MED BEDS - High Tech technologie zdravotních lůžek potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA

13.08.2023

Autor: Medeea Greere

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, protože publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

TRUMP 14. ČERVNA ŘEKL NÁRODU: "DO ROKA BUDOU TÉMĚŘ VŠECHNY NEMOCNIČNÍ PROCEDURY ZASTARALÉ."

KAŽDÉ MĚSTO BUDE MÍT MNOHO ZDRAVOTNICKÝCH LŮŽEK A TESLOVY KOMORY SCHOPNÉ LÉČIT A OPRAVOVAT DNA SPOLU S VYLÉČENÍM VŠECH NEMOCÍ.

VĚKOVÁ REGRESE (do 30 let)
UŽ ŽÁDNÁ RAKOVINA UŽ ŽÁDNÝ AUTISMUS
UŽ ŽÁDNÁ VLÁKNINAMIALGA
ŽÁDNÁ POTŘEBA VAKCÍN
UŽ ŽÁDNÉ ALŠIMERY
UŽ ŽÁDNÉ BOLESTI
KLOUBŮ ŽÁDNÉ DALŠÍ NEDOSTATKY

NEMUSÍME SOUHLASIT SE VŠÍM, CO DĚLÁ, ALE TRUMP DĚLÁ PRO LIDSTVO VÍC NEŽ POSLEDNÍCH 10 PREZIDENTŮ DOHROMADY.

DŮKAZ JE V EXEKUTIVNÍCH DEKRETECH, KTERÉ PODEPSAL.

MEDOVÁ LŮŽKA MAJÍ SCHOPNOST OBNOVIT ORGÁNY, KTERÉ CHYBÍ, JAKO JE ŽLUČNÍK, LEDVINY NEBO LYMFATICKÉ UZLINY ATD. ATD. POMOCÍ SVĚTELNÝCH SPEKTER A FREKVENCÍ.

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE. ~ Q

Technologie Med Bed byla "potlačována" a skrývána před veřejností po dlouhou, dlouhou dobu. Naštěstí, kvůli planetárnímu posunu od 3D k 5D, ke kterému v této době dochází, a rostoucímu požadavku na transparentnost ze strany lidského kolektivního vědomí, přichází na veřejnost rostoucí počet odvážných lidí, aby odhalili to, o čem vědí, že bylo skryto po desetiletí, dokonce staletí a s největší pravděpodobností po tisíce let. Dvě z těchto odvážných duší jsou Ileana the Star Traveler (její internetové jméno) a Jared Rand.

Ileana napsala informace o holografických lékařských kapslích ze svých osobních zkušeností jako aktiva tajného vesmírného programu na Marsu. Její informace jsou zveřejněny ve 2. polovině tohoto článku. Jared je vysoce inteligentní a znalý muž, který pracuje s Globálním přechodem po celá desetiletí, a má informace o mnoha tématech, o kterých si široká veřejnost není vědoma, včetně, ale nejen, mimozemských technologických darů lidstvu, jako je kvantový finanční počítačový systém, antigravitační pohon, replikátory a medové postele.

Tachyonová energie & plazmová energie Med lůžka

Existují 3 typy Med lůžek: 1) Holografické medové postele; 2) Regenerační medová lůžka, která regenerují tkáně a části těla, která jsou poháněna jiným zdrojem; 3) Re-atomizace Med Beds, které asi za 2-3 minuty regenerují celé lidské tělo, od hlavy až k patě. Co tato pokročilá technologie znamená pro 80letou ženu? Za méně než 30 minuty by jí mohlo být opět 3 let. 50 let oddělilo její život. Teď může mít znovu děti. Mohla by mít úplně novou rodinu, kdyby chtěla. Tomuto pisateli se zdá, že technologie Med Bed je věčnou fontánou mládí.

Med Bed se dívá na tělo a opravuje nedokonalosti. Technologie existuje již nějakou dobu. Není to něco z jasné modré oblohy. Byla jen držena skrytá před lidskou rasou po velmi dlouhou dobu.

Technologie Středozemního Lůžka není z planety Země. Není to člověkem vytvořená technologie. Je to technologie, která byla lidstvu předána mimozemšťany mimo tento svět. Med Bed je založen na energii tachyonových částic a plazmové (plasmatické) energii. Půda, atmosféra, voda, všechno je plazmická energie, všechno ve vesmíru je plazmická energie, je to jen jiná forma vibrační frekvence.

Lůžka ve Středomoří mají umělou inteligenci (AI), která je kontrolovatelná, takže se nemůže vymknout kontrole a běžet divoce. AI je počítač. Funguje to něco jako MRI, kde sedíte v trubici a ta se převaluje přes vaše tělo a provádí magnetické oscilační a rezonanční vyšetření vašeho těla, aby diagnostikovala onemocnění. Med Bed skenuje vaši kůži, svalovou tkáň, všechny orgány a vše ve vašem těle. Ukazuje vše – až na mikronovou hladinu krve. Ve skutečnosti identifikuje vaši DNA a provádí kompletní vnitřní analýzu těla. Když to udělá, zachytí jakoukoli nemoc a jakoukoli genetickou nedokonalost. Například můžete mít leukémii 4. stupně a na Med Bed asi za 2,5 minuty jste vyléčeni. Žádné vedlejší účinky.

A pokud jste měli orgán vyříznutý nebo odstraněný z těla, proces re-atomizace Med Bedu regeneruje tento orgán, jako by nikdy nebyl odstraněn. Protože vaše tělo zanechává rezonanci – vibrační frekvenci. Tělo si vždy pamatuje, kdy byl orgán odstraněn nebo přestal fungovat, a umělá inteligence Med Bedu se napojí na vibrační frekvenci těla a DNA, aby regenerovala orgán.

Rand říká, že studoval výzkum rakoviny po mnoho, mnoho let. Rakovina může být vyléčena s Med Beds po celý den; Velmi snadno a také velmi levně, říká. Protože to udělal pro lidi. S lůžky Med je rakovina pryč. Chemoterapie se stává zastaralou. Lou Gehrigova choroba, Hodgkinova choroba, svalová dystrofie, všechny nemoci jsou pryč, odstraněny.

Randová říká, že někteří lidé věří, že celý tento proces léčení s Med Beds je jen sci-fi. Že to nemůže být pravda. Někdo si to prostě vymyslel! A protože nikdo nevěří, že existuje, je snadné je vyrábět ve velkém množství a připravit je k distribuci.

"Když jste v této posteli, neprocházíte žádnou bolestí, neprocházíte radiací. Není to jako nějaká zlá událost. Jdete do hlubokého spánku. Neexistuje žádná injekce, žádné jehly nebo cokoli jiného. Probudíte se, podíváte se do zrcadla a vaše strašidelná kůže je pryč. Vaše bílé vlasy mají barvu, kterou měly, když vám bylo kolem dvaceti (20 let). Je to stejné pro váš zrak, sluch, chuť, vůni. Vše je znovu obnoveno do dokonalého mladšího stavu," říká Rand.

Toto je nový věk pro novou Zemi a novou lidskou rasu. Je to naprostý opak toho, co jsme žili. Tyto technologie jsou již zde. Jde o to, dostat je bezpečně – BEZPEČNĚ – k lidem, kteří je mohou používat."

Holografické lékařské kapsle

Ileana hvězdná cestovatelka napsala následující informace o holografických lékařských kapslích. Získala informace pomocí jedinečné metody "hypnóza regresní vzpomínky", kdy Ileana byla schopna ověřit, že informace skutečně pocházejí z tajného vesmírného programu tím, že viděla holografické lékařské kapsle během svého působení jako aktivum tajného vesmírného programu na Marsu. Informace jsou k dispozici ve formátu PDF zdarma ke stažení – viz Zdroje na konci tohoto článku.

Ileana hostí Awakening Cosmic Reality Show na YouTube – rozhovorový program pokrývající témata jako spiritualita, kontakt s mimozemšťany, léčebné modality, probuzení a proces vzestupu. Publikovala mnoho fascinujících příběhů o svých galaktických cestách na svých webových stránkách a také channeluje laskavé bytosti hvězdných národů, duchovní průvodce a své Vyšší Já. Má schopnost astrálně cestovat, provádět vzdálené sledování a pracovat v Akášických záznamech. Získala mnoho znalostí ze svých minulých životů jako hvězdný cestovatel žijící ve vesmíru.

Následující informace obsažené v Ileanině PDF odhalují, jak lékařské kapsle fungují, jak vypadají a jak jsou využívány v pokročilé lékařské oblasti technologie s 3D anatomickým zobrazovacím zařízením. Jsou také poskytovány informace o tom, jak mohou lékařské kapsle oživit lidi z mrtvých, léčit nemoci, hojit rány, odstraňovat zjizvenou tkáň a podávat protokol věkové regrese před propuštěním z tajných vesmírných programů.

