Varování Med Bed: Buďte si vědomi, vzdělávejte se, používejte rozlišování!

09.10.2023

Autor: Medeea Greere 

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, protože publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Uvědomte si... Dojde ke zmatku, pokud se termín Med Bed stane běžným v naší každodenní slovní zásobě. K dispozici jsou volně prodejné produkty, které také používají termín "medbed " nebo "medbed".

Mnoho z těchto produktů nabízí kvalitu, některé nám pomáhají pochopit, jak se samoléčit, jiné používají klíčové slovo, protože jsou lázně nabízející masáže na "medovém lůžku", aby  se čtenáři dostali na své stránky. Masáže jsou pěkné a nabízejí zdravotní výhody, ale nejsou kvantovou technologií lůžek.

Vzdělávejte se, používejte rozlišování!

Tento článek se zaměří na tři typy středních lůžek.

Někteří věří, že alopatické léčení již nebude fungovat pro lidi, protože tento starý systém je založen na ropě. Postupem času naše těla zareagují na technologii energetického léčení a změníme se, kdy se staneme holografickými bytostmi s vysokou energií, které se posunou více k přírodě, barvě, světlu a zvuku.

To znamená už žádná chemoterapie k odstranění orgánů. Tyto stroje mohou léčit rakovinu, léčit srdeční problémy, mrtvice, fibromyalgie, nádory nebo dokonce bolesti kloubů. Chybějící orgány a končetiny mohou být obnoveny, špatný zrak a sluch k poškození mozku může být zvráceno. Tato lůžka fungují pro všechny nemoci kdekoli v těle. To je pravá integrální medicína, která přivádí těla do rovnováhy.

Pomocí podobných technologií, které jsou přizpůsobeny pro různé použití a ošetření těchto 3 typů medových lůžek:

 • Holografické medové lůžko - popsané na této stránce, diagnostikuje a léčí nemoci. Provádí se také analýza krve a DNA, kde budou detekovány a fixovány všechny dědičné markery.
 • Regenerační medové lůžko - Pracuje s DNA a kmenovými buňkami k omlazení staré tkáně nahrazující chybějící končetiny. nebo orgány.
 • Regrese, omlazení Med Bed- Omlazuje buňky, kde jsme nejen přivedeni zpět k mladistvějšímu vzhledu, ale také pomáhá s traumatem paměti, jako je PTSD a další.

* Existují zvěsti, že jak omlazení, tak regenerační medová lůžka budou kombinována do stejného holografického medového lůžka. To se dozvíme, až se rozjedou. Prozatím budou různá zařízení popsána odděleně, aby bylo možné každému lépe porozumět. Mohou být také označovány jako "inteligentní postele".

Jak funguje léčení kvantovou energií?

Slyšel jsem tolik různých příběhů o této kvantové technologii. Ať už existuje nebo ne, udělejte si vlastní výzkum!

Také jsem slyšel, pokud existují, Nikola Tesla měl velký vliv na vytvoření těchto postelí. Experimenty byly prováděny s německými vědci, pak v roce 1970 přestavba a přepracování začalo znovu vědeckým týmem, který zahrnoval fyziky a lékaře.

Za vytvořením těchto léčebných přístrojů stojí mnoho a přesto by tato technologie zůstala potlačena. V současné době existuje asi sto různých variant medového lůžka, kde tři výše uvedené typy (holografické, regenerační a regresní) mohou pracovat v jednom zařízení.

Zatímco spíte, medová postel dělá svou práci....

Říká se, že od početí, přes dětství, po celé naše dospívání až do dnešního dne existovaly holografické obrazy našeho těla - těla každého. I když je to mnohem vědečtější, jednoduše si to představte jako holografickou kameru, která fotografuje tělo. Hologram je trojrozměrný obraz, který využívá světlo a zvuk.

Během diagnostického sezení medového lůžka je tělo skenováno od hlavy až k patě. Cokoliv, co není v rovnováze, bude okamžitě vidět. Nerovnováhou může být nemoc, nemoc, chybějící končetiny nebo orgány na cizí látky, které by neměly být v těle. Mezi cizí látky patří toxiny, bakterie, zánět, tuk a faktory, které způsobují závislost. Analýza krve a DNA pomáhá při detekci jakýchkoli dědičných markerů.

Například, pokud má pacient srdeční onemocnění, diagnostické vyšetření ho zachytí. S knihovnou holografických obrazů po celý život pacienta může medové lůžko "vytáhnout" sklíčko, kde bylo srdce pacienta nejsilnější. Na základě tohoto snímku bude promítat obraz zdravého srdce dolů k pacientovi, obnoví srdce, když bylo nejzdravější, buněčné a DNA rekonstruuje. Během opravy bezprostředně následující je minimálně invazivní chirurgie a má jen málo, pokud vůbec nějaké, nepohodlí po.

Tyto "chytré postele" nás přivádějí zpět k naší původní DNA předtím, než jsme začali být otráveni našimi potravinami, vzduchem, půdou a vodou. Naše tělo bude uzdraveno na molekulární nebo buněčné úrovni. Obezita také zmizí.

Co se stane po diagnostice a opravě?

V závislosti na relaci každého jednotlivce může trvat od jedné do šesti hodin, než se vrátí. Po použití bude větší počet návštěv koupelny, protože vše se vyplavuje z těla. Obnovena je i původní výška těla. Protože tělo má paměť, buňky se stávají optimálními, pokračují v komunikaci s ostatními buňkami a omlazují tělo po dobu dalších několika měsíců.

Jak to funguje? Každá buňka má frekvenci a vlnovou délku. Slabě vzorovaná buňka se sloučí se silnými vzorovanými buňkami, což vede k integrální rovnováze.

Další informace:

 • Před prožitkem mediálního lůžka očekávejte velmi podrobnou orientaci, kde bude důkladný dotazník o vašem zdraví. Jakékoliv minulé operace, odstranění orgánů, zubní výplně nebo čepice, psychické problémy, závislosti... Vše bude projednáno.
 • Většina péče před léčbou bude mít alkologickou povahu. To pomáhá připravit lidi na pochopení dramatického procesu léčení, kterým projdou.
 • Závislosti: V závislosti na závislosti a na tom, jak vážný je zvyk, může být nutné jít do duchovního poradenství. Toto poradenství také pomůže s přechodem na zdravou výživu. Zdravotní střediska nemusí rezervovat léčbu, dokud pacient nevynaloží úsilí na změnu. Abychom pochopili důležitost tohoto postupu, pokračujte ve čtení. Umožnění nebude fungovat v naší kvantové budoucnosti.
 • Ty budou v každém větším městě. Armáda se podílí na tom, aby vše začalo, pak je cílem mít 2 lůžka v každém kraji. Med postel bude zdarma k použití. Náklady na dopravu budou odpovědností pacienta.
 • V současné době jsou řídce umístěny po celém světě. Nejsem si jistý, ale věřím, že technologie bude pomalu dostupná pro všechny Možná (?) v polovině roku 2023.
 • Jednotlivci se mohou objednat pouze pro sebe, ne pro někoho jiného. Pokud někdo nechce mít schůzku, je to jeho volba. AI (umělá inteligence) to bude vědět.
 • S každým bude zacházeno stejně a budou respektováni pro své osobní pocity, kde nebudou vynášeny soudy o každém pacientovi. Osobní problémy, jako je PTSD nebo jiné duševní problémy, volba nechat se očkovat nebo ne - všichni jsou si rovni!
 • Ve zdravotnických zařízeních zdravotnického centra bude bezpečnostní opatření. Na začátku se očekává, že se budou pokoušet "skočit" před ostatními pro sebe nebo milovanou osobu, aby byli léčeni jako první. Zabezpečení zajišťuje, že k tomu nedojde.
 • Každá délka schůzky se liší v závislosti na potřebách nebo přáních každého jednotlivce.
 • Celkově to bude přibližně 3 dny pro každého pacienta od začátku do konce.
 • * První den je konzultace.
 • * Druhý den je oprava lůžka.
 • * Třetí den je pozorování. Ty budou mít minimální pokles pro zotavení po léčbě. Žádné pooperační hojení.p
 • Po vojně a dětech se pomáhá seniorům včetně ošetřovatelství a všech zařízení pro péči o seniory.
 • V závislosti na situaci existují ti, kteří naléhavě potřebují lékařskou pomoc, která nemusí být ve výše uvedených kategoriích. Ti, kteří to kriticky potřebují, budou sloučeni do výše uvedených kategorií.
 • Zaměstnanci začali být pro tato zařízení školeni. Trvá 12-18 měsíců trénovat jednotlivce, v závislosti na jejich roli. Lékaři a praktici jsou s touto technologií vždy plně informováni, zatímco je v ní pacient.
 • Lékaři a další odborníci, kteří provozují zařízení, jsou pečlivě vybíráni. To je skutečná humanitární práce – není v tom žádný zisk. Jejich motivací musí být soucit a láska. Kvantová technologie je citlivá a schopná zachytit záměry jednotlivce. Personál bude duchovně vyškolen ve vědomí, kde nebude soudit ostatní, včetně pacientů.
 • Kvalifikátor k tomu, aby se stal zaměstnancem v těchto centrech, je dobré srdce! Dobré srdce má vyšší energetické vibrace, což znamená otevřenější mysl. Na pozadí nezáleží. Pokud je jedinec plný ega a zvyklý ovládat situace, nebude přijat.
 • Med Beds eliminují farmaceutický a doplňkový průmysl.
