Otázky a odpovědi o Med Beds | Vše, co potřebujete vědět o Med Beds

03.03.2023

Autor: Medeea Greere 3. března 2023 Aktualizováno: 3. března 2023 6 Komentáře 47 minut čtení

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, protože publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Technologie kvantového léčení pomocí léčebných lůžek

Otázky a odpovědi o společnosti Med Beds

Otázka: Každý z nás by si chtěl koupit tuto technologii, aby uzdravil lidi v našich místních komunitách. Za prvé, jaký druh školení obnáší obsluha lůžka, a víte něco o dostupnosti v blízké budoucnosti?

Odpověď: Za prvé, co lidé potřebují pochopit, je, že lůžka jsou extrémně pokročilá lékařská technologie. Zpočátku budou lůžka k dispozici pouze pro konkrétní léčebná centra a nebudou k dispozici ke koupi pro vlastní kliniku nebo domov. Stejně jako všechny pokročilé lékařské technologie je pro její bezpečné používání zapotřebí poměrně dost školení, včetně značného množství znalostí týkajících se biologických, lékařských, nemocných atd.

Pro někoho, kdo nemá žádné lékařské vzdělání, vypadá alespoň 12 až 18 měsíců tréninku. Při prvním zavedení bude používán pouze profesionálním zdravotnickým personálem vyškoleným vojenským personálem.

Otázka: Bude nás hodně, kteří si je budeme chtít koupit, a jak jste řekl, nejsou pro domov, ale v léčebném centru. Jak se nám je podaří sehnat nebo je navštívit. Je tu spousta lidí s vážnými nemocemi a já jsem zahrnut, protože mám dva nádory na mozku. Jaké jsou šance na vyléčení lidí?

Odpověď: Nebudete si je moci koupit po nějakou dobu, protože budou používány na základě třídění, takže skuteční nemocní mají přednost. Když budou zveřejněny, každá země bude mít centrální centrum, kde si objednáte schůzku na konzultaci, která bude zahrnovat anamnézu, vyšetření celého těla atd., Pak budou vaše informace vloženy do kvantového počítače, ve kterém počítač rozhodne na základě naléhavosti a toho, co jste udělali, když používáte postel v nejbližším centru.

Otázka: Znám někoho, kdo pracuje se Simonem Parkesem a v červenci / srpnu přináší první léčebná lůžka v Kalifornii a na Floridě. Slyšeli jste to?

Odpověď: Ano, každá země je v procesu jejich instalace.

Otázka: Jaký typ zdravotnického personálu je vyžadován? MUDr., přirozená cesta, chirurg? Atd?

Odpověď: Jakýkoli typ zdravotnického pracovníka.

Otázka: Ach ok, děkuji. Takže víte o nějakém způsobu, jak je financovat bez účasti, nebo je to již pokryto.

Odpověď: Nesara Gesara je financování.

Během jednoho roku je většina nemocničních postupů zastaralá

Prezident Donald Trump řekl 14. června 2020 národu:

"Během jednoho roku budou téměř všechny nemocniční postupy zastaralé."

Každé město bude mít mnoho lékařských lůžek a Teslových komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s vyléčením všech nemocí. Stejně jako věková regrese, až 30 let.

Už žádná rakovina, autismus, Alzheimerova choroba, fibromyalgie (fi·bro·my·al·gi·a) stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a často emocionální a duševní utrpení a mnoho dalších nedostatků.

Otázka: Zařízení, kam tato lůžka půjdou, co se dělá s administrativou zařízení, že pokud je to stávající nemocnice, nebude manipulovat s lůžky pro ty, kteří jsou bohatí. Obávám se, že většina nemocnic je provozována čítači fazolí, kteří se starají pouze o konečný výsledek a ne o jednotlivce, kteří jsou nemocní.

Ti, kteří to často nejvíce potřebují, jsou odvráceni nedostatkem finančních prostředků? Jsou to stejná místa, která tlačila nebo vnucovala VAX? Bude těžké věřit těmto místům, že udělají správnou věc. Myslím, že to je do značné míry důvod, proč tolik z nás chce, aby zařízení byla vyrobena pro nedostatek důvěry v to, čemu věřit od lékařů a nemocnic.

Odpověď: Zřizují se ve specializovaných léčebných centrech, nejprve mimo současný systém zdravotní péče. Až budou zdravotní lůžka a další pokročilé léčebné (advahealing) technologie odhaleny, nemocnice, velké farmaceutické firmy atd. budou postupně vyřazeny.

Otázka: Myslím, že by to byla klinika provozovaná armádou Odpověď: Kliniku budou provozovat vojenská zdravotnická oddělení. Později natrati budou kurzy a volná pracovní místa.

Otázka: Z toho, co jsem četl, se zdá, že existují různé typy lůžek a některé potřebují pokročilejší školení a některé ne? Četl jsem a bylo mi řečeno, že není nutné, aby to řídil lékař... (Možná mít po celou dobu k dispozici osobu, jako je lékařský ředitel, aby sledoval nouzové situace.) Máte na mysli určitý typ léčebného lůžka nebo všechny léčebné postele?

Odpověď: Člověk nemůže obsluhovat lékařskou techniku bez znalosti lékařských věcí. Problém je, řekněme, že máte pacienta, který je v srdečním selhání nebo má vážná zranění z dopravní nehody, musíte znát počáteční první pomoc, musíte vědět, jak léčit a zvládnout tohoto pacienta, zejména v čekárně atd. Co když někdo, jako je vaše sedativa, jde do srdeční zástavy atd. Musíte vědět, jak číst určité anomálie, které postel zvedá. Mnoho lidí, kteří mluví o používání postelí, nerozumí její lékařské technologii a myslí si, že vše, co musí udělat, je stisknout jediné tlačítko. Tak to vůbec není.

Otázka: Jak budou tyto postele k dispozici? Budeme si moci nějaké koupit hned? A jaké by bylo cenové rozpětí?

Odpověď: Ne, po počátečním zavedení je nebude možné zakoupit ještě nějakou dobu. Pokud jde o náklady, o tom není ani slovo.

Otázka: Kdo bude tato lůžka obsluhovat? Jakou roli, pokud vůbec nějakou, budou hrát současní alopatičtí lékaři a sestry? Jaký typ vzdělávání/odborné přípravy je zapotřebí k provozu lůžek a poradenství a následné péče?

Odpověď: Při použití toho nejlepšího bude určitě existovat poradenství před a po poradenství v závislosti na tom, co jste udělali.

Otázka: Proč jsou tak drahé, když mají léčit lidstvo? Tito lidé, kteří to vážně potřebují, si nemohou dovolit být uzdraveni.

Odpověď: Nebudou stát nic.

Otázka: Doufám, že to budou neočkovaní z Covidu, nejprve od nejvážnějších pacientů v terminálním stadiu až po postižené lidi, kteří nemohou chodit nebo používat končetiny jako první. Bože, doufám, že budou brzy k dispozici.

Odpověď: Neočkovaní budou mít přednost před očkovanými.

Otázka: Osobně považuji za příliš soudné říkat, že očkovaní si "nezaslouží" léčbu na lůžkách!! Hanba vám všem, kteří tvrdíte, že jste humanisté! Tady se postavím a přiznám se, že v současné době pracuji v alopatické medicíně.

