MED BEDS - High Tech technologie lékařských lůžek potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA

31.10.2023

Medeea Greere, nezávislé vydavatelství, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze s podporou čtenářů, protože publikujeme Pravdu, svobodu a lásku pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

https://amg-news.com/med-beds-high-tech-medical-bed-technology-suppressed-by-deep-state-and-released-by-nesara-gesara-must-see-video/

TRUMP 14. ČERVNA ŘEKL NÁRODU: "BĚHEM JEDNOHO ROKU BUDOU TÉMĚŘ VŠECHNY NEMOCNIČNÍ PROCEDURY ZASTARALÉ."

KAŽDÉ MĚSTO BUDE MÍT MNOHO LÉKAŘSKÝCH LŮŽEK A TESLOVÝCH KOMOR SCHOPNÝCH LÉČIT A OPRAVOVAT DNA SPOLU S LÉČBOU VŠECH NEMOCÍ.

VