POZNEJME SKUTEČNÉ POZADÍ DĚNÍ SOUČASNÉHO SVĚTA

01.06.2023

Generální tajemník NATO: Ukrajina bude muset nutně učinit územní ústupky ve vztahu k Rusku!

Jens Stoltenberg to prohlásil na setkání s finským prezidentem a už je jasné, že Kyjev čeká kissingerizace. Ukrajinské otázky. Scholz, Macron a Draghi to oznámí osobně Zelenskému! Berlínu dochází s Kyjevem trpělivost, německá televize podlehla dezinformaci Zelenského o útoku Ruské armády na tržiště v Doněcku!

NATO začalo couvat a je to další důkaz, že co řekne Kissinger, to je prostě pro kolektivní Západ směrodatné! 

V procesech řízení platí, že směr vývoje globální politiky neurčují politici, ale tvz. prediktoři. To jsou zákulisní postavy, které nezastávají žádný politický post, žádnou funkci, ale mají velmi podivný vliv. Cokoli navrhnou, cokoli řeknou, cokoli vyhlásí nebo se k něčemu vyjádří, okamžitě a během několika dní se začnou měnit procesy ve světě přesně tak, jak prediktor navrhl.

Díky válce na Ukrajině jsme měli před 2 týdny jedinečnou příležitost vidět práci jednoho z prediktorů v přímém přenosu. Globalisté vytáhli na scénu 99letého Henryho Kissingera, který by měl už někde jen sedět v zahradě na lavičce a krmit holuby a nestarat se o globální procesy, jenže to nebylo dovoleno, protože globalistům hoří jejich mamutí plány s Novým světovým řádem, které ale nelze realizovat bez Ruska a bez Číny. A bez Evropy. A bez Ameriky.

Musíme si vysvětlit, co je to globalizace a proč je válka pro globalisty klíčově nežádoucí, protože to opět zaniká v mlze politické a bezpečnostní krize.

Henry Kissinger: Svetová globalizácia je procesným nástrojom postupného ukotvovania jednotnej svetovej vlády pod vedením Domu Sion, ktorého hlavnou chrbticou je Dom Rothschchild, skutočný majiteľ a vlastník všetkých centrálnych bánk na svete, s výnimkou niekoľkých krajín, ktoré za to, že nie sú pod touto kontrolou, sa dostali na zoznam arcilotrov (KĽDR, Kuba, Sýria, Irán a Venezuela, v minulosti k nim patrila aj Líbya, ale po štátnom prevrate apo zavraždení Muamara Kaddáfího to už neplatí, centrálne banky v Tripolise aj v Benghází sú akvizíciami Rothschildovej The Nationalof England). Cieľom procesu globalizácie je zlúčenie všetkých krajín sveta pod krídla svetovej vlády, k čomu je však potrebný mier. Globalizácia nemôže byť vybudovaná vo vojnovom priestore, pretože vojna globalizáciu z princípu veci samotnej vylučuje, pretože každá vojna namiesto globalizácie vedie k nacionalizácii. To je Kissingerov legendárny výrok, ktorý si rozhodne zapamätajte.

Ak vypukne vojna, tak sa bojuje o konkrétne územie a zdroje prostriedkami národných armád a štátov, kde hrozí globalistom úplne to isté, čo sa im stalo s Hitlerom a neskôr s USA. A to si znova musíme rozobrať. Vojna vylučuje globalizáciu, pretože vojna vedie k nacionalizácii. Globalisti k svojmu cieľu svetovej vlády potrebujú ovládnuť Rusko a jeho zdroje. A to platí už od čias Napoleonských vojen. Obsadenie Ruska vojenskou cestou sa nepodarilo ani Napoleonovi financovanému Rothschildom z Paríža a Londýna súčasne. Neuspeli ani pri druhom pokuse s vyvolaním boľševického prevratu v Rusku v roku 1917. Ozbrojený ľud mal zvrhnúť cára a potom mala v Rusku prebehnúť "dúhová" privatizácia, rozumej, privlastnenie si ruských zdrojov Rothschildovými bankami a kapitálom. Lenže, ani toto sa nepodarilo.