Holografické lékařské kapsle jsou automatizované lékařské stanice, kde lékařský odborník vybere typ lékařského postupu, který má být proveden z počítačové databáze, pak pacient leží v kapsli a stroj provede lékařskou operaci nebo postup, pak lasery uzavřou vstupní místa, kde byl postup proveden.

Tyto typy holografických lékařských kapslí mají vlastnosti, jako je vzduchotěsný operační štít, pohodlné opěrky končetin, laserový skalpel, laserová zrcadlová ramena pro odstranění jizev, počítačem řízené robotické chirurgické paže, tekuté sprejové anestetikum, senzory vitálních funkcí a všechny tyto funkce jsou namontovány na nastavitelné titanové základně. Med Pods (aka Med Beds) umožňují uživatelům diagnostikovat, léčit a předvádět širokou škálu chirurgických zákroků pomocí ultrajemných laserových řezů, které jsou vedeny 3D anatomickým skenováním. 3D skenování má žáruvzdorné čočky, které provádějí živé skenování těla za účelem provádění různých lékařských postupů.

3D anatomická skenovací čočka a laserová technologie umožňují kompletní diagnostiku všech tělesných systémů včetně neurologických faktorů, léčbu infekcí prostřednictvím koncentrovaných antibiotických injekcí, detoxikaci těla za účelem léčby nemocí, jako je rakovina, základní nebo pokročilou opravu ran, regeneraci končetin rekonstrukcí buněčné DNA a odstranění jizev. Stejně jako další postupy mohou být provedeny, jako je apendektomie, laparoskopická ablace a císařský řez.

Med Pods mohou také regenerovat umírající buněčné tkáně v těle, aby byly buňky opět zdravé, stejně jako oživit neurony, protony, kmenové buňky atd. To se provádí s cílem léčit nemoci, jako je například roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba atd.

VAROVÁNÍ! Nápravná opatření Léky, které zabíjejí: Nejnebezpečnější pilulky ve vaší skříni

Pokročilé lékařské kapsle mají mikro laserovou technologii a několik žáruvzdorných čoček, které mohou manipulovat s přirozeným chronometrem těla a provádět procedury regrese věku prostřednictvím modifikace DNA nebo dokonce provádět křížovou hybridizaci mezi lidskou DNA a ET genetikou, nebo míchat zvířecí DNA s lidským genomem, aby vytvořily silnější a zdravější druhy lidí.

Existuje pokročilý holografický superpočítačový software, který může vytvářet různé typy paměťových engramů, které mohou být vtištěny do mozku lidí prostřednictvím vizuálních obrazů světelného spektra, aby se vytvořily falešné nebo pozměněné vzpomínky na obrazovce. Stejně jako potlačování mozkové paměti jsou podávány injekční drogy, takže utajované vzpomínky na černé listině nemohou být snadno vyvolány jednotlivci. Tyto postupy se často provádějí v programech SSP, zatímco někdo je léčen v holografickém lékařském podu předtím, než vyprší doba propuštění ze smlouvy a je jim podáván protokol regrese věku.

Interaktivní displej superpočítačového softwaru, který dokáže zakódovat paměťové engramy do mozku během procesu protokolu věkové regrese. Některé z Med Pods mají na sobě bio-mimetický gel, který syntetizuje zdravou a mladou buněčnou tkáň v těle, aby nahradil buňky, které odumírají a již se nemohou samy regenerovat.

Bio-mimetický gel se také používá k prevenci popálenin třetího stupně z jizvení těla tak, aby se jizva nehromadila na kůži. Tento gel také odstraňuje všechny bakterie nebo bakterie, které mohou způsobit infekce v lidském těle.

Lékařská laboratoř pro holografické lékařské kapsle: Holografické lékařské kapsle jsou obvykle umístěny v lékařských laboratořích buď na vesmírných stanicích, planetárních základnách nebo na vesmírných lodích. Tyto Med Pody mohou být instalovány prakticky kdekoli, protože nevyžadují mnoho energie k provozu.

"Proces reatomizace, kdy se do něj tělo vloží, existuje algoritmus a počítačová databáze a ta skutečně identifikuje vaši DNA ve vašem těle a provede kompletní vnitřní analýzu.

"To, co ve skutečnosti dělá, je, že ukazuje vnitřní fungování velmi jasně ve 3D formátu života, jak jsou vaše orgány, kde jsou vaše orgány, jak fungují.

"Analyzuje vaši krev a také zobrazuje jakékoli poškození nebo nemoc nebo nemoc v těle, která není normální, pak se vrátí prostřednictvím hlasové komunikace.

"Zeptá se vás: 'Chcete úplnou reatomizaci svého těla, nebo chcete jen o tuto jednu oblast postaráno?' Dá vám tuto možnost. Pokud chcete, aby bylo celé tělo reatomizováno, ležíte tam, jdete do hlubokého spánku, není tam žádná injekce, žádné jehly nebo cokoli jiného.

"Riatomizér prochází tělem a to zahrnuje tachyonové částice, tachyonovou energii a také plazmovou energii. Například, pokud chcete replikovat banán z ničeho, budete mít schopnost to udělat.

"S počítačovou databází a v podstatě požádáte počítač, aby vám našlehal banán nebo vodu, která chutná jako banány, je to na vás a okamžitě to budete mít.
"Půda, atmosféra, voda, všechno je plazmická energie, všechno a vesmír je plazmická energie, je to jen jiná forma prostřednictvím vibrační frekvence. Myšlenka replikátoru je, že cokoliv chcete, dostanete.

"Překonfiguruje molekulárně strukturované a identifikované prostřednictvím počítače v databázi toho, co opravdu chcete. Med Bed se dívá na tělo a opravuje nedokonalosti

"Řekněme, že byste měli chybu DNA, což někteří z nás dělají. Získáváme 10% toho, co nám dávají naši rodiče, jinými slovy, pokud máme nějaké genetické vady, dostaneme 10% našich nemocí, 90% je životní styl, 10% je dědičné, takže to dává lidem dobrou představu o tom, jak mnohem důležitější je postarat se o sebe.

"Když jste v této posteli, netrpíte žádnou bolestí ani zářením. Není to jako nějaká zlá událost. V podstatě se probudíte a podíváte se do zrcadla a bílé vlasy jsou to barvy, které byly, když vám bylo 20. Vaše strašidelná kůže je pryč, váš zrak, váš sluch, váš vkus, váš čich, všechno jako 20letý.

"Řekněme, že vám byla ozařována štítná žláza, což dělá aloopatický průmysl, ozařují vaši štítnou žlázu a vaše štítná žláza je teď k ničemu a vy musíte brát prášky po zbytek života, protože ji zabili.

"To, co Reatomizace dělá, je, že revitalizuje a vrací tento orgán zpět do zdravého mladého stavu.

"Řekněme, že vám odstranili žlučník a doktoři řeknou, že vaše játra převezmou kontrolu a všechno bude v pořádku. Není tomu tak, způsobuje další problémy v těle.

"Ale když procházíte procesem reatomizace, žlučník se regeneruje. Takže váš žlučník je regenerován a přiveden zpět k životu.

Je to do značné míry, pokud náš imunitní systém může dělat to, k čemu byl navržen, udržet nás mladé a živě zdravé.

"Problém je v tom, že alopatický systém a korupce na povrchu Země vám říkají, že musíte vzít tuhle pilulku na tohle a tuhle pilulku na tamto. A kvůli těmto pilulkám nebo cizím entitám, které jsou zavedeny do vašeho těla, následují vedlejší účinky krvácení, nevolnosti, průjmu, zácpy a smrti.

"Když se podíváte na všechny tyto věci, začnete si uvědomovat, že váš imunitní systém útočí na tyto chemikálie, protože jsou to cizí látky. Váš imunitní systém, jak plyne čas, je neustále urážen a napadán, takže nikdy nemá čas obnovit vaše zuby, kůži, vlasy a zrak, takže vaše tělo se pomalu, ale jistě zhoršuje a stává se ohroženo. Váš imunitní systém se stává tak ohroženým, že se nemůže zotavit, protože bojuje s neustálými abnormalitami, které vám bylo řečeno, abyste neustále zaváděli do svého těla.

"Faktor strachu se tam hraje tak, že se řekne, víte, paní Johnsonová, musíte si vzít tuhle pilulku, protože pokud to neuděláte, stane se to. Budete mít vedlejší účinky, ale budou v pořádku. Ale kvůli vedlejším účinkům té pilulky, paní Johnsonová, museli jsme vás přivést zpět, musíme vám dát další pilulku, protože to poškodilo tuto oblast tím, že jsme si vzali tu pilulku, takže vám musíme dát další pilulku. Pokračuje to tímto způsobem, protože jste znakem dolaru v současném systému.

