PO RESETE SVETOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA

15.06.2023

Na základe knihy Klausa Schwaba Covid-19: The Great Reset je plán "nového sveta", ktorý bol zázračne konceptualizovaný a katapultovaný COVIDom-19, len pár mesiacov po pandémii. Celosvetovo to bolo propagované cez jeho prejavy prostredníctvom Svetového ekonomického fóra, DAVOS a "think tankov".

Tento film sa pozerá na najhorší možný scenár dystopického ľudstva nie zo živej predstavivosti, ale z pozorovaní súčasných svetových udalostí, podporovaných politík, vládnej implementácie a neoficiálnych záznamov.

Odkaz na Video

https://www.youtube.com/watch?v=vWkepoLUZfs 

Mnohé zo scenárov vo filme sú už v skutočnosti implementované do vládnej politiky. 

Rozširujú sa prostredníctvom rôznych politík, vojenského a vedeckého výskumu a rozvojových organizácií, ako je CSIRO. Bill Gates a WHO presadzujú tieto politiky prostredníctvom Smart miest (15 minútových miest) a pokračujúcich hrozbách o blížiacich sa pandémiach.

Oko je tu na to aby videlo a myseľ aby dôvodila prostredníctvom deduktívneho uvažovania

Tak podme analyzovať a pospájať fakty:


Australia utratila stovky miliónov dolárov na karanténne tábory

Austrálske karanténne tábory boli vybudované a ďalšie sú stále vo výstavbe. Niektoré boli pomenované ako "Centrá národnej odolnosti". Stalo sa tak pod zámienkou ubytovania v prípade prírodných katastrof a karantény imigrantov pri príchode do Austrálie.


  • Vianočný Ostrov: Imigračné záchytné centrum North West Point, Phosphate Hill, Alternatívne miesta zadržiavania v stavebnom tábore (Alpha, Bravo, Charlie).

  • Northern Territory: Národné centrum odolnosti (známy aj ako Manigurr-ma) a Todd Facility (súčasť rezortu Mercure Alice Springs).

  • Queensland: Damašské kasárne (alias, National Resilience Centre) a Queenslandské regionálne ubytovacie centrum.

  • Victoria: Alternatívne karanténne ubytovanie (alias, National Resilience Centre, Mickleham).

  • Western Australia: Bullsbrook Training Area (známy aj ako National Resilience Centre).

Ako dlho vydržia vyššie uvedené tábory a budú postavené ďalšie?

Predseda vlády štátu Victoria Daniel Andrews o svojom štátnom očkovacom programe a systéme zdravotných pasov povedal: "Prečo by ste to mali dať do prevádzky a potom ťahať všetku architektúru, ktorú ste vybudovali, kultúru, ktorú ste zmenili – prečo by ste to menili? O štyri, päť týždňov neskôr? To neurobíme." (Zdroj: Tott News)

Nižšie: Ubytovacia dedina Manigurr-ma v Howard Springs, Darwin, v ktorej je viac ako 3 500 miest pre väzňov.

Všimnite si, že tento typ dystopie sa vyskytuje pri konfiškácii poľnohospodárskej pôdy, klimatických lockdownoch v mestách v Anglicku, digitálnej identifikácii potrebnej na prístup k čistej vode a jedlu v iných krajinách, sledovaní telefónov a používaní QR kódov, zatváranie bankových účtov protestujúcich farmárov a pokuty farmárom za emisie metánu z grgajuceho dobytka. Okrem toho sú podporované zvyšujúce sa ceny potravín, najmä mäsa, trojnásobné náklady na energiu, súčasná kríza nájomného bývania a rastúca miera bezdomovectva.


V neposlednom rade je odovzdanie kontroly a oprávnenia udelené nevoleným oddeleniam, ako je Komisia veľkých miest a Súkromné Verejné Partnerstvá (PPP) v každom štáte v Austrálii, aby presadili a zaviedli inteligentné mestá (Smart Cities) podporované miestnou radou, čo zahŕňa väčšinu vyššie uvedených dystopickych faktorov v rámci jej plánovania.


Zostáva už iba otazka:

Dovolíte ľudstvu vrátiť sa späť  ku gulagom a koncentračným táborom?

Zda sa vam to prilis pochmurne?

Existuje ale aj iná cesta!

Pozrite si porovnanie NWO a Zlatého Veku v nasom prvom letáku:

https://www.poslovebudoucnosti-zlatyvek.info/menu/


Na zaklade materialov didyouknow.ink / K.Dillonova pripravila Jana Tomajková,

Sydney AUSTRALIA