Vladimír Uľjanov Lenin

Vladimír Uľjanov s prezývkou Lenin namiesto privatizácie vydal legendárne Dekréty o pôde, čo nebolo nič iné, než znárodnenie pozemkov a rozdanie pozemkov ruským bezzemkom. To bol podraz na Dom Sion v Londýne. Ten pritom Uľjanova a jeho revolúciu plne zafinancoval. Preto bol Lenin čoskoro odstránený, keď údajne ochorel, zomrel a na jeho miesto vodcu revolúcie sa mal dostať hlavný káder Domu Sion, židovský intelektuál a revolucionár Leiba Bronstein, ktorý prijal gójske ukrajinsko-poľské meno Lev Trotskij. Ten mal pre Rothschildov dokončiť to, čo Lenin odmietol, teda, privatizáciu Ruska, vtedy už vlastne Sovietskeho zväzu.

Josif Džugašvili Stalin

Lenže, do tohto procesu vstúpil Josif Džugašvili, ktorý prijal rovnako ako Uľjanov prezývku, a to v tomto prípade Stalin. A ten nielen odhalil Trockého ako nepriateľa revolúcie, ale navyše rozšíril Leninove dekréty o pôde na všetok majetok v Rusku. Tým sa stal Stalin arcilotrom a nepriateľom Domu Sion č. 1 a bolo v Londýnskych kanceláriách rozhodnuté za každú cenu vyvolať vojnu a dobyť na 3. pokus Rusko vojenskou cestou. Postarať sa o to mala dovtedy neznáma nemecká partaj vedená podivne uliznutým maliarom obrázkov a krajiniek z Viedne, ktorý mal talent na rečnenie. 

Adolf Hitler

Parížska pobočka Rothschildovej banky zafinancovala celý vzostup NSDAP k moci s jediným cieľom, aby Adolf Hitler, v skutočnosti vnuk Solomona Rothschilda z Viedne, dokončil v Rusku s nemeckou armádou to, čo nedokázal dokončiť ani Napoleon, ani Lenin. A ako vieme, nepodarilo sa to ani Hitlerovi. Zakaždým, keď sa globalisti pokúsia dobyť Rusko silou a vojensky, tak to zlyhá. Lenže v skutočnosti sa po II. sv. vojne stalo niečo ďaleko horšie pre Dom Sion. Globalizáciu je možné budovať len vtedy, ak Západ a Východ budú spolupracovať. V opačnom prípade je svetová vláda úplne vylúčená. 

Svetovú globalizáciu po II. sv. vojne začal Dom Rothschild budovať nanovo a od základov znovu v Európe pomocou Európskeho spoločenstva, neskôr EHS a teraz v podobe Európskej únie, ktorá má v budúcnosti prejsť do Európskej federácie. Cieľom globalistov po II. sv. vojne bolo rozbiť Sovietsky zväz a dostať sa k zdrojom. Čiastočne sa to podarilo, pretože zväzové republiky ZSSR sa odtrhli a ten zanikol. Lenže najviac zdrojov leží na území Ruska, nie v okolitých bývalých zväzových republikách. A rozbitie Ruska sa globalistom nepodarilo, aj keď podnecovaním islamského separatizmu v Čečensku a v Dagestane sa o to obrovsky snažili. Stopku tomu koncom 90. rokov vystavil Ruský židovský kongres (RŽK), nepriateľ Domu Sion, ktorý si v Rusku do funkcie prezidenta nainštaloval vlastného židovského kádra, rozviedčíka KGB, Vladimíra Putina z Leningradu.

Všetky majetky v Rusku kontroluje a ovláda práve RŽK a ktokoľvek ohrozuje stabilitu Ruska, pracuje tým pádom proti RŽK. Toto je základná konceptuálna znalosť a prerekvizita konceptuálnej gramotnosti. To je tá vojna medzi ž a Ž, teda medzi Chazarskými sionistami (židmi) a Chasidskými Židmi.

Lenže okrem Ruska majú sionisti po II. sv. vojne ešte ďalší bolehlav a obrovský problém. A tým problémom sú USA a ich systém Pax Americana, ktorý sionisti po II. sv. vojne bláhovo a naivne nechali v USA vyrásť proti boľševikom, komunistom a hlavne proti ZSSR.