"Jste udržováni naživu uměle, ve skutečnosti průměrná délka života v naší zemi ve skutečnosti klesla se všemi těmi takzvanými úžasnými léky.

"S Med Bed je vaše tělo opět zdravé a nové, ale vaše mysl není, protože jste žili ty roky a budete informováni, jak si mnohem více uvědomovat naturopatické, ajurvédské, bylinkářské, krystalologické atd., Různé aplikace, jak se můžete udržet zdravě přirozeně, takže nepotřebujete Med Bed znovu.

"Med Bed bude k dispozici, když tam budou síly, dokonce i skryté, nemluvíme o těch velkých, protože jsou likvidovány, mluvíme o mnoha těch, které jsou ve městech a různých vesnicích po celé Americe, které nejsou dobrými lidmi. Jsou to miniaturní verze DC, takže se vás snaží zastavit a pak dělají špatné věci. Musíme být velmi tajní, pokud jde o rozmístění lůžek Středozemního moře. Prostě nemůžeme jít ven a začít je tam dávat jako blbce. Musíme mít výrobu, posádky, vysokou úroveň zabezpečení, výrobní zařízení s čistou montážní linkou, což znamená zcela lékařsky čisté prostory, abychom mohli díly sestavit a uvést je do provozu.

"Máme plány na infrastrukturu, kterou jsme v průběhu let sestavili, abychom představili technologii Med Bed. Celá myšlenka toho je dostat se k těm vážným, které jsou opravdu špatné, pokud zemřete za 2 týdny, například lidé, kteří mají těžké formy cukrovky.

"Máme dlouhý seznam lidí, ale musíme to udělat bezpečně a bezpečně, a tak jsme sestavili plán, abychom to provedli a dostali se k co nejvíce lidem, šli do určitých oblastí na planetě a pak zahájili léčbu lidí a měli dostatek jednotek, abychom mohli dělat mnoho lidí najednou.

"Představte si, že pokud by to byla medializovaná situace, byli bychom zaplaveni a ohromeni a v podstatě bychom byli pošlapáni a pravděpodobně zabiti živeckým šílenstvím lidské rasy, která chce být napravena, temnou stránkou lidské povahy. Chtějí to hned a udělají cokoliv, aby to získali. Bylo by hezké, kdyby všichni byli laskaví, milovali každého a všechno je úžasné.

"Je tu spousta talentovaných lidí, kteří mají co nabídnout, a samozřejmě budeme volat vesmír a Stvořitele, aby tyto lidi přivedli dopředu, abychom mohli věci dotáhnout do konce.
"Jedno slovo vypuštěné špatným způsobem může způsobit velkou pozornost a máte co do činění s organizacemi, které by raději neměly tuto technologii Med Bed venku. Proto to bylo od lidstva.

"Můj postoj spolu s ostatními je, že lidská rasa by se neměla obávat nemoci, měla by být finančně nastavena na zbytek svého života, aby tyto faktory byly zcela odstraněny, a to přichází nyní. Nebudete neustále stresováni zdravím a finanční kondicí.

" Je to dlouhodobé, samozřejmě se to nestane za pár měsíců, ale stejně jako většina lidí má doma ledničku, chci Med Bed v domě každého.

"Nejsou tu žádní doktoři nebo něco takového, nepotřebujeme je, bez ohledu na to, kolik starých gard by si chtělo myslet, že lidská rasa je banda zbytečných jedlíků, nic neznamenají a jsou to všechno odpadky, protože lidská rasa má vysokou úroveň inteligence a vědomí, které to dokáže, neustálé zázraky, které se dějí, Ale to je náš dlouhodobý cíl.

"Stále bude existovat přirozený typ lékařů, kteří budou schopni pomoci lidem v určitých situacích, ale nebudeme mít konvenční nemocniční typ struktury, kde jdete dovnitř a bojíte se, že zemřete. Jen v této zemi jsou 3. nejčastější příčinou úmrtí pobyt v nemocnici, některé z nich jen na běžné běžné procedury. Na lidskou rasu je kladeno tolik stresových faktorů, že je úžasné, že přežili tak daleko, takže dostat Středozemní postel pro všechny je naším cílem, jedním z hlavních humanitárních projektů."

MED BEDS - High Tech Medical Bed Technology potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA