se člověk zaměří na zvýšení svých vibrací, je to skoro, jako by tato nanotechnologie byla deaktivována nebo nějak energeticky demontována. Je to podobné, jako by to bylo zablokováno pro nedostatek lepšího slova. A jak se to stane, je poměrně složité vysvětlení, které si nemyslíme, že by Kate (channeler) pochopila, protože je zakořeněno ve fyzice a dokonce i v kvantové vědě.

Ale cítíme, že v budoucnu, pro ty, kteří měli poměrně obtížné časy zvyšování svých vibrací a deaktivaci jakékoliv nano technologie, která může být v jejich fyzickém těle, vidíme to, co nazýváte léčebnými lůžky. Nemusíme je nutně nazývat léčebnými lůžky, ale chápeme, že je to známé a rezonuje s vámi, takže budeme tyto léčebné postele označovat jako lehké kapsle.

A toto světlo s sebou nese vysokou vibraci, která odstraňuje všechny patogeny, toxiny nebo jakoukoli jinou nepatrnou nebo nepatrnou technologii, která může být přítomna v těle. Je to jako laserová léčba, ale není to čistě laser. Je to novější, více vyvinutá technologie založená na světle, ke které mají někteří z vás na vaší planetě přístup, ale dosud nebyla široce dostupná.

Takže ano, je to možné. Dokud nebudou tyto lehké kapsle nebo lůžka k dispozici,

což nebude na čas, jediný způsob, jak se s nimi můžete zbavit, je zvýšit své

vibrace. A pro ty z vás, kteří jsou v této dovednosti vhodnější tím, že si stanoví, že nebudete podléhat ničemu ve svém těle nebo mimo něj, co neslouží vašemu nejvyššímu a nejvyššímu dobru.

Ale chápeme, že mnozí z vás tuto praxi ještě nezvládli. Je to stále mimo dosah vašeho chápání. A tak, pokud vás to znepokojuje, vězte, že v budoucnu budou tyto patogeny a mohou být odstraněny.

Každý je vládcem svého vlastního těla

Kare [tazatel]: To je velmi užitečná a uklidňující zpráva. Mockrát děkuju. Takže když jste mluvil, přemýšlel jsem o své vlastní praxi v pomoci ostatním lidem při léčení, často narazím na implantáty. A zavolejte různé bytosti, aby mi je pomohly odstranit. Je to něco, s čím bych mohl udělat s nanotechnologií, na kterou jsem narazil nebo na co narazím?

Galaktická federace světla: Ano, absolutně. Lidský záměr a zaměření nemají žádné hranice. Byla jste poučeni o jakýchkoli omezeních a nejsou založena na pravdě. Mezi základní technologií a složením implantátu a nanotechnologií je jen velmi malý rozdíl. Jediný rozdíl je s ohledem na velikost a jako takovou lehkost, s jakou můžete vnímat nebo si všimnout, že během vaší čistící práce vidíte. Ale můžete to absolutně odstranit. Ale je také nezbytné, aby jedinec, který k vám přichází, věřil, že to lze udělat. Protože je to setkání myslí mezi vašimi záměry a záměry klienta.

A zatímco vaše záměry jsou velmi, velmi silné, jsou mnohem silnější, když jsou kombinovány s vašimi klienty. A je důležité, aby tito klienti pochopili, že to lze udělat. Každý je vládcem svého vlastního těla. Ovládáte své zdraví a svou pohodu mnohem, mnohem více, než si všichni uvědomujete.

To je součástí toho, jak jste byli všichni zbaveni své vlastní moci a schopností. Velmi se těšíme, až vám všem připomeneme a probudíme vaši vnitřní krásu a vaši obrovskou, širokou škálu schopností. Bude to velkolepé. Pro mnohé z vás bude vzrušující fušovat a objevovat to, čeho jste schopni – a léčení sebe i ostatních je toho velkou součástí.

Med Beds pracují s něčími záměry a vědomím

Kare [tazatel]: Děkuji. Mockrát děkuju. A je ještě něco? Je ještě něco, co byste chtěli dodat, než se odhlásíme?

Galaktická federace světla: Ano, rádi bychom vás jen informovali, že tato medová lůžka nebo tyto světelné kapsle, i když jsou vysoce technologicky vyspělé, pracují v tandemu s vědomím člověka; se svými úmysly. Není to něco, co se dělá jednotlivci zvenčí. Protože nic nemůže být skutečně provedeno jednotlivci bez jeho svolení a jeho svolení, protože vy všichni jste pány své vlastní domény.

Pokud člověk jde do postele s úmyslem regenerovat se, toto intenzivní světlo, tato vysokovibrační energie pracuje v kombinaci s vašimi záměry, aby měla požadovaný účinek. Je to prostě "zesílení" vašich vlastních záměrů. A urychluje konečný výsledek, abych tak řekl.