Henry Kissinger na stretnutí s Mao Tse Tungom v roku 1971: Globalisti sa totiž po II. sv. vojne rozhodli, že sa pokúsia získať prístup k zdrojom ZSSR pomocou Číny. Preto Henry Kissinger otvoril dvere v USA Číne a tá začala rásť na základe kapitalistického rozvoja priemyslu. Z tohto rozvoja profitovali USA lacným tovarom z Číny a obrovským rastom životnej úrovne v USA po II. sv. vojne. Do Číny prúdili tvrdé americké doláre a technológie. Komunistický zázrak v Číne založený na americkom kapitalizme sa začal rodiť ako geopolitický mačkopes,ktorý sa premenil po 50 rokoch na Frankensteina – hrozivý kolos. A tento rast USA (ale aj Číny) posilnil predovšetkým od roku 1974 po zavedení petrodolára, u čoho stál znova a opäť Henry Kissinger, vtedy už ako minister zahraničia v Nixonovej vláde. Lenže pri tomto raste Číny a USA ruka v ruke sa stalo niečo, čo Dom Sion začal sledovať ako hrozbu pre svetový poriadok. Z americkej moci, ktorá mala globalistom slúžiť na dosiahnutie cieľov globalizácie, sa stal nový svetový poriadok Pax Americana, ktorý presadzuje čisto americké a nie globalistické záujmy. Amerika preto musí byť zničená, a to tak, že zvnútra a rozvratom sociálnej bezpečnosti, medziľudských vzťahov, rozvratom ekonomiky, priemyslu, školstva a vzdelávania.

Globalistov namiesto koncovky s rozkladom USA čaká obnova vzťahov s Ruskom a Čínou, pretože systém Pax Americana rozbúral pomocou Ukrajiny globalistom plány. Práve preto Amerika degeneruje v priamom prenose, preto americké televízie pre deti ako Disney vysielajú deťom relácie o ľuďoch so sexuálnymi deviáciami, s trans apod. Preto sa falšujú v Amerike voľby prezidenta v priamom prenose a do Bieleho domu je dosadený dementný starček, ktorý sa už ani neorientuje v priestore a podáva ruku do vzduchu neexistujúcej osobe. Preto sa všade presadzuje LGBTQ+ propaganda, woke procesy a uctievanie černochov, ktorí zapaľujú obchody a rabujú v uliciach.

Je to proces subverzie a likvidácie USA zvnútra s cieľom zlikvidovať systém Pax Americana, aby neohrozoval procesy globalizácie vo svete. A vojna na Ukrajine je presne tým, čo likviduje globalistom akékoľvek nádeje na ovládnutie Ruska, pretože Rusko sa uzatvára do seba ako pevnosť, posilňuje národné procesy a čo je najhoršie pre Dom Sion, uzatvára nebývalo tesné spojenectvo s Čínou, ktorá sa tiež vytrhla z riadenia Domu Sion a rovnako si ide svojou vlastnou cestou.

Toto je úplná katastrofa pre Dom Sion, globalizácia sa rúca v priamom prenose. Joe Biden podáva ruku neviditeľnej osobe. A preto nič nezostávalo, len globalisti museli neočakávane aktivovať svojho vyslúžilého prediktora Henryho Kissingera. Najprv mal 9. mája Kissinger vystúpenie v Kennedyho centre vo Washingtone a o dva týždne neskôr vystúpil v telemoste na konferencii v Davose. V oboch prípadoch varoval pred izoláciou Ruska a v Davose rovno uviedol, že má pocit, že Ukrajina bude musieť urobiť územné ústupky Rusku, aby bol dosiahnutý mier.

A predstavte si, čo sa stalo nedávno. Generálny tajomník NATO a vojnový jastrab Jens Stoltenberg na schôdzke s fínskym prezidentom Sauli Niinistom 12. júna totiž vyhlásil, že Ukrajina bude musieť nevyhnutne urobiť územné ústupky. Podľa mnohých expertov sa rovnaký odkaz chystajú kyjevským úradom odovzdať premiéri Nemecka a Talianska Olaf Scholz a Mario Draghi a francúzsky prezident Emmanuel Macron počas svojej cesty na Ukrajinu plánovanou na 15. júna (Scholzova návšteva však zatiaľ nebola oficiálne potvrdená), poznamenáva ruský denník Vedomosti .

Ochladzovanie vzťahov medzi Berlínom a Kyjevom je dôsledkom už prebiehajúcej kissingerizácie ukrajinskej otázky. Nemecko už vie, že Zelenského režim je už odpisovaný.

Dezinformácia o masakre v Donecku na nemeckej televízii je poslednou kvapkou pre Berlín s trpezlivosťou so Zelenského režimom, Amerika už nemôže sľubovať, čo sľubovala. A boli zverejnené dáta o inflácii v USA a číslo 8,6% inflácie za máj je najväčší nárast inflácie v USA od roku 1981, teda od čias veľkej krízy na začiatku 80.rokov. Padajú všetky americké burzy a kryptomenové trhy zažívajú doslova 11. september, pretože investori sa zbavujú všetkých rizikových assetov a dokonca aj dlhopisov, pretože je jasné, že sa blíži Veľká hospodárska kríza. Američania si nemôžu dovoliť viesť vojnu s Ruskom na Ukrajine a preto Jens Stoltenberg predniesol cez víkend tie šokujúce a doteraz nevídané slová, ktoré doposiaľ zaznievali na Západe len z úst Henryho Kissingera.

Jens Stoltenberg a prezident Sauli Niinisto: Neochota Berlína ďalej vychádzať v ústrety Kyjevu je spôsobená aj stratou dôvery v informácie poskytované Kyjevom, čo potvrdzuje pondelkový útok ukrajinskej armády na tržnici uprostred Donecka, kde zahynuli 3 ľudia, z toho jedno malé dieťa, ktorému mama kupovala na tržnici melón. Kyjevská junta mala tú drzosť, že poslala nemeckej televízii Tagesschau zábery prevzaté od ruských médií a k tomu pridala informáciu, že útok vykonala Ruská armáda. Dezinformáciu Kyjeva odsúdilo už niekoľko nemeckých politikov ako ďalší dôkaz nedôveryhodnosti Zelenského vlády.

Na jednej strane Berlín sľubuje Kyjevu tanky, na strane druhej sa Kyjev sťažuje, že stále nič nedostáva. Berlín je vo zveráku. Z jednej strany tlak neoconov a Pax Americana, z druhej strany tlak proti vojne na Ukrajine zo strany globalistov a tiež nemeckého priemyslu. Je úplne jasné, že Stoltenberg dostal čerstvé noty z NATO ohľadom Ukrajiny a vzhľadom na ekonomickú situáciu v USA je potrebné vojnu rýchlo ukončiť, a to aj za cenu územných ústupkov Ruska zo strany Kyjeva, úplne presne podľa odporúčania Henryho Kissingera. V celej situácii sa totiž ukazuje, že zatiaľ čo v USA vyrástla za máj v dôsledku krízy inflácia najviac za posledných 41 rokov, Rusko infláciu takmer vynulovalo vďaka obrovským ziskom z predaja ropy a plynu hladnej Číne, s ktorou Moskva upevňuje vzťahy ako nikdy v histórii.

Američanom dochádza, že keď pomáhajú Ukrajine, vháňa tým pádom Rusko do náručia Číny. Presne, ako varoval Kissinger. To je tá najväčšia možná katastrofa ako pre USA, tak hlavne pre globalistov, pretože tým dochádza k posilňovaniu Číny spôsobom, keď sa rovnako ako Stalinov ZSSR odpútava od západných štruktúr a vyráža vlastnou svetovou mocenskou cestou, ktorú v Pekingu nazývajú Dlhý pochod. Preto Kissinger zatrúbil k ústupu Západu z Ukrajiny. 

Globalisti tak majú pred sebou namiesto jednej hneď 3 úlohy. Znovu sa spriateliť s Ruskom, zabrániť Číne v nastúpení Dlhého pochodu vlastnou cestou a zlikvidovať systém Pax Americana. Aj práve preto sa globalisti pokúsia v SR a ČR zablokovať niektorých príliš pro-amerických kandidátov na prezidenta.

ZDROJ:

https://www.podtatransky-kurier.sk/za-zrkadlom/spoznajme-skutocne-pozadie-diania-sucasneho-sveta