 • Na planetě budou léčebná centra pro zvířata a všechny živé věci – dokonce i pro vašeho domácího mazlíčka. Do té doby lze také používat domácí replikátory a zařízení pro frekvenční léčení.
 • Nebude tam žádný spací plyn, sedativa nebo léky používané k přípravě někoho na postel. Melatonin v těle člověka bude zvýšen do té míry, že následuje hluboký spánek, což je přirozené a organické.
 • Kov v těle degeneruje a kosti se vracejí.
 • Pokud osoba podstoupila operaci katarakty, čočka bude odstraněna a zrak je opraven. Všechny člověkem vyrobené předměty v těle budou odstraněny.
 • Někteří říkají 100% korekci poprvé. Jsou jiní, kteří řekli možná několikrát, v závislosti na použitém kvantovém léčebném systému. Ještě jiní říkají, že to bude situace "podle potřeby". Dozvíme se o tom více podrobností, jakmile bude technologický pokrok a informace k dispozici.
 • Tato umělá inteligence (AI) pracuje v souladu s naším lidským spojením způsobem, který je bezpečný. To znamená, že umělá inteligence nepřevezme.
 • Existují stroje po celém světě, distribuce je řídká a nakonec bude ve velkých městech každého státu nebo země. Ve Spojených státech je to armáda, která rozšiřuje lůžka pro zajištění integrity strojů a použití. Také tam jsou medové postele, pak je tam nebeská komora. Mužem za nebeskou komnatou je Jared Rand. V této kategorii soutěží také král John Smarty se svými krystalickými komorami.
 • Všichni budeme žít déle s medovou postelí. Ti z nás, kteří jsou nyní starší, v závislosti na stravě a postoji, mohou očekávat, že budou žít 100 až 200 let. Až vyčistíme nezdravou DNA a genetické markery pro budoucí generace, mohou očekávat, že budou žít 300 až 400 let, možná i více, jak se dozvídáme více.
 • Naše těla jsou holograf a stejně tak i naše DNA. Když se DNA pohybuje a přenáší, pohybuje se z jednoho místa na druhé, opouští 3. hustotu do jiné dimenze a pak se znovu objevuje na jiném místě 3. hustoty.
 • Med Bed's také přeškolí mysl. Považujte fyzické uzdravení s medovým lůžkem za 5-10% účelu. Zbylých 90% světelných lůžek nám má duchovně pomoci do kvantového života. DNA je anténa. Čerpá frekvence a energie ze zdroje kvantového pole. To, co si myslíte, je to, co vytváříte. To, jak vidíte sami sebe, je to, kým se stáváte. Med postel zesílí to, čemu věříte a co si o sobě myslíte. Musíte být pevní v tom, kdo jste, nebo jak řekl Aristoteles: "Poznej sám sebe". Musíte milovat a respektovat sami sebe, abyste přitáhli podobné energie. Pokud se nemilujete a nerespektujete sami sebe, budou k vám přitahovány stejné energie.
 • Musíme pracovat s mladšími generacemi. Zatímco společnost se v průběhu let zmenšovala, mladší generace nemají pochopení sebe sama, které starší generace budou mít. Musíme pomoci mladším generacím, aby se cítily sebejistě před použitím medového lůžka.
 • Pro ty, kteří mají různé infuze týkající se DNA, jako jsou super vojáci, budou k dispozici další informace o léčení medovým lůžkem později.
 • Jak se náš svět uzdravuje a lidé se začínají učit síle v sobě léčit prostřednictvím vzestupu, tato technologie nemusí být všeobecně potřebná. Mnozí se stanou krystalickými bytostmi.
 • Při čtení těchto informací pokračujte v užívání léků nebo v provádění jakéhokoli lékařského protokolu, který může odborník mít vás nebo někoho jiného. Nacházíme se v přechodném období a je důležité zdůraznit, že může nějakou dobu trvat, než dorazí medová lůžka.

  Energetické léčení zvířat

  K dispozici budou nebeské komory a medové postele pro naše domácí mazlíčky a další zvířata. V současné době nejsou k dispozici, ale v současné době jsou k dispozici domácí možnosti pro energetické léčení zvířat. Jakmile dorazí lehké postele, budou k dispozici tři různé velikosti. Jedná se o identickou technologii jako u lidí, jen je nastavena jinak.

  • malá zvířata – psi, kočky, ptáci
  • Střední zvířata – malý osel, kagaroos atd.
  • Velká zvířata – koně, krávy atd.

  Další technologie budou použity pro žirafy, slony a další extrémně velká zvířata. K dispozici budou také technologie pro mořský život.