Byli jsme uprostřed nákazy, lidé umírali. Četl jsem výzkum zveřejněný naším národním vedením a (evidentně) zfalšovaný výzkum vypadal skvěle, takže pro ochranu svou a mé rodiny jsem si vzal vakcínu poměrně brzy po zavedení, protože mi byla nabídnuta v mém vlastním pořadí. Opět, možná byste měli zkoumat svá srdce. Zatím jsem požehnán tím, že mohu říci, že nemohu říci, že mám nějaké špatné účinky; ani jsem se nenakazil covidem. Myslím si však, že dlužíte ostatním i mně omluvu.

Odpověď: Kdo řekl něco o tom, že očkovaní si nezasluhují léčbu? Pokud lidé, kteří trpěli vedlejšími účinky z dobrovolného vstřikování jedu do svého těla, když byly po nějakou dobu k dispozici tuny informací o potenciálních nebezpečích, to bohužel není dobré. Avšak ti, kteří se narodili s těžkými nemocemi, nemocemi atd., to dobrovolně neudělali. Není to vůbec soudné. Lidé si ji vybrali s vědomím rizik.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! MŮŽETE SE SPOLEHNOUT NA PREZIDENTA TRUMPA!

T: Věřím, že jste dobrý, ale většina to udělala ze strachu, mám bratra a sestru, kteří to vzali, a kdybych měl to lůžko, nabídl bych to těm, kteří měli skutečná zranění, protože ani jeden z nich neudělal nic jiného, než že propadl strachu.

Odpověď: Přesně. Není to odsuzující nebo chladnokrevné. Lidé dělají rozhodnutí po celou dobu a my musíme žít s důsledky našich rozhodnutí, alespoň dokud nebudeme mít příležitost to napravit.

Otázka: Jak to dostaneme k bezdomovcům, kteří jsou zapomenuti, a veteránům s PTSD. Tito lidé na tyto zkoušky nepůjdou, vědí, že si je nemohou dovolit a pravděpodobně neposlouchají televizi.

Odpověď: Budou humanitární týmy, které půjdou k těmto lidem, nikdo nezůstane pozadu.

T: Znovu si uvědomuji, že tato rozhodnutí nejsou na mně. A zatím se nezdá, že bych byl očkován poškozeným. Ale určitě by měli být zváženi zdravotníci, kteří byli v první linii tohoto útoku, kteří jsou zraněni!

Odpověď: Samozřejmě, ale budou tříděni stejně jako všichni ostatní, kteří byli očkováni.

Otázka: Budete si také muset uvědomit, že s Nesara/Gesara nebude mnoho z toho, co vidíme teď. Nebudou tu bezdomovci, manipulátoři, chudoba a utrpení, hladovění. VŠECHNO se bude měnit. Jak nám bylo řečeno v mnoha RV skupinách guruy, některé věci, které máme/měli na našich seznamech, abychom jim pomohli, již nebudou existovat. Velryby, nové vlády, atd. zasáhnou, aby v tom HODNĚ pomohly.

Odpověď: Přesně.

Otázka: Mnozí z nás chtějí mít humanitární projekty, které jsou v léčebném / léčebném prostoru. A co nebeské komnaty, budeme je moci zakoupit a nainstalovat? S 300 miliony lidí jen v USA existuje velká poptávka po této technologii. Jak můžeme být jeho součástí?

Odpověď: Nemohu odpovědět o nebeských komnatách, protože nejsou mým oddělením. Když jsou zveřejněny, vše, co můžete udělat, je předložit svou žádost a jít odtud.

Otázka: Samozřejmě. Nemyslel jsem to jako urážku. Dříve v tomto rozhovoru jsem zachytil trochu postoj jednoho z pisatelů o těch, kteří byli dost hloupí na to, aby se nechali očkovat. Asi to vůbec nebylo zamýšleno. A promiňte, ale už v únoru nebyly tuny důkazů proti vakcíně, zvláště pokud jste byla zdravotní sestra v první linii. Mnozí zemřeli.

Mnozí se báli o své rodiny. Mnozí pracovali v hrozných zaměstnáních a příšerných hodinách a neměli čas tyto informace třídit a sledovat alternativní zprávy. Prostě si nemyslím, že je čas na posuzování a musíme se navzájem milovat a spolupracovat. Vážím si všech vašich vynikajících informací a sdílení s námi. Já, jako léčitel, miluji, že lidé budou opravdu uzdraveni! 

Nebudeme však závislé posuzovat; nebo jiní, kteří ve svém životě učinili špatný úsudek. Takže si prostě nemyslím, že bychom měli dělat tyto soudy proti očkovaným. Teď se z toho vykrucuji. Jsem vášnivá jako praktická sestra, když obhajuji zdravotní sestry!!! JSOU a BYLI našimi pracovníky v první linii!!!

A: Já jsem taky zdravotní sestra! Nejsem to já, kdo rozhoduje o tom, že těžké z neočkovaných bude mít přednost před těžkými z očkovaných. Toto rozhodnutí přišlo od galaktiků a jejich rozhodnutí byla založena na smlouvách duše, karmě a probuzení v každé duši.

Otázka: Doufám, že hromadně vyrábějí postele, takže nám budou snadno dostupné.

Odpověď: Jsou replikovány pomocí pokročilé mimozemské technologie. Mohou věřit něco jako 1 denně.

Otázka: Všichni jsme tak nadšeni touto novou technologií a tím, jak můžeme pomoci, aby byla dostupná světu!

Odpověď: Dokud nebudou zveřejněny, není toho moc, co můžeme udělat.

Otázka: Z toho, co čtu, to není "posuzování" proti vaxxerům, správně. Jde o to, kdo má největší potřebu. Pokud vaxxer potřebuje postel, protože dostal vaxxed, ale existují pacienti s rakovinou, samozřejmě pacienti s rakovinou jsou nejvyšší prioritou, že? Neříká, že Vaxxers nemohou, je to priorita podmínek. Je to tak?

Odpověď: To je naprosto správné.

Otázka: OK, děkuji. Víte, co tyto nebeské komnaty dělají nebo jak se o nich můžeme dozvědět více?

Odpověď: Nejsem si jistý, ale věřím, že Jared Rand má spoustu informací.

Otázka: Můžete nám prosím říct něco o postupu, například jak dlouho trvá být na lůžku a zda jsou léčebné účinky okamžité nebo se zdraví člověka časem zlepšuje, protože je to druh reaktivace jeho zdraví?

Odpověď: Takže v podstatě procedury trvají kdekoli mezi několika minutami až asi 15 hodinami v závislosti na tom, co jste udělali. Takže zavoláte do svého národního centra a oni domluví úvodní konzultaci s vaším nejbližším centrem, když se dostanete na konzultaci, projdou anamnézou, budete mít skenování celého těla, obvykle v typu nemocničního pláště, který trvá jen několik minut, pak budou diskutovat o nálezech skenování a pak budou zadány vaše údaje a výsledky a to, co chcete udělat, vše bude zadáno počítač. 

Poté počítač rozhodne, kde budete umístěni na seznamu a budete informováni o datu, čase a místě vašeho ošetření. V den léčby, když dorazíte, budete požádáni, abyste se převlékli do šatů a dostali lehké sedativum, a když se dostanete na postel, uvolní se spací plyn a tento plyn vás udrží spát po celou dobu léčby. Po dokončení léčby budete přesunuti do oblasti zotavení a viděni lékaři a poradci v závislosti na tom, jaký typ procesu jste měli.

