NESARA/GESARA : Med Beds Quantum Healing | Ze zákulisí kvantových léčebných technologií Med Beds

10.05.2023

Autor: Medeea Greere10. května 20232 16 minut čtení. Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu v https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, když publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a Med Beds; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo bude osvobozeno od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

Třetí nejčastější příčinou úmrtí jsou pobyty v nemocnici a procedury, mnohé z nich jsou neopodstatněné.

Není pochyb o tom, že je to rozhodně jedna z nejhlubších technologií a říká se, že byla používána v tajném vesmírném programu po více než 80 let; Představte si zdravotní péči a údržbu tak pokročilou, že může vrátit ručičky času a vymazat fyzické; Mentální a emocionální jizvy a bitvy každodenních traumat života a procesu stárnutí prostřednictvím technologií frekvenčního léčení a kvantových zařízení.

Dorazí ve velmi blízké budoucnosti, i když přesná data ještě nebyla zveřejněna. Tesla Technologies a Jarad Rand jsou dvě primární síly stojící za Med Beds a uvedli, že časový rámec našich schopností využívat tyto moderní léčebné přístroje založené na volné energii "Fontány mládí" by mohl začít s uvedením na trh již koncem roku 2023. Horší odhady říkají, že by to mohlo trvat až deset let, v závislosti na prostředí společnosti.

Tyto lékařské pokroky jsou tak ohromující, že mohou během několika hodin dorůst chybějící končetiny a orgány. Pokročilé lékařské technologie doslova omlazují DNA, RNA, buňky, svaly, vazy, kosti, orgány, smysly a systémy v lidském těle.

Med Beds jsou cílem dokonalého zdraví a wellness a civilizace, jak ji známe, je nyní v rámci této cesty.

Až bude tento převratný proces reatomizace, známý jako "regenerační technologie", uvolněn na veřejnost, sníží náklady na zdravotní péči téměř na nulu, asi o 20%.

Tato revoluční technologie prý existuje nejméně 80 let. Jakmile bude tajná technologie utajena, bude uvolněna veřejnosti prostřednictvím armády. Říká se, že byl použit v rámci "tajného vesmírného programu".

Existují spekulace o tom, jak velkou kontrolu budou mít veřejní investoři, protože musí být zavedena opatření, aby se ochránila manipulace a chamtivost. Pamatujte si, že jsme všichni zažili záchvaty se zbraněmi všech dobrých i špatných věcí; Operativci Deep State existují ve všech průmyslových odvětvích.

Vojensko-průmyslový komplex kdysi kontroloval a provozoval tyto patenty a mnoho dalších, které před námi visely prostřednictvím svých hlubokých státních sci-fi a hollywoodských filmových produkcí.

Tyto lékařské zázraky provádějí a podporují diagnostické postupy, chirurgické opravy, buněčnou obnovu, DNA, rekonstrukci a regeneraci prostřednictvím systémů volné energie prostřednictvím energetických cívek Tesla, nových antigravitačních a replikačních zařízení, které opravují nedokonalosti všech lidských těl.

Říká se, že existují tři různé typy holografických medových lůžek, z nichž každý provádí specifickou léčebnou metodu, protože budou používány ve spojení s vyškoleným lékařským dohledem, vracejí naše fyzická těla do nejoptimálnějšího tvaru, aniž by naše orgány byly odstraněny, použity záření a chemoterapie nebo byly krájeny a nakrájeny.

To také znamená, že naše těla budou zbavena dysfunkce nemocí a jizev, nebudeme muset být rehabilitováni, protože naše orgány, kosti a všechny systémy v našem těle budou plně opraveny. Zní to příliš dobře, než aby to byla pravda, ale toto je kvantový skok do nového věku léčení Vodnáře a zanedlouho bude každá země po celém světě připravena přijmout svou zásobu holografických zdravotnických lůžek.

Budeme vědět, že jsme blízko k přijetí vzácného daru tohoto světa, když se stane oznámení NESARA / GESARA, protože mezi nimi bude zavedení více než 6 000 patentů a léků.

Tato kosmická lůžka pro kvantovou terapii budou k dispozici ve třech různých variantách a třech jedinečných funkcích; všechny pracují na různých vibračních a frekvenčních úrovních s refrakčními čočkami a 3D skenery, stejně jako chirurgicky přesnými lasery pro otevírání a zavírání ran.