  • Většina zvířat žije okamžikem, na rozdíl od lidí, kteří žijí ve své mysli. Tato zvířata mohou být okamžitě ošetřena. Každé zvíře, které bylo týráno, bude podporováno, dokud nebude čas, aby pro ně používalo postele.

  NESARA GESARA : Med Beds Quantum Healing | V zákulisí kvantových léčebných technologií Med Beds ~ Důvěřujte plánu!

  Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

  Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a Med Beds; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo bude osvobozeno od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

  Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/nesara-gesara-med-beds-quantum-healing-behind-the-scenes-of-the-quantum-healing-technologies-of-med-beds-trust-the-plan-video/

  Příslib medových lůžek Galaktickou federací – Zázraky léčení, vize lásky a uzdravení

  Ve světě, který se často zdá roztříštěný, naděje na něco hlubokého a sjednocujícího nikdy nezmizí. Nově vydané video "Příslib medových lůžek Galaktickou federací" nabízí vzrušující vizi lásky, léčení a zázraků, které uchvátí srdce a znovu roznítí ducha.

  Video vykresluje živý obraz. Představte si postel – ne vaši každodenní spací úpravu, ale takovou, která slibuje víc. Nejde jen o fyzický odpočinek; Je to o holistickém omlazení. . .

  Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/video-the-promise-of-med-beds-by-the-galactic-federation-healing-miracles-a-vision-of-love-and-healing/

  Nenechte si ujít toto:

  Nová zpráva od našeho skutečného 19. viceprezidenta Johna F. Kennedyho Jr.: Holografické medové postele Vize lásky a léčení - https://amg-news.com/new-message-from-our-real-19th-vice-president-john-f-kennedy-jr-the-holographic-med-beds-a-vision-of-love-and-healing/

  ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA: Na celém světě je k dispozici více než 5 milionů lůžek Med - nejnovější informace o Alliance Med Beds - 11. září 2023 - https://amg-news.com/special-report-there-are-more-than-5-million-med-beds-available-worldwide-latest-information-about-alliance-med-beds-september-11-2023/

  BOMBA! První MED BEDS 5D Setup: Revoluce ve zdraví a léčení! – https://amg-news.com/bombshell-first-med-beds-5d-setup-revolutionizing-health-and-healing/

  POZOR: Víte, jak extrahovat jeden z nejsilnějších přírodních léků proti bolesti, který funguje jako morfium z této rostliny na dvorku? – https://amg-news.com/do-you-know-how-to-extract-one-of-the-most-powerful-natural-painkiller-that-works-like-morphine-from-this-backyard-plant/

  Příslib medových lůžek Galaktickou federací – Zázraky léčení, vize lásky a uzdravení

  Ve světě, který se často zdá roztříštěný, naděje na něco hlubokého a sjednocujícího nikdy nezmizí. Nově vydané video "Příslib medových lůžek Galaktickou federací" nabízí vzrušující vizi lásky, léčení a zázraků, které uchvátí srdce a znovu roznítí ducha.

  Video vykresluje živý obraz. Představte si postel – ne vaši každodenní spací úpravu, ale takovou, která slibuje víc. Nejde jen o fyzický odpočinek; Je to o holistickém omlazení. . .

  Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/video-the-promise-of-med-beds-by-the-galactic-federation-healing-miracles-a-vision-of-love-and-healing/

  Nenechte si ujít toto:

  Nová zpráva od našeho skutečného 19. viceprezidenta Johna F. Kennedyho Jr.: Holografické medové postele Vize lásky a léčení - https://amg-news.com/new-message-from-our-real-19th-vice-president-john-f-kennedy-jr-the-holographic-med-beds-a-vision-of-love-and-healing/

  ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA: Na celém světě je k dispozici více než 5 milionů lůžek Med - nejnovější informace o Alliance Med Beds - 11. září 2023 - https://amg-news.com/special-report-there-are-more-than-5-million-med-beds-available-worldwide-latest-information-about-alliance-med-beds-september-11-2023/

  BOMBA! První MED BEDS 5D Setup: Revoluce ve zdraví a léčení! – https://amg-news.com/bombshell-first-med-beds-5d-setup-revolutionizing-health-and-healing/

  POZOR: Víte, jak extrahovat jeden z nejsilnějších přírodních léků proti bolesti, který funguje jako morfium z této rostliny na dvorku? – https://amg-news.com/do-you-know-how-to-extract-one-of-the-most-powerful-natural-painkiller-that-works-like-morphine-from-this-backyard-plant/

 PŘEDCHOZÍ ČLÁNEKNESARA GESARA: Zkorumpované banky jdou ke dnu spolu s akciovým trhem a všemi starými zkorumpovanými korporacemi patřícími hlubokému státu, který se nachází ve Vatikánu