To je velmi a hrubě zjednodušené vysvětlení, ale domníváme se, že je to vysvětlení, které vám všem dobře poslouží, abyste pochopili, jak tyto léky fungují. Pokud půjdete s úmyslem odstranit patogeny, bude to provedeno. Pokud do toho půjdete s úmyslem omladit se, pak se to stane. Je to světlo, které zvýrazňuje vaše vlastní světlo a vaše vlastní touhy. Doufáme, že se to vyjasní.

Kare [tazatel]: To je velmi, velmi vzrušující. Máte náhodou představu o tom, kdy mohou být tato lůžka lidstvu dostupnější?

Galaktická federace světla: Ano, máme mnoho, mnoho mimo planetu. Existuje několik, které jsou na planetě, ke kterým má přístup malý počet jednotlivců. Někteří z těchto jedinců nemusí být nutně ze světla, ale mají prospěch z těchto léků.

Ale tato léčebná lůžka nebo světelné kapsle byly zpřístupněny bojovníkům světla a pracovníkům světla, těm, kteří jsou v popředí pokroku v lékařských a zdravotnických oborech, kteří se učí o jejich funkčnosti, kteří testují a experimentují s jejich použitím a jejich výhodami. A tak je jich nyní omezený počet.

V budoucnu, jakmile vaše současné instituce, zejména ty v oblasti zdraví, které nemusí nutně sloužit lidem nebo mají vždy na srdci jejich nejlepší zájem, jakmile dojde k důkladnější demontáži tohoto přístupu a mentality, budou tato lůžka pomalu a postupně zaváděna. Cítíme, že za pár let budou známější a srozumitelnější.

Cítíme, že to bude pomalé a postupné zavádění. A jakmile se znalosti stanou mainstreamovějšími a běžnějšími, pak bude mnoho těch, kteří budou pracovat na šíření těchto světelných kapslí, nebo je stavět a učit se o nich, takže časem budou mít globální dosah.

Můžete se vyléčit prostřednictvím svých záměrů

Kare [tazatel]: Skvělé. Nemůžu se dočkat, to zní fantasticky. A zajímalo by mě, jestli bychom se v meditaci mohli energeticky zapojit do medového lůžka a sklízet výhody tímto způsobem nyní?

Galaktická federace světla: Ach, to je dobrá a zajímavá otázka. Jsme velmi potěšeni, že jste se na to zeptali. Někteří z vás měli ve svém snu přístup, zatímco minimálně, a spíše na energetické nebo astrální úrovni, měli přístup k těmto mediálním lůžkům spíše pro duchovní a energetické léčení a uklidnění. Několik jedinců k nim mělo přístup na fyzické úrovni.

Ale řekněme toto: každý z vás je světelná kapsle. Máte schopnost těchto léků, pokud se napojíte na svou vlastní sílu a schopnosti. Chápeme, že v tuto chvíli to vypadá jako běh na dlouhou trať. Zdá se, že to, co byste řekli, je přitažené za vlasy. Ale se svými záměry a zaměřením a vírou, že máte neomezené léčivé síly, se můžete začít zaměřovat na buněčné omlazení, na léčení na mnoha úrovních.

Vždy můžete požádat o pomoc svůj doprovod. I když nemůžeme nutně zaručit, že každý, kdo v tuto chvíli požádá o přístup k lékařskému lůžku, bude mít příležitost tak učinit v této době. Ale vidíme, že v budoucnu bude snadněji dostupný.

Technologie kvantového léčení pomocí léčebných lůžek

Prezident Donald Trump řekl 14. června 2020 národu:

Během jednoho roku budou téměř všechny nemocniční postupy zastaralé.

Každé město bude mít mnoho léčebných lůžek a Teslových komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s vyléčením všech nemocí. Stejně jako věková regrese, až 30 let.

Už žádná rakovina, autismus, Alzheimerova choroba, fibromyalgie (fi·bro·my·al·gi·a) stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a často emocionální a duševní utrpení a mnoho dalších nedostatků.

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a Med Beds; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo bude osvobozeno od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

Třetí nejčastější příčinou úmrtí jsou pobyty v nemocnici a procedury a mnohé z nich jsou neopodstatněné...

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/med-beds-full-healing-with-quantum-healing-technologies-video/

Také: Nový způsob léčení! Med Bed, Quantum, Antigravitace, skryté technologie, replikátory a věčná fontána mládí – https://amg-news.com/new-way-of-healing-med-bed-quantum-anti-gravity-concealed-technologies-replicators-perpetual-fountain-of-youth/

Porušení autorských práv: Zákon Digital Millennium Copyright Act z roku 1998

("DMCA")