Tato kvantová léčebná zařízení obsahují rozsáhlé monitorovací technologie, které umožňují zdravotníkovi, aby byl plně informován během diagnostiky a oprav. Med-Beds vytvářejí maximální lidskou opravu prostřednictvím minimální invaze prostřednictvím světla a energie prostřednictvím tachyonových částic a plazmové energie.

Vzhledem k tomu, že žijeme ve vibračním vesmíru a lidé jsou vibrační bytosti, léčení probíhá prostřednictvím homeopatického přístupu k přeskupení frekvencí s malými nebo žádnými vedlejšími účinky.

Všechny tři Med-Beds pracují s podobnými technologiemi; Právě byly převedeny na tři odlišné léčby.

Holografické lůžko Med je postaveno s pokročilou, ale omezenou umělou inteligencí, která spolupracuje s lidským spojením zdravotnického pracovníka, aby zajistila plnou míru uzdravení. Jsou vybaveny funkcemi obsahujícími vzduchotěsné a průhledné operační štíty, které redukují bakterie a klaustrofobii, pohodlné opěrky končetin, tekutá anestetika ve spreji, laserové skalpely, laserová zrcadla, senzorickou a analytickou identifikaci vitálních funkcí a zobrazení a počítačem řízená chirurgická ramena. Počítač používaný při operacích je podobný počítači MRI, ale místo záření a magnetismu používají Med-Beds plazmatickou energii na subatomární a vibrační úrovni.

Provádí živé skenování lidského těla; diagnostikuje a léčí jakékoli nedokonalosti a nemoci v krátkém čase a s velkou přesností; Skenování každého centimetru a systému ve fyzickém těle, diagnostika a interpretace krve, kůže, kostí, orgánů, svalů, neurologických žláz a hormonálních nedostatků. Toto Med-Bed bude také provádět bezbolestnou analýzu krve a DNA, vyhledávání a korekci všech dědičných markerů vedoucích k různým predisponovaným onemocněním.

Jakákoli operace bude okamžitě dokončena pomocí laseru, včetně operace srdce, apendixu, císařských řezů a dalších v rámci tohoto holografického lůžka.

Regenerační rezonanční pole Med Bed prospívá těm, kteří vyžadují transplantaci orgánů, chybějící nebo oddělené končetiny, kožní štěpy pracují s buněčnou pamětí, kmenovými buňkami a šablonami DNA; Jeho nekonečné aplikace regenerují staré tkáně a chybějící orgány.

Omlazovací a regresní lůžko omlazuje buňky; nabízí regresní terapii věku a paměti; a léčí všechny smysly, zvláště zrak, zvuk a chuť, které se staly otupené traumatem nebo věkem; toto terapeutické lůžko také eliminuje nežádoucí potlačenou paměť; který podpoří a uzdraví tolik obětí, které vydržely duševní a emocionální utrpení.

PTSD a traumatické paměti budou mít prospěch z použití tohoto Med Bed, protože léčí spojení srdce a mysli a zbavuje rozdíly. To je také považováno za základ mládí. Vrátí vzhled dávných dob, vrátí svalový tonus, napnutou pokožku, práci s našimi individuálními šablonami DNA a několika žáruvzdornými čočkami a vnitřními hodinami těla; Tyto postupy jsou prováděny bezbolestně.

Předtím, než se nasazení Med Beds setká s příchodem světa, musí být zřízeny vyškolené technologické a výrobní týmy, aby udržely krok se světovými dodávkami při tvorbě a infrastruktuře spolu s prostředím vyzbrojených sil společnosti, které se rozptýlí, aby se zabránilo budoucí chamtivosti a kontrole.

Společnost, jak víme, chce včera všechny dobré věci, nikdy za dobu existence lidstva jsme nebyli požehnáni zprávami o takových zázračných lékařských pokrocích; V současné době stojíme na obzoru neomezeného a tvořivého zítřka; Poučme se z historie a chraňme moc osudu před těmi, kteří zničili okraje naší minulosti.

"Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte v pojmech energie, frekvence a vibrací." Nikola Tesla

Zvláštní zpráva: Bližší pohled na lůžka Tesla Med - Technologie Tesla Med Bed generuje pole regenerační energie životní síly, která stimuluje samoopravu všech buněk

NESARA – GESARA: Med Beds Quantum Healing

Chceme vám říct o jedné z prvních technologií, To bude uvolněno na světové populaci oznámení NESARA A GESARA.