Otázka: Uvědomuji si, že jste se nedávno probudili, nicméně existují někteří (jako já), kteří zkoumali data po celá desetiletí. Byla tam spousta informací, lidé neměli zájem nebo prostě nedůvěřovali své vládě. V mnoha zemích je více než 50% respondentů v první linii, kteří se nikdy nerozhodli nechat se očkovat. Existuje mnoho z nás, kteří mají významné zdravotní problémy - nehybnost - PTSD - pojmenujete to, kteří se stále rozhodli nebrat nic, abychom se stali nemocnějšími.

Odpověď: Správný

Otázka: Možná mi to uniklo, ale jsou Med Beds ty, které mohou nahradit / růst končetin a orgánů?

Odpověď: Ano

Otázka: Skvělé! A vy jste uvedl, že budou zdarma pro veřejnost, takže není třeba, abychom je zahrnovali do našich humanitárních projektů?

Odpověď: Některé humanitární projekty je budou zahrnovat, ale ne všechny.

Otázka: Ano, myslím, že jste možná špatně pochopil, na co jsem se chtěl zeptat. Zdá se, že lidé mohou být vyškoleni speciálně pro konkrétní lůžko. Někteří mají mnoho let a někteří mají několik měsíců, rok nebo dva školení v oblasti medicíny. Proto jsem se zmínil o tom, že mám člověka, který je lékařským ředitelem. Každopádně děkuji za odpověď. Pracovali jste na těchto konkrétních postelích. Slyším a čtu různé věci a snažil jsem se přijít na to, co je co.

Odpověď: Lidé budou vyškoleni ve všech lůžkách, protože každé centrum bude mít více lůžek a každý zaměstnanec musí být vyškolen k obsluze všech.

Otázka: Může medové lůžko opravit klouby? (náhrada kyčelního kloubu atd.) Mohou pomoci obnovit růst zubů? Můžete mluvit s verzemi, které vás činí mladšími? Jak dlouho relace obvykle trvá? Je pacient pod sedativy? Mohou opravit poškození mozku?

Odpověď: Zdravotní lůžka mohou opravit cokoli od zubů přes vlasy až po oči, orgány, klouby, svaly, mohou znovu dorůst končetiny a opravit poškození páteře, mohou také stárnout o přibližně 30 let a zároveň si zachovat všechny vzpomínky a znalosti.

Otázka: Je mi líto, ale kdo v tom jste a jak jste si jisti tím, co říkáte? Něco z toho je v rozporu s Intelem od jiného respektovaného guru, kterého známe.

Odpověď: Byl jsem a stále jsem v ssp. Během své služby v SSP (Tajný vesmírný program) jsem strávil několik let na Venuši učením se medicínských lůžek a pokročilých léčebných technik technologií. Jsem vibrační léčebný mentor v SSP.

Otázka: Mám na vás pár otázek. Moje máma měla před 28 lety poranění mozku a musela si nechat odstranit část mozečku a ztratila sluch, chuť a rovnováhu. Bude schopna vyléčit své poranění mozku a znovu slyšet? Také můj manžel je protetik. Navrhuje a pasuje umělé končetiny. Jeho pacienti se začínají ptát na medbeds. Existuje místo, kde se může dozvědět více o medbeds?

Odpověď: Ano, vaše maminka bude schopna být uzdravena dříve, než začaly její problémy. Atm jediné učení dostupné veřejnosti je fóra, jako je toto. Osobně si nemyslím, že očkovaným nelze pomoci. Tomu prostě nevěřím. BŮH JE BOHEM LÁSKY. Určitě jsem rád, že ON VELÍ a ne někteří, kteří myslí železnou rukou.

Odpověď: Samozřejmě, že jim může být pomoženo, nikdo neřekl, že jim nemůže být pomoženo.

Otázka: Mohou léčit závažná poranění mozku jako z téměř utonutí? 

Odpověď: Ano.

Otázka: Spousta otázek, zda to či ono může být vyléčeno. Může být jednodušší uvést, zda existuje něco, co NEMŮŽE být. (Neslyšel jsem o žádném, ale jsem si jistý, že byste v této části měli mnohem lepší informace.)

A: Pokud vím, jediná věc, kterou postele nemohou udělat, je věk regrese někoho více než 3 krát, protože mozkové buňky nejsou skvělé více než 3 krát. 

Otázka: Mohl byste objasnit Medbeds vs Celestial Chamber? (Pochopení, že existují různé typy Medbeds) Poté, co si vyslechl Jareda Randa v několika rozhovorech, sdílel, že nejsou stejné a ani by neměly být označovány jako podobné...?? Myšlenky?

Odpověď: O nebeských komnatách toho moc nevím, takže je nemohu srovnávat.

Otázka: Kdo poskytuje školení a jaké můžeme očekávat potenciální náklady? Také mám pravdu, když předpokládám, že vzhledem k tomu, že některé z těchto produktů vyžadují "rok nebo dva školení v oblasti medicíny" o jakém typu školení mluvíme, jako je ošetřovatelství, MD nebo něco méně zapojeného jako lékařský asistent nebo masážní terapeut (FYI, jsem licencovaný masážní terapeut - nyní 10 let). Vím, že lékařský ředitel je nezbytný, ale zajímalo by mě, jak dlouho může trvat, než se personál dostane do tempa.

Odpověď: Vojenské a laskavé mimozemské bytosti poskytují výcvik. Školení se zpočátku neplatí. Typ školení bude relevantní pro vaše individuální zázemí. Například pomocná sestra bude vyžadovat více školení než mozkový chirurg.

Otázka: Jsem zvědavý, jestli medová lůžka zvrátí genetické projevy, které jsou vypnuty, jako je MTHFR, estrogenová dominance a problémy s methylací s detoxikací a čištěním DNA? Mockrát děkuju. Estrogenová dominance přispěla před několika lety ke vzniku 2 nádorů měkkých tkání.

Odpověď: Ano.

Otázka: Mám kovové koleno a kyčelní protézy a moje druhé koleno stále potřebuje léčbu, takže co se stane s těmito proteses? Budou jako teď, nebo se nějak změní?

Odpověď: Protéza bude odstraněna lůžkem a rozpuštěna, aby mohlo být provedeno skutečné uzdravení.

Otázka: Páni!!!! Nechám si vyměnit nové kosti????

Odpověď: Ano

Otázka: V minulosti jsem podstoupil velkou operaci krku, přičemž velmi brzy se objeví docela radikální operace krku, aby se zachovala moje mícha, která je pohmožděná na vysoké úrovni. Takže bych předpokládal, že můj hardware, až přijde můj čas, by mohl být také odstraněn a moje C-páteř uzdravena? Tak úžasné! Jsme vskutku požehnáni, že žijeme v takových časech!

Odpověď: Ano

Otázka: Bude existovat velké množství projektů, které o ně budou žádat. Máte pochopení toho, co bude a nebude přijatelné jako požadavek na jejich začlenění do vašich projektů. A pokud je odmítnuta, existuje "menší" typ technologie, která může pomoci v mezidobí, zatímco pacienti čekají?

Odpověď: Chápu to tak, že zpočátku budou v hlavních centrech roztroušených po celém každém státě a nebudou k dispozici ke koupi atd. Pokud vím, vaše aplikace bude záviset na potřebě, již dostupných službách. Bude příležitost pro další technologie při čekání, pokud budou potřeba.

Otázka: Víte, jestli bude existovat plán školení pro lůžka Med nebo pro ty, kteří nebyli indoktrinováni na univerzitě? Zdá se, že možná máme nedostatek lékařů, vzhledem k tomu, že všichni budou souzeni za zločiny proti lidskosti. Rád bych za toto učení přiložil ruku k dílu, i kdyby můj projekt přišel o požadovanou částku.

Odpověď: V podstatě budou nejprve osloveni zdravotničtí pracovníci nebo lidé s lékařskými znalostmi, kteří mají skutečně vyšší vibrace. Zpočátku to bude na pozvání.

Otázka: Wolverine zmínil, že si myslí, že máte možnost používat postel sami, je to tak? a pokud ano, pokud to není příliš soukromé, můžete nám říci, co jste uzdravil a svou zkušenost, nebo pokud jste neměli příležitost, můžete nám říci o osobě, o které víte, že to použil a o jejich zkušenostech a o tom, co jsi udělal, "Ježíš učil pomocí podobenství"

Odpověď: Použil jsem postel. Jsem součástí hybridního šlechtitelského programu a programu genetické manipulace, takže to s tím souviselo.

Otázka: Je mi líto, že jste si tím prošli, ale nelituji, že jste tady, věřím, že všechny ty děti (nyní možná dospělí) by měly být pečovány a milovány a měly by mít účel a být součástí tohoto světa, děkuji vám za sdílení, můžete nám říct, jak vám to pomohlo?

Odpověď: Vlastně nevím, co se mnou postel udělala, bylo to něco na buněčné úrovni, ale necítil jsem se jinak než předtím, než jsem ji použil.

Otázka: Mám také otázku, možná jste v pozici, abyste věděli, děti a dospělí, kteří byli zachráněni z tunelů, můžete nám říci, co se s nimi stalo, byli vráceni domů? Potřebují domovy? Mnozí z nás by pomohli, kdybychom věděli, co je potřeba atd.

Odpověď: Mnozí z nich byli odvezeni ze světa kvůli péči a rehabilitaci a další jsou stále v podzemí v nemocnicích a dostávají fyzickou a duševní péči.

Otázka: Doufám, že můžete mít vhled s touto otázkou: pro mnohé, kteří podávají přihlášky na Med školu, PA škola ... ale nezačali, hledají pomoc ostatním, ale nemusí vědět, že TATO léčba je budoucnost - kam se tito jedinci hodí v tréninkových projekcích? Jak budou nebo mohou vědět, že TENTO výcvik by pro ně byl nejlepší cestou pro vstup vs. pokračování po současné lékařské cestě?

Odpověď: Tyto informace nemám.

Otázka: Pokud nás to nebolí, ale potřebujeme zubní práci, bude se Med Beds zabývat těmito otázkami, nebo bychom měli řešit zubní problémy odděleně prostřednictvím zubních lékařů?

Odpověď: Med postele pomohou.

Otázka: Mohl byste nám přiblížit, kolik medových lůžek již bylo postaveno a čeká na distribuci po celém světě?

Odpověď: Ne, omlouvám se, nemám tušení.

Otázka: Mám poněkud zvláštní otázku re: medbeds: pokud je člověk věkově regresován, existuje způsob, jak správně proporcionovat nos a uši? Vzhledem k tomu, že nosy a uši ve stáří stále rostou, pokud by se člověk několikrát vrátil do minulosti, mohl by se přistihnout, že vidí Dumbo pohled ze zrcadla. 

V podstatě, pokud je vám nyní 60 let a stárnete o 30 let zpět, budete přesně takoví, jací jste byli, když vám bylo 30.

T: Zdá se, že někteří lidé, které znám, věří, že léčení musí zapojit naši vůli a všechny obtíže, které z toho vyplývají a odolávat zázračnému uzdravení, pokud jejich vůle není zapojena do odpouštění, atd., připisování léčení nezaloženého na vůli umělé inteligenci atd. Nějaká rada pro ty, kteří takto uvažují?

Odpověď: Je to jejich volba věřit takovým věcem a my musíme respektovat jejich přesvědčení.

Otázka: Právě zde čtu. Zaměřím se na zvířata a doufám, že v blízké budoucnosti pro ně budou lůžka.

Odpověď: Všechna lůžka pracují na veškerém biologickém životě, včetně zvířat, rostlin, lidí a dalších mimozemských bytostí. Takže člověk vyjde z postele a další pacient, který má jít dovnitř, je pes nebo rostlina. Je založen na DNA, ne na druhu.

Otázka: Jsou nás miliony, kteří vám pomohou tam, kde je potřeba, jen nám dejte vědět, jak pomoci. Většinu světa tvoří slušní lidé.

Odpověď: Absolutně žádný problém

T: Pokud rozumím tomu, na co se ptáte, tak ano. Každý člověk má svobodnou vůli. Ve skutečnosti znám lidi, že kdybyste je dali do medbedu, nebylo by to k ničemu. Mohli by se dostat ven lépe, ale druhý den by byli takoví, jací byli. Nerad říkám, že si užívají své problémy a bolest, ale pro tyto konkrétní lidi ano, opravdu to dělají. Takže ano, svobodná vůle hraje svou roli.

Odpověď: Naprosto správně

Otázka: Existuje tedy snaha odfiltrovat ty, kteří by následky na lůžku odčinili svými vlastními špatnými návyky, nebo se předpokládá, že tito lidé se sami oddělí?

Odpověď: Lidé musí pochopit, že život nám hází hovno a my se musíme naučit s těmi sračkami zacházet. Medbeds jsou pro fyzické jizvy, nebudou léčit vaše emocionální a duševní jizvy, mohou je potlačit, ale v určitém okamžiku musíte čelit a vypořádat se s nimi.

Představte si někoho, kdo byl celý život nemocný nebo nikdy nebyl schopen chodit, pak je najednou zcela zdravý a běhá kolem, to bude obrovský psychický šok, takže uzdravení někoho je víc než jen ležet na posteli na krátkou dobu. Pokud nejsou na dobrém místě duševně, pak je použití postele může překlopit přes okraj, což je důvod, proč v mnoha případech bude zapojeno mnoho poradenství.

Otázka: Wow, to je skvělé, takže v podstatě bychom mohli dokonce léčit zeleninu a ovoce, abychom znovu získali jejich zdravější verze, které slouží jako naše další semena?

Odpověď: Správný

Ot: (Můj manžel NENÍ Dr. člověk, nevěří v ně. Má docela dost problémů, ale je jedním z těch, kteří kdyby byli umístěni do postele, do druhého dne by se vrátili takoví, jací byli. V minulosti byl vyléčen z různých věcí - bolesti, problémy se zády atd., takže jsem sledoval proces. Je jedním z těch, kteří (a neříkám, že je to podlý duch) si musí stěžovat na něco, na co si může stěžovat, co je "mimo jeho kontrolu". Jinak není... to, co považuje za šťastné. { říkejte tomu mizerně, lol})

Odpověď: Ano, mnoho lidí je takových, identifikují se na základě své fyzické

kondice.

