Skye Prince vysvětluje: Jak probíhá regrese věku na MedBeds

28.02.2022

Zaujala vás zmínka o tom, že je možné se na MedBeds údajně omladit? Skye Prince tématu věnovala celé video. Připadalo mi zajímavé, zejména tím, jak je podrobné. Následující článek je založený na videu Skye Prince ,,Age Regression", které jsem přeložila pouze orientačně v rámci podstatného, není to slovo od slova. Video je z listopadu 2021, tedy poměrně čerstvé zprávy.

Skye Prince o regresi věku na MedBeds:

Když jsem mluvila o MedBeds, zmínila jsem, že je možné se na nich omladit. Hodně lidí mi kvůli tomu psalo a zahltili mě spoustou dotazů, na které bych chtěla v tomto videu odpovědět.
Hodně věci ještě nevíme a nic není černobílé. Každý pacient má jiné důvody proč onemocněl a musí být podle toho individuálně léčen. Ale víme, že můžete být omlazeni maximálně třikrát, protože mozek více regresí neunese a začal by odumírat. Mozkové buňky nesnesou nekonečné omlazování. Takže teoreticky můžete být omlazeni až třikrát o maximálně 30 let. Tak to alespoň bylo v době mého působení v tajném vesmírném programu, mohli to od té doby vylepšit, nebo změnit. Ale tehdy to bylo o 30 let maximálně. Poté zkrátka přirozeně zestárnete a zemřete.

Hodně lidí se ptalo, jestli se můžou vrátit do dětství skrz regresi věku. Možná si tím potřebují něco kompenzovat, třeba měli špatné dětství. Ale odpověď je jasné NE. Protože po regresi věku vám zůstává mentalita a zkušenosti dospělé osoby, takže vrátit vás do dětského těla by ve výsledku napáchalo více škody, než dobra. Naším zájmem je zdravá společnost, nehodláme působit žádné potíže. Mnoho lidí se o regresi věku zajímá, ale ne každý bude vhodným kandidátem pro tuto proceduru.
Dejme tomu, že jste třeba senior a máte vnoučata. Jak myslíte, že by vaše rodina reagovala, kdybyste se najednou ze sedmdesáti let vrátili na čtyřicet? Myslíte, že to přijmou? Pravděpodobně ne, protože jde o jejich mentální nastavení.
Mainstream lidi důkladně programuje o tom, co je nebo není možné. Lidé nejsou připraveni přijmout takové věci. Navíc pro regresi věku musíte být psychicky opravdu zdraví, stabilní, musíte mít dobré zázemí, nesmíte mít žádné zlozvyky a závislosti, tím myslím alkohol a drogy. Je hodně nároků, které musíte splňovat, aby vám byla regrese umožněna.

Uvědomte si, že jste v určitém kolektivu a mnoho lidí to nepřijme. Přišli byste o spoustu kontaktů. Musíte být mentálně a sociálně stabilní, abyste regresi věku ustáli v populaci, která má současnou mentalitu. Není to o jednom sezení a nashle, teď už budeš mladej. Je to hloubková záležitost a trvá to měsíce. Pokud na to nejste mentálně připravení a nejste dost duševně stabilní, tak to není nic pro vás, protože to nezvládnete.
Například dejme tomu, že trpíte depresemi, nebo máte těžké trauma. Uvědomte si, že regrese věku vám to neodstraní. Je to fyzická záležitost, nevymaže to vaše vlastnosti a vzpomínky. Neřeší to váš mentální stav. Regrese věku s sebou přináší různá dramata a výzvy, není to pro každého a není to lehké.

Bylo mi řečeno, že méně než 10% lidí, kteří o regresi požádají, bude ve skutečnosti schváleno. Ostatní nebudou vhodní z různých důvodů. Prostě nebudou připraveni pro takovou proceduru. Předesílám, že opravdu přeju všem lidem jen to nejlepší, dělám tuhle práci, protože vám chci pomoci dostat se ke znalostem, sama hodně riskuji když vám tyhle věci říkám ale mám za sebou výbornou ochranu… Potkala jsem řadu lidí, kteří projevili zájem o regresi věku. A kdybych to rozhodovala já, tak by za mě rozhodně schváleni nebyli. Lidé, kteří mají deprese, jsou pro mě instantní červená vlajka. Proč? Protože mají destruktivní vzorec mysli, prostě nejsou připraveni. Zničilo by je to.

Schvalovací tým bude složen z profesionálů, kteří k tomu budou speciálně školeni a trénováni. Nebude to dělat jeden člověk a nebude to určovat počítač. Tito lidé budou i spirituálně vzdělaní, nebudou to dělat běžní jedinci. Takže se ujistěte, že jste vhodní a pracujte na sobě, pokud máte o regresi zájem. Posuzování bude probíhat měsíce a musíte být připraveni tam zůstat po celé ty měsíce. Není to o jednom sezení a není to jednoduchý proces.

Třeba si představte, že máte děti, půjdete na regresi a najednou budete stejně mladí jako vaše děti. Jak si myslíte, že to tyto děti vezmou? Budou vás vnímat jinak, to je zcela jisté. Vaši kamarádi a každý koho jste dřív znali, vás bude vidět jinak. Mentálně jste pořád ten samý člověk, ale fyzicky pro ně budete jiný člověk. A lidé bohužel zakládají vztahy na fyzičnu, ne na duševnu. Budou vás brát podle toho, co uvidí.

Ať už jste prožili cokoli, tyto zkušenosti vás utvořily. Přispěly k tomu, kým dnes jste. Kdybyste mohli vrátit i svoji mentalitu a stát se znova dítětem, tak by se z vás stal jiný člověk. To nikdo dělat nebude, bylo by to zcela nezodpovědné. A naopak nechávat mysl dospělého člověka v dětském těle je také úplný nesmysl. Jak byste si třeba poradili se sexuálním pudem? Byla by to velice špatná a těžká situace.

Pokud nejste duševně stabilní, nebudete vhodný kandidát pro regresi věku, ani kdyby vám bylo 100 let. Samozřejmě se na MedBeds můžete vyléčit, to vám bude umožněno v každém případě. Ale 98% současné populace zkrátka pro regresi věku není připraveno. Jejich životní situace není dost stabilní.

Je možný také přenos duše, není nutné si za každou cenu projít útrapami umírání, ale to už je úplně jiná úroveň, oproti tomu by byla regrese věku procházka růžovou zahrádkou.
Prosím pochopte, že to není černobílá situace a každý člověk bude posuzován a léčen individuálně. Kdo má sociální nebo duševní problémy, musí si je první vyřešit. Přesto můžete žít dlouhý a šťastný život při plném zdraví i bez regrese věku.

Uvědomte si, že technologický pokrok musí jít společně s duševním pokrokem lidstva. Nemůžeme nic přeskočit.