Pokud si nejste jisti těmito PODMÍNKAMI, doporučujeme vám nejprve shlédnout naše video o tomto. Spolu s NOVÝMI SYSTÉMY VOLNÉ ENERGIE, dodávanými cívkami TESLA, a novými antigravitačními a replikátorovými zařízeními, budete také dostávat zbrusu nová holografická zdravotnická lůžka nebo medová lůžka přijdou s některými velmi jedinečnými funkcemi, včetně diagnostické podpory, chirurgické opravy a buněčné a DNA rekonstrukce, omlazení. Stručně řečeno, stanou se nedílnou součástí vaší zdravotní péče a údržby zdraví. Změnit vše ve vašem ZDRAVOTNICTVÍ, jak ho znáte.

Tyto POSTELE MED, pokud jsou používány ve spojení s vyškoleným lékařským dohledem a automatizovanými lékařskými stanicemi, vám poskytnou řadu možností a metod, jak vrátit vaši fyzickou nádobu do optimálního dobrého zdraví. Tyto postele představují KVANTOVÝ SKOK v podnikání ZDRAVOTNICTVÍ, po celém vašem Krásném SVĚTĚ, protože v současné době je dost těchto LŮŽEK, aby se začaly zavádět v každé zemi, která je chce. Jen si představte balíček zdravotní péče bez chemoterapie, toxických chemikálií, ozařování, odstranění orgánů nebo bez nutnosti žít dlouhodobě s jizvami, nemocemi.

NEMOCI A DYSFUNKCE. Pokud si myslíte, že to všechno zní příliš dobře na to, aby to byla pravda, nebo něco z SCI-FI filmu. Chápeme vaše výhrady, ale chtěli bychom vás požádat, abyste si pamatovali, že skrývání se před zraky je jednou z DEEP STATE a oblíbených taktik tajného vesmírného programu po VELMI dlouhou dobu.

DEEP STATE vám ukázal technologii, která přesahuje vaše nejdivočejší sny ve vašich filmech jako Avengers a KINGS MEN, jen proto, že si myslíte, že sledujete fantasy, je na vás, pokud jde o TEMNÉ, pokud vědí, že vám ukazují PRAVDU.

Prostě jste se neptali na správné OTÁZKY nebo NEPOŽADOVALI SPRÁVNÉ ODPOVĚDI. Je to odporný trik, který byl na vás spáchán. A je to jedna z DYNAMIK, která se chystá změnit DRAMATICKÝM způsobem s OZNÁMENÍM NESARY a GESARY. Protože tyto NOVÉ TECHNOLOGIE budou UVOLNĚNY jako součást tohoto vzrušujícího a život zlepšujícího balíčku.

Nyní k DETAILŮM těchto QUANTUM THERAPY MED LŮŽEK, které přicházejí ve třech různých odrůdách držení, třech JEDINEČNÝCH FUNKCÍCH A FORTES, KTERÉ JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ K DISPOZICI PRO ZAVEDENÍ.

1. HOLOGRAFICKÉ MEDOVÉ LŮŽKO je diagnostické a léčebné LŮŽKO.

2. REGENERAČNÍ LŮŽKO PRACUJE VE SHODĚ S VAŠÍ DNA A KMENOVÝMI BUŇKAMI PŘI REGENERACI STARÝCH TKÁNÍ NEBO CHYBĚJÍCÍCH ORGÁNŮ, a lůžko č.

3. JE REGRESNÍ A OMLAZOVACÍ LŮŽKO. TY POMÁHAJÍ OMLAZOVAT VAŠE BUŇKY, NABÍZEJÍ TERAPII REGRESE VĚKU, STEJNĚ JAKO TERAPII, KTERÁ VÁM POMŮŽE POTLAČIT NEŽÁDOUCÍ PAMĚŤ. JAK JSTE JIŽ MOŽNÁ UHODLI, TYTO TECHNOLOGIE NEVZNIKLY NA ZEMI A BYLY DÁNY VAŠIM TAJNÝM VESMÍRNÝM AGENTURÁM VE PROSPĚCH LIDSTVA.