Otázka: Existuje tedy snaha odfiltrovat ty, kteří by následky na lůžku odčinili svými vlastními špatnými návyky, nebo se předpokládá, že tito lidé se sami oddělí?

Odpověď: Ano, kvantové počítače lůžek a skenery celého těla používají vibrační frekvenci osoby, aby určily, zda jsou nebo nejsou kandidáty a zda potřebují poradenství atd.

Otázka: Stručně řečeno, toto je argument, který slyším proti lékům od lidí s přirozeným zdravím, kteří se chtějí uzdravit tím, že pracují se svými příčinnými problémy.

Odpověď: Jo a musíme to respektovat.

T: To je úžasné! Ještě jednou děkujeme za všechny tyto informace, které nám poskytujete. Nejsem si jistý, kolik toho smíte prozradit o technické stránce medbeds, ale bylo by skvělé získat nějaké informace o tom. Slyšeli jsme, že je to mimozemská technika, ale také víme, že naše vlastní armáda provádí výzkum frekvencí po celá desetiletí. Takže když mluvíte o vibracích, je to to, co bych nazval frekvencí nebo podobnými tóny a jejich alikvotními tóny?

Odpověď: Je to plejádská technologie, takže ano a tech. Vibrační frekvence jako frekvence vašeho fyzického těla a vašeho mentálního stavu. Takže lidé, kteří se bojí, nemyslí sami za sebe, mentalita oběti, žijí v egu, snadno se spouštějí atd., mají nízké vibrace. Lidé, kteří jsou šťastní, pozitivní, starají se o druhé, slouží druhým atd., jsou vysoce vibrační.

Otázka: Takže v podstatě postele dělají to, co ještě nejsme schopni udělat sami sobě nebo co nejsme schopni udělat v určitých situacích.

Odpověď: Správně

T: Mám tendenci si myslet, že lidé, kteří chtějí dělat práci, kterou dělají zdravotní postele, tím, že pracují pomaleji na svých vlastních klíčových problémech, jsou trochu masochističtí. Mýlím se?

A: Já to vidím tak, že někteří si užívají proces učení, zatímco jiní dávají přednost zkratkám. Vše záleží na osobní volbě.

T: "Užívat si" by mohlo znamenat pozitivní nádech. To, co vidím v těchto, mi nepřipadá příliš příjemné.

Odpověď: Možná ne, ale nejsme v jejich hlavě, takže nemůžeme vůbec soudit.

Otázka: V podstatě říkáte, že technologie medových postelí může být částečná. Není to všechno nebo nic. To se mi líbí.

Odpověď: Přesně

T: Zjistit něco o frekvenčním vzorci člověka – nejsem si jistý konkrétním slovem (ne mým mateřským jazykem), ale v mém chápání je každý člověk jako celá skupina frekvencí, podobná hlasovému vzorci – fungovalo by to tak, že by se našel odpovídající rezonanční vzorec? 

Tímto způsobem by disonance a mírné hmm, blokády byly rozpoznatelné ve vzoru jako poruchy nebo vrcholy nebo minima, kde by žádné neměly být... Je to alespoň přibližně? Takže nejprve najít rezonanci a pak upravit "disonantní" nebo narušené zóny a pomalu upravovat frekvenci v této části vzoru tam, kde by měla být, bychom byli schopni ji opravit.

Odpověď: Správný

Otázka: Bude ET Disclosure oznámeno před tím, než budou lůžka zavedena? Předpokládám, že bude třeba vysvětlit, odkud tato technologie pochází? Snažím se získat představu o časové ose.

Odpověď: To si nemyslím. Technologie bude odhalena jako reverzní inženýrství z obnovených UFO.

Otázka: Frekvenční/energetické vzorce by byly výsledkem DNA a způsobu, jakým se organizuje geometrickou řadou. DNA sama o sobě je anténa, čerpající příslušné frekvence/energie z hmm, nazval bych ji prapůvodním zdrojem (polem)

– proto je každý člověk specifický ve svém osobním vyjádření zdroje a dokonce i fyzický vzhled je vyjádřením jeho individuálního aspektu. Možná jen blábolím, ale takhle to cítím správně. Jakékoli objasnění by bylo vítáno.

Odpověď: Na místě

Otázka: Mám přítele, jehož dcera je schizofrenní, může být vyléčena?

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Četl jsem o malé verzi léčebné technologie, kterou byste mohli mít doma nebo dokonce v batohu nebo pro použití hasiči a policií, která může být použita k léčení poškození, dokud pacient nemůže být umístěn do lékařského lůžka. Existuje to a jak by se to jmenovalo?

Odpověď: Ano, existuje im není jistý, co se jmenuje.

Otázka: Mohou být autistické děti uzdraveny?

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Mám otázku... je to otevřený medbed? Co když máte klaustrofobii?

Odpověď: To je jeden typ postele. Každému je podáváno sedativum před odchodem do postele a poté uspán po dobu trvání léčby, ať už na několik minut nebo 15 hodin. Klaustrofobie není problém.

Otázka: Letos mi bude 70 let a chci žít delší a zdravější život, abych viděl, jak se projekty v mém srdci naplňují. Přemýšlel jsem o tom, že udělám více věkových regresí 10 let najednou, aby to tolik nešokovalo lidi kolem mě, ale teď vím, že bych neměl dělat více než 3 věkové regrese. Jak dlouho po regresi 30 let se regrese projeví?

Je okamžitá, nebo se může projevit postupněji? Související otázky: Pokud bych měl zranění před regresí věku 30 let, mohly by být vyléčeny stejnou léčbou nebo by to muselo být řešeno odděleně? Kdybych byl geneticky plešatý atd. Ve věku 40 let by to byl můj stav po věkové regresi?

Odpověď: Je to okamžité. Jdete dovnitř v 70 a vyjdete na 40. Během první konzultace budou diskutovat i o bývalých zraněních, genetických anomáliích atd. Obecně je lze provést současně.

Otázka: Upřímně si myslím, že jednodušší otázka je, co to nespraví.

Odpověď: Duševní a emocionální trauma. Mohou potlačit vzpomínky, ale v určitém okamžiku se s nimi budete muset vypořádat.

Otázka: Myslím, že Skye nám řekla, že nízkovibrační myšlenkové vzorce způsobené našimi návyky pozornosti nebudou vyléčeny technologií a nové myšlenkové vzorce těch, kteří se snadno projevují negativitou, se budou muset naučit, jinak budou fyzická zlepšení krátkodobá. Správný?

Odpověď: Správný

Otázka: Zatím jediná věc, kterou "zpochybňuji" z toho, co jsme slyšeli po celá léta o medbeds, je... věková regrese. Také jsem měl docela dost dotazů na to, takže jsem se rozhodl zveřejnit a požádat o vysvětlení pro nás všechny. Bylo nám řečeno, že můžete věk regresovat až na 30 let. Takže pokud je vám 60, můžete se znovu podívat na 30, pokud se tak rozhodnete.

Ale bylo nám řečeno, že se to stane tvým věčným vzhledem a budeš nestárnoucí, což je důvod, proč jsme také slyšeli, že budeme mít mnohem, mnohem delší životy... do stovek (< – množné číslo), pokud bychom chtěli, ale stále bychom vypadali na věk, do kterého jsme se vrátili. Trochu to zvedá vlajku pro některé z nás, že nyní se říká, že by to potřebovalo "udržovat" a mohlo by to být provedeno maximálně 3 krát a mozkové buňky jsou ovlivněny.

Pokud je to skutečně léčebná technologie a může dokonce léčit TBI (traumatická poranění mozku), opravdu to zpochybňujeme. Můžete nabídnout nějaké další informace o tomto Skye? Nemám na to odpovědi, abych to mohl říct lidem, kteří se mě ptají.

Odpověď: SSP nezdokonalil technologii, aby se vypořádal s účinky na mozek z věkové regrese. Věková regrese je velmi odlišný proces než léčení. Technologie funguje jinak při věkové regresi než při léčení. V současné době, pokud věk ustoupí více než 3krát, demence, jizva, neurologické a motorické problémy se stávají pravděpodobnějšími.

Otázka: Mohla by tato psychologická pomoc zahrnovat učení se lépe ovládat své myšlenky prostřednictvím něčeho jako biofeedback? V současné době se psychologická "pomoc" zdá být poněkud subjektivní s náhodnými, nepředvídatelnými výsledky.

Odpověď: Psychologická pomoc bude prováděna na základě duchovního rámce, některé závažnější případy mohou vyžadovat bylinné doplňky, ale poradci, psychiatři, psychologové musí být přeškoleni, pokud jsou vhodnými kandidáty a mají vyšší vibrační frekvenci.

Otázka: Wow, věda nás učí, že atmosféra Venuše je toxická (kyselá) a tlak je tak vysoko na povrchu, že všechno je rozdrceno – tlak by byl pro nás normální ve výšce asi 50 km – takže je to úplně špatně?

Odpověď: Ne, to je pravda. 90% planet, civilizace žijí pod zemí, stejně jako Anšarové ve Středozemi. Venuše není jiná.

Otázka: Vidím to jako vývoj – přechod ze 75 let na 160 let života také znamená provést úpravy v morfogenetické oblasti. Jakmile se lidstvo na této planetě přizpůsobí této možnosti, mohli bychom být připraveni najít jiný způsob, jak prodloužit délku života.

Odpověď: Přesně. Musíme si také pamatovat, že emocionální a duševní trauma / chování nelze léčit nebo léčit bez ochotného partnera, takže osoba musí chtít léčit a být aktivním účastníkem. Nikdo to za ně nemůže udělat. Pokud se rozhodnou zůstat v bolesti nebo se stejným chováním, pak je to jejich volba a my musíme jejich volbu respektovat.

Otázka: Syn mého manžela žije s námi. Jeho lebka byla při narození rozdrcena kleštěmi. Je to plná péče 24/7. V podstatě, protože nemá funkci mozku, aby to vůbec pochopil, by mu to nepomohlo, že?

Odpověď: To je poranění mozku, takže ano, určitě by to pomohlo.

Otázka: Moje hypofýza byla odstraněna v roce 2006 kvůli Cushingově chorobě. Dá se to znovu vypěstovat?

Odpověď: Ano

Otázka: Nějaké nežádoucí nebo vedlejší účinky na medbeds vůbec?

Odpověď: Ano, jsou návykové. Mohou přetvořit vaše tělo, růst vlasů, větší / menší prsa atd. Posouvá plastickou chirurgii na zcela novou úroveň. Lidé se na nich stanou závislými, čímž budou zbytečně riskovat a podobně.

Otázka: Představoval bych si, že lidé budou potřebovat nějaké vzdělání o tom, jak udržovat zdravý životní styl, aby nebyli závislí na technologiích. Je to jako když máte léčbu a pak se stále vracíte a děláte všechny věci, které jste dělali, hádám, že vaše výsledky mohou začít slábnout?

Odpověď: Nakonec ano, a proto kvantový počítač rozhodne, zda je každý pacient vhodným kandidátem na lůžka a jaké/zda vůbec nějaké problémy mohou, potřebují nebo chtějí opravit/vyléčit. Nemá smysl léčit narkomana, když jeho první akce znovu vystřelí. Je zima, ale ne každý má duševní sílu nebo kapacitu vypořádat se se "zdravím".

Otázka: Skye: Bylo mi řečeno, že když se váš věk vrátí zpět, můžete se vrátit do věku 21 let a bez ohledu na věk, který si vyberete, zůstanete v tomto věku po dobu 1 let. Na základě toho, co jste řekl, to není přesné?

Odpověď: To není přesné.

Otázka: Skye, zdá se také, že postel vyřeší pouze fyzické věci, ale emocionální a duševní problémy, které každý člověk potřebuje, aby na nich pracoval sám? Je zřejmé, že práce na těchto problémech je to, co vás nutí stoupat, když je překonáváte, stoupáte ve vibracích. Pravděpodobně by mít stroj, který by člověku bránil procesu vzestupu?

Odpověď: Máte pravdu.

Otázka: Také jste zmínil, že všichni žijí pod zemí na Venuši a já vím, že Mars a Měsíc jsou stejné. Zpomaluje život pod zemí planety proces stárnutí? A urychluje život na povrchu proces stárnutí? Pokud ano, proč?

Odpověď: Proces stárnutí je stejný, ať už na povrchu nebo v podzemí. Důvodem, proč žijí v podzemí, je to, že prostředí je stabilní. Nemáte počasí, zemětřesení, sopky atd., S nimiž byste se museli vypořádat.

Otázka: Kdy jste se vydala na Venuši a jak jste se tam dostala?

Odpověď: Posledních 11 let chodím na Venuši, pokud vím. Ale rozhodně chodím od narození, zejména proto, že jsem Venušanský hybrid. Obvykle mě v noci vyzvedávají z postele, a když mě vrátí, je to vždy stejná noc, kdy mě vzali.

Odpověď: Lůžka jsou založena na vašich vibracích. Pokud nejste ochotni vyléčit mentální nebo emocionální bolest, léčení fyzického těla bude zbytečné, protože mysl stále chce být v bolesti. Počítač je nezaujatý a odstraňuje všechny emoce a pocity a potenciální agresivní lidi, kteří chtějí tlačit a používat ho jako první. Dělá se to tímto způsobem, takže lidé potřebují zlepšit svůj duševní stav a věřte tomu nebo ne, to je přesně to, proč jsou tu lidé. Naučit se vypořádat se s životními výzvami.

Otázka: Jaký je zájem o Venuši? Proč by lidé chtěli letět tam nebo na Mars?

Odpověď: Proč ne?

T: Tak je to pravda!! Pokud je to jen předáno lidem bez očekávání, nebudou to oceňovat ani zdaleka tolik.

Odpověď: Přesně. Myslím, že tolik lidí uvízlo na myšlence, že jakmile použijete medové lůžko, všechny vaše problémy zmizí, to není pravda. Lékařské postele, zatímco neuvěřitelné kusy technologie otevírají celou řadu dalších problémů. Není to jen léčení přes noc, je to mnohem víc, než jen ležet na posteli několik minut.

T: Přesně tak. Stejně jako vzestup, musíte dát práci a dělat stínovou práci, ať se vám to líbí nebo ne. Jinak prostě zůstanete, zaseknete.

Odpověď: Správný

Otázka: Jsem chiropraktik a chtěl jsem vědět, jestli budeme považováni za lékaře?

Odpověď: Nejsem si jistý chiropraktiky, nic jsem neslyšel.

Otázka: Mohu se zeptat na otázku, která již mohla být zodpovězena. A co pacienti se srdcem. Nemůžu se dostat moc. Má někdo slyšel na slyšet, jestli to může pomoci srdeční onemocnění.

Odpověď: Určitě léčí problémy se srdcem.

Otázka: Už jste někdy byli svědky odstranění protéz a operace opětovného růstu kostí, nebo znáte možný testemonial.. Rád bych se dozvěděl více podrobností.

Odpověď: Ano, určitě, ale Randy Cramer vám s tím může pomoci.

Otázka: Kde ho najdu?

Odpověď: Všude, YouTube zvlášť

Otázka: Vyléčí se cukrovka a problémy s prokrvením nohou?

Odpověď: Ano

T: Kdokoliv jiný, kdo je v pozici, aby věděl... Existují různé skupiny lůžek Středozemního moře, možná s poněkud odlišnou technologií a metodologií vyvinutou na různých místech galaxie nebo mezi různými kulturami?

Odpověď: Každá civilizace má svou vlastní verzi medových lůžek a dalších léčebných technologií.

Otázka: Řekl vám někdo o tom, kdy a kde se tyto léky objeví? Ptám se na svého bratra, který je opravdu nemocný s CHF.

Odpověď: Ne

T: Co se stane s naším tělem, když zemřeme? Existuje nebe nebo ne, a pokud ano, setkáme se s našimi milovanými, kteří zemřeli?

Odpověď: Tělo nebo duše?

Otázka: Duše.

Odpověď: Duše se vrací ke zdroji, což je místo, odkud vaše duše nejen přišla, ale stále zůstává, když jste ve fyzické formě. Nebe a peklo jsou prostě stavy mysli. Protože jsme všichni jedno, jste vždy plně v jednotě a komunikujete se VŠEMI zdroji, takže nejen že uvidíte své milované, stanete se s nimi jedním.

Otázka: Vyléčí medbeds závislosti?

Odpověď: Ano, ale stále musíte pracovat na tom, proč jste závislí na prvním místě.

Otázka: Zajímalo by mě, mám kamarádku s kovovou kyčlí , způsobuje jí otravu krve, čeká na operaci, kterou by odstranila. To , jak půjde do postele , vyndají to pak jde do x

Odpověď: Lůžka ji rozpustí a opraví škody před začátkem problémů.

Otázka: Skye, co když máte nemoc od narození. Stejně jako autismus a mnoho dalších. Mohou postele napravit to, že nemají zdravou základnu, ze které by se mohly dostat?

Odpověď: Věřím, že mohou.

Otázka: Nejste si jisti, zda to bylo zodpovězeno dříve, ale léčí to všechny škody způsobené chemoterapií? A pokud ano, vrátí se tělo do formy před zahájením chemoterapie nebo ještě lepšího stavu?

Odpověď: Nejen, že léčí škody způsobené chemoterapií, ale vrací tělo k úplnému zdraví a odstraňuje všechny abnormální výrůstky.

Otázka: Můj vnuk, kterému je 6 let, bude na podzim operovat ledvinu, doufám a modlím se, aby zdravotní lůžka mohla tento problém vyřešit a opravdu potřebuji náhradu kolena, ale opět vydržím pro medbeds.

Odpověď: Udělejte to, co musíte udělat pro své zdraví TEĎ!!!! MEDBEDS, i když se pomalu zavádějí, nemusí přijít, dokud nebude příliš pozdě. NYNÍ JSTE NAŽIVU, TAK ŽIJTE V PŘÍTOMNOSTI, NE PRO ZÍTŘEK.

Otázka: Jsou zachráněné děti, které jsou odvezeny ze světa, aby byly léčeny v medbed ?

Odpověď: Některé jsou vaše.

Otázka: Mám velký zájem o školení v provozu lůžek. Byl jsem nouzovým lékařským technikem pro 12 roky a pak jsem šel do školy, abych se stal radiologickým technologem. Myslíte si, že mám nějakou šanci se v tomto vyškolit?

Odpověď: Samozřejmě, každý má šanci.

Otázka: Skye, jaký je požadavek na výběr priority, aby lidé mohli jít do Středozemního postele? Vím, že jste řekl, že nejdříve vezmou nejtěžší případy. Jak se to určuje? Příklad: rakovina, srdeční problémy, onemocnění mozku atd.

Odpověď: Je to založeno na třídění, takže ti, kteří jsou nejblíže smrti, samozřejmě půjdou první a pak se to filtruje dolů.

Otázka: Předpokládejme, že máte něco, co v tuto chvíli není život ohrožující, ale mohlo by to prasknout a být život ohrožující? Jak by se o to postaralo?

Odpověď: Stejně jako by to bylo teď. Vše záleží na nutkání.

Otázka: Mají ti z nás v těchto místnostech, kteří o tom vědí, první prioritu? Před širokou veřejností?

Odpověď: Rozhodně NE!

Otázka: Jak se člověk dostane na seznam, který má být léčen? Jak ho najdete?

Odpověď: Po jejich propuštění bude zřízena národní informační linka, kde si objednáte schůzku atd.

Otázka: Ti, kteří jsou v nejtěžší nouzi, by určitě potřebovali a měli by jít první. Ti, kteří věří, že jsou privilegovaní, jsou stále ve 3D myšlení. Mohou být některé z těch, které jdou "poof"

Odpověď: Jo

Otázka: Kdy si myslíte, že vstoupí v platnost v Austrálii zde..?

Odpověď: Jeden už máme v RPA v Sydney, ale používá se pouze jako bankomat skenovacího stroje.

Otázka: Mají už v Jižní Africe nějaké "připravené jít"?

Odpověď: Ještě jsem nic neslyšel.

Otázka: Nepodporovalo by upřednostňování lůžek na základě třídění zdravotní rizika pro ty, kteří jsou vysoce motivováni k tomu, aby se dostali do první linie?

Odpověď: To je důvod, proč jsem řekl, že léčebná lůžka léčí fyzické, stále je třeba pracovat na mentálním a emocionálním.

Otázka: Mám jen jednu plíci kvůli rakovině, pomůže mi to?

Odpověď: Bude znovu růst, vaše plíce.

Otázka: Moje dcera má Downův syndrom a zajímalo by mě, jestli víte, zda ji medová lůžka mohou vrátit zpět do "normálu". Vzhledem k tomu, že se jedná o genetickou poruchu, která je přítomna při narození v DNA, jsem zvědavá, jestli jí mohou pomoci. Děkujeme vám za všechny fascinující informace, které nám poskytujete!

Odpověď: Věřím, že mohou.

Otázka: Jak silná jsou vaše přesvědčení? Mám také genetický problém od narození, který souvisí s nervy. Viděli jste to doopravdy?

Odpověď: Mým úkolem v SSP bylo nejen používat postele, ale také trénovat lidi, aby je používali, moje přesvědčení je 100%.

Otázka: Představuji si, že z vaší vyšší perspektivy jste viděli vizi toho, jak se medbeds rozšíří po celém světě. Jak můžeme tento plán nejlépe podpořit? Slyším, že budou vytvořena léčebná centra. Jak můžeme pomoci?

Odpověď: Ano, pokud tomu dobře rozumím, budou to léčebná centra vytvořená armádou a bílými klobouky. Z toho, co mi bylo řečeno, na začátku budou mít nemocnice pouze pohotovostní centra a porodnice, zbytek nemocnice bude přeměněn na jednotky atd. Není toho moc, co můžeme udělat, abychom pomohli, protože je o to postaráno, myslím, že jediná věc, kterou můžeme udělat, je být tam jako hlas důvěry pro ty, kteří si toho nejsou vědomi.

Otázka: Kdy ji budeme moci použít zde v Sydney nebo kdekoli v Austrálii, prosím?

Odpověď: Věřím, že je to stále ve zkouškách, takže alespoň několik týdnů.

Otázka: Pravděpodobně byla zodpovězena, ale kdybych chtěl trénovat, abych byl ble, abych léčil pacienty, jak bych to udělal, prosím? Vím, že to bude trvat dlouho, ale mám velký zájem o trénink v této oblasti.

Odpověď: Sdílím informace o lůžkách z mých vzpomínek v tajném vesmírném programu. Nemám žádné informace o tom, jak získat léčebná lůžka nebo jak být vyškolen v jejich používání. Jsem stejně nadšený jako všichni ostatní, ale nevím o nic víc než vy, kdy, jak nebo kde budou zavedeny. Pokud dostanu nějaké informace, dám vám všem vědět.

Otázka: Skye, můžeš se podělit o to, jak tato technologie ovlivňuje naše duše? Naše vnitřní Bytí/vědomí? Naše spojení s Bohem/Zdrojem? Nebo to ovlivňuje jen naše tělo? A je to 100% bezpečné a účinné?

Odpověď: Vůbec to neovlivňuje naši duši nebo naše spojení. Ano, tato technologie je plejádská technologie a je naprosto bezpečná, byla používána v SSP více než 50 let.

Otázka: Jsem v této místnosti nový, budou medbeds k dispozici okamžitě, když se rv stane nebo několik měsíců poté? Známe cenu? Medbeds jsou velkou součástí mých humanitárních projektů.

Odpověď: Každá země bude jiná, budou volně k použití.

Otázka: Skye existuje mnoho obrázků různých typů léčebných lůžek na internetu. Jak vypadaly ty, které jste oblékli a/nebo na kterých jste pracovali?

Odpověď: Vypadají velmi podobně:

Otázka: Co znamená zkratka ssp?

Odpověď: Tajný vesmírný program

Otázka: Budou v každé zemi?

Odpověď: Ano, každá země, dokonce i země, které se nepřihlásily k nesara gesara, je budou mít.

Otázka: Kdy si myslíte, že budou zavedeny?

Odpověď: Jsou zaváděny nyní, jen ještě nejsou veřejně známé.

Otázka: Nějaký nápad na zavedení v Kanadě? Opravdu ho potřebuji.

Odpověď: Ne, omlouvám se

Otázka: To úžasné, co redukce hmotnosti?

Odpověď: Ano, to také

Otázka: Skye, tady v nákupním centru v Sydney jsou billboardy propagující tuto novou technologii Quantum Scan. Zajímalo by mě, jestli to má co do činění s Med Beds nebo ne.

Odpověď: Kvantový sken je léčebné lůžko, jen ještě nezveřejnili jeho skutečné schopnosti.

Otázka: Je náhodou lůžko OPUS také součástí této kvantové léčebné technologie? Www.feelopus.com

Přemýšlím o investování, ale chci si být jistý, že je to legitimní technologie.

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Letos je mi 70 let. Pokud mě přijmou na 30 let regresi ve věku < >let, někteří lidé si toho určitě všimnou. Jak to radíte řešit? Je dovoleno to otevřeně vysvětlovat těm, kteří se zdají být otevření, nebo se nám doporučuje, abychom neříkali příliš mnoho?

Odpověď: Bohužel věková regrese není považována za prioritu, proto lidé budou vědět vše o technologii, takže nebudete muset nic vysvětlovat.

Otázka: Jak budeme mít všichni vůbec šanci na medbeds. Lidé budou blázni, když se budou snažit, aby na ně přišla řada, až se to slovo dostane ven.

Odpověď: Je založen na systému třídění. Ti, kteří to nejvíce potřebují, ji použijí jako první.

Otázka: Měl jsem být mrtvý už před lety. Nikdo nechápe, proč stále dýchám.

Odpověď: Jo, měl jsem pár NDE (zážitků blízké smrti), jsi tu z nějakého důvodu.

Otázka: Vypadá to, že Gesara začala, takže Med Beds tady jsme

Odpověď: Jakým způsobem?

Otázka: Jen jsem to myslel tak, že s Gesarou bude zavádění lékařských znalostí dostupné nám všem a všichni víme, jak moc se to zlepší celý náš život.

Odpověď: Naprosto

Otázka: Budou "důležití"; lidé léčeni jako první? Byl prezident Trump léčen?

Odpověď: Neexistují žádní "důležití" lidé! Pouze lidé, kteří to nejvíce potřebují.

Otázka: Předpokládám, že to budou nejprve potřební. Upřednostňováni lidmi, kteří umí číst duše.

Odpověď: Jedinou prioritou budou ti, jejichž stav nemůže počkat. Čtení duší, peněz, jmen atd. je zcela irelevantní.

Otázka: Uvědomuji si, že postele ještě nějakou dobu nebudeme moci koupit, ale jak velký pokoj by měl každý prototyp, abych mohl plánovat prostor ve zdravotních střediscích?

Odpověď: Přibližně stejně velký jako běžný operační sál. 

Technologie kvantového léčení pomocí léčebných lůžek

Prezident Donald Trump řekl 14. června 2020 národu:

Během jednoho roku budou téměř všechny nemocniční postupy zastaralé.

Každé město bude mít mnoho lékařských lůžek a Teslových komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s vyléčením všech nemocí. Stejně jako věková regrese, až 30 let.

Už žádná rakovina, autismus, Alzheimerova choroba, fibromyalgie (fi·bro·my·al·gi·a) stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a často emocionální a duševní utrpení a mnoho dalších nedostatků.

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a Med Beds; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo bude osvobozeno od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

Třetí nejčastější příčinou úmrtí jsou pobyty v nemocnici a procedury a mnohé z nich jsou neopodstatněné...

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/med-beds-full-healing-with-quantum-healing-technologies-video/

Také: Nový způsob léčení! Med Bed, Quantum, Anti-Gravitace, Skryté technologie, Replikátory a Věčná fontána mládí – https://amg-news.com/new-way-of-healing-med-bed-quantum-anti-gravity-concealed-technologies-replicators-perpetual-fountain-of-youth/


Zřeknutí se odpovědnosti: Názory vyjádřené v tomto článku nemusí představovat oficiální názory Medeea Greere nebo American Media Group. Příběhy podané pod Názorem obsahují informace z různých zdrojů, které mohou být ověřené i neověřené. Medeea Greere a American Media Group nečiní žádné nároky na platnost informací vyjádřených v sekci názorů, nicméně doporučujeme čtenářům, aby provedli další výzkum sami, a doufáme, že se s námi podělíte o svá zjištění. Poslání za pravdu vyžaduje kolektivní úsilí.