BYLA TO NEŠŤASTNÁ VOLBA, ŽE TI, KTEŘÍ JSOU ZODPOVĚDNÍ ZA PŘIJÍMÁNÍ MORÁLNÍCH ROZHODNUTÍ, SE ROZHODLI PONECHAT SI TUTO TECHNOLOGII PRO SEBE, S POTĚŠENÍM POTVRZUJEME, ŽE TATO CHYBA JE NYNÍ NAPRAVOVÁNA A SPRÁVNÍ LIDÉ NYNÍ PRACUJÍ V ZÁKULISÍ, ABY ZAJISTILI ZAVEDENÍ TĚCHTO TECHNOLOGIÍ ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI.

VŠECHNA TŘI LŮŽKA PRACUJÍ NA KVANTOVÉ ÚROVNI, POUŽÍVAJÍ VIBRACE A FREKVENCE S KOMBINACÍ 3D SKENERŮ A LOMOVÝCH ČOČEK, stejně jako chirurgicky přesných laserů pro otevírání i zavírání ran.

Mají také množství diagnostických a monitorovacích technologií, které udržují praktického lékaře plně informováného během diagnostiky i oprav

VYUŽITÍ DOTYKU NA ČÁSTICE a PLAZMOVOU ENERGII. Tento stroj pracuje s LIDSKOU NÁDOBOU pro maximální opravu, s minimální invazí. Všechny tři MED POSTELE pracují s podobnými technologiemi, které byly PRÁVĚ PŘIZPŮSOBENY pro tři různá použití a OŠETŘENÍ.

POSTEL číslo jedna, HOLOGRAFICKÁ MEDOVÁ POSTEL. Tato lůžka mohou provádět živé skenování těla pro diagnózu, stejně jako léčit jakékoli nemoci s mnohem větší přesností v mnohem kratším čase a s mnohem menší invazí do lidské cévy. TATO MEDOVÁ LŮŽKA BUDOU SKENOVAT KAŽDOU ČÁST VAŠEHO TĚLA PRO DIAGNÓZU A INTERPRETACI, VČETNĚ KŮŽE, SVALŮ, KOSTÍ, ORGÁNŮ, ŽLÁZ, NEUROLOGICKÉ A HORMONÁLNÍ ÚČINNOSTI.

MŮŽE TAKÉ PROVÁDĚT ANALÝZU KRVE A ANALÝZU DNA, KTERÁ HLEDÁ A JE SCHOPNA OPRAVIT VŠECHNY DĚDIČNÉ MARKERY PRO URČITÉ NEMOCI A POSKYTUJE RYCHLOU A BEZBOLESTNOU ANALÝZU CELÉHO FYZICKÉHO SYSTÉMU

JAKÝKOLI CHIRURGICKÝ ZÁKROK BUDE PROVEDEN OKAMŽITĚ, VČETNĚ APENDIXU, OPERACE SRDCE A CÍSAŘSKÝCH ŘEZŮ.

HOLOGRAFICKÁ MEDOVÁ LŮŽKA JSOU VYBAVENA TAKOVÝMI FUNKCEMI, JAKO JE VZDUCHOTĚSNÝ PRŮHLEDNÝ OPERAČNÍ ŠTÍT PRO SNÍŽENÍ CHOROBOPLODNÝCH ZÁRODKŮ A KLAUSTROFOBIE. Pohodlné opěrky končetin, tekutý sprej a anestetikum, laserové skalpely, laserová zrcadla, senzorická a zobrazovací diagnostika vitálních funkcí a identifikace analýzy a počítačem řízené chirurgické paže.

Tato lůžka jsou postavena s pokročilou, ale velmi přísně omezenou umělou inteligencí, která potřebuje LIDSKÉ SPOJENÍ, aby fungovala jako preventivní opatření, které zajišťuje kooperativní soužití. Počítač sloužil k provozu. Je velmi podobný MRI přístroji, jak kdy jindy, místo MAGNETISMU a ZÁŘENÍ. MEDOVÉ POSTELE POUŽÍVAJÍ PLAZMATICKOU ENERGII, aby s vámi pracovaly na subatomární a vibrační úrovni.

Protože toto je VIBRAČNÍ VESMÍR a vy jste VIBRAČNÍ BYTOST, je to velmi homeopatický přístup k léčení, který nabízí mnoho výhod s malými až ŽÁDNÝMI VEDLEJŠÍMI ÚČINKY.

No, že za ŠOK, ÚŽAS A POTĚŠENÍ. UŽ ŽÁDNÉ DLOUHÉ ČEKACÍ DOBY. UŽ ŽÁDNÉ NEKONEČNÉ TESTOVÁNÍ. NEBO VYZKOUŠET LÉKY, KTERÉ NEFUNGUJÍ. ROZLUČTE SE S CHEMOTERAPIÍ A ROZLUČTE SE S LIDMI UMÍRAJÍCÍMI NA MRTVICI A SRDEČNÍ CHOROBY .

MED LŮŽKO Č. 2. REGENERAČNÍ LŮŽKO. Tato lůžka se ukáží jako obzvláště užitečná pro každého, kdo podstoupí transplantaci orgánů, náhradu orgánů, chybějící nebo oddělené končetiny a kožní štěpy pro popáleniny třetího stupně. POMOCÍ PODOBNÉ TECHNOLOGIE JAKO PRVNÍ LŮŽKO, KTERÉ JSME ZMÍNILI, SE TYTO POSTELE ZAMĚŘUJÍ PŘÍMO NA PRÁCI S VAŠIMI DNA ŠABLONAMI POMOCÍ HARMONICKÉHO REZONANČNÍHO POLE, KTERÉ JE STÁLE PŘÍTOMNO V BUNĚČNÉ PAMĚTI VAŠEHO TĚLA.

JAK MNOZÍ Z VÁS VĚDÍ, VAŠE TĚLO MÁ BUNĚČNOU PAMĚŤ. JAK DOKAZUJE VÁŠ SYNDROM FANTOMOVÝCH KONČETIN. TATO LŮŽKA BUDOU SCHOPNA ZMĚNIT ŽIVOTY MNOHA, MNOHA LIDÍ A APLIKACE JSOU NEKONEČNÉ.

A TO JE JEN PROTO, ABYSTE MOHLI ZAČÍT S CELÝM SYSTÉMEM ZDRAVOTNÍ PÉČE, KTERÝ SE CHYSTÁ ZMĚNIT A STÁT SE SYSTÉMEM PODPORY ZDRAVÍ A OMLAZENÍ.

TRUMP 14. ČERVNA ŘEKL NÁRODU: "DO ROKA BUDOU TÉMĚŘ VŠECHNY NEMOCNIČNÍ PROCEDURY ZASTARALÉ."

KAŽDÉ MĚSTO BUDE MÍT MNOHO ZDRAVOTNICKÝCH LŮŽEK A TESLOVY KOMORY SCHOPNÉ LÉČIT A OPRAVOVAT DNA SPOLU S VYLÉČENÍM VŠECH NEMOCÍ.

VĚKOVÁ REGRESE (do 30 let)UŽ ŽÁDNÁ RAKOVINA UŽ ŽÁDNÝ AUTISMUS UŽ ŽÁDNÁ VLÁKNINAMIALGAŽÁDNÁ POTŘEBA VAKCÍN UŽ ŽÁDNÉ ALŠIMERYUŽ ŽÁDNÉ BOLESTIKLOUBŮ ŽÁDNÉ DALŠÍ NEDOSTATKY

NEMUSÍME SOUHLASIT SE VŠÍM, CO DĚLÁ, ALE TRUMP DĚLÁ PRO LIDSTVO VÍC NEŽ POSLEDNÍCH 10 PREZIDENTŮ DOHROMADY.

DŮKAZ JE V EXEKUTIVNÍCH DEKRETECH, KTERÉ PODEPSAL.

MEDOVÁ LŮŽKA MAJÍ SCHOPNOST OBNOVIT ORGÁNY, KTERÉ CHYBÍ, JAKO JE ŽLUČNÍK, LEDVINY NEBO LYMFATICKÉ UZLINY ATD. ATD. POMOCÍ SVĚTELNÝCH SPEKTER A FREKVENCÍ.

JSTE NADŠENI, MOJI DRAZÍ?

POSLEDNÍ MEDOVÉ LŮŽKO JE PRO VĚK A PAMĚŤOVOU REGRESI. TATO POSTEL POMŮŽE LIDEM, KTEŘÍ TRPÍ TRAUMATICKÝMI VZPOMÍNKAMI PTSD, A POMŮŽE JIM UVOLNIT JEJICH MYSL OD STRAŠLIVÉ MONTÁŽE OBRAZŮ A JEJICH SRDCE Z HLUBIN ZOUFALSTVÍ. TATO POSTEL VÁM TAKÉ POMŮŽE VRÁTIT SE DO MLADISTVĚJŠÍHO VZHLEDU A POCITU, NAPNUTÍ POKOŽKY, NÁVRAT SVALOVÉHO TONUSU A ZLEPŠENÍ VŠECH SMYSLŮ, ZEJMÉNA ZRAKU, ZVUKU A CHUTI.

PRACUJEME S VAŠIMI VLASTNÍMI ŠABLONAMI DNA A NĚKOLIKA ŽÁRUVZDORNÝMI ČOČKAMI, STEJNĚ JAKO S PŘIROZENÝMI VNITŘNÍMI HODINAMI VAŠEHO TĚLA, JSME SCHOPNI PROVÁDĚT TYTO PROCEDURY BEZ BOLESTI S NEJVĚTŠÍMI ÚPRAVAMI POCHÁZEJÍCÍMI Z VAŠÍ MYSLI A SRDCE, PROTOŽE VÍTE, ŽE SE CÍTÍTE TAK BÁJEČNĚ.

OPĚT PLATÍ, ŽE TATO LŮŽKA POUŽÍVAJÍ PLAMATICKOU ENERGII, NIKOLI RADIOAKTIVNÍ MATERIÁLY, MÍSTO TOHO SE ZAMĚŘUJÍ NA REKALIBRACI A REGENERACI, KDYKOLI JE TO MOŽNÉ. TO VÁM UMOŽNÍ OPTIMÁLNÍ ZDRAVÍ VE VELMI KRÁTKÉM ČASE

JEN POMYSLETE NA TO, CO TENTO DRUH TECHNOLOGIE BUDE ZNAMENAT PRO VÁS, VAŠI RODINU, VAŠE PŘÁTELE,SPOUSTU DĚTÍ, KTERÉ BYLY PRÁVĚ ZACHRÁNĚNY Z TUNELŮ, A PRO KAŽDÉHO ČLOVĚKA, KTERÝ ZBYTEČNĚ TRPÍ OPRAVITELNÝMI ZDRAVOTNÍMI PROBLÉMY.

TAKŽE SE PŘIPRAVTE, DRAZÍ, PROTOŽE VY VŠICHNI SE CHYSTÁTE SPOLEČNĚ PODNIKNOUT TENTO VELKOLEPÝ KVANTOVÝ SKOK.

TÉTO PŘÍLEŽITOSTI BUDOU MÍT PROSPĚCH VŠECHNY ZEMĚ, KTERÉ PODEPSALY DOHODU Z NESARY, COŽ JE NYNÍ AŽ 205 ZEMÍ,

POKUD VÁS TATO ZPRÁVA VZRUŠUJE, PODĚLTE SE O NI S DALŠÍMI SYMPATICKY SMÝŠLEJÍCÍMI LIDMI, PROTOŽE ČÍM VÍCE SE MUSÍTE SOUSTŘEDIT, JE TO DOBRÉ. TÍM RYCHLEJI TO MŮŽEME PŘENÉST DO VAŠÍ REALITY. DĚKUJEME, ŽE JSTE SI UDĚLALI ČAS NA PŘEČTENÍ TOHOTO ČLÁNKU!

Zřeknutí se odpovědnosti: Názory vyjádřené v tomto článku nemusí představovat oficiální názory Medeea Greere nebo American Media Group. Příběhy podané pod Názorem obsahují informace z různých zdrojů, které mohou být ověřené i neověřené. Medeea Greere a American Media Group nečiní žádné nároky na platnost informací vyjádřených v sekci názorů, nicméně doporučujeme čtenářům, aby provedli další výzkum sami, a doufáme, že se s námi podělíte o svá zjištění. Poslání za pravdu vyžaduje kolektivní úsilí. Všechna prohlášení, tvrzení, názory a názory, které se objevují na těchto stránkách, jsou vždy prezentovány jako neověřené a čtenář by je měl rozpoznat. Nepodporujeme žádné názory vyjádřené na těchto webových stránkách a nepodporujeme, nereprezentujeme ani nezaručujeme úplnost, pravdivost, přesnost nebo spolehlivost jakéhokoli obsahu zveřejněného na těchto webových stránkách.

Porušení autorských práv: Zákon Digital Millennium Copyright Act z roku 1998 ("DMCA")

15. listopadu 2022 © Všechna práva USA a EU vyhrazena. Povolení k použití tohoto článku v plném rozsahu je uděleno pod podmínkou, že je spojen s jeho zdrojem v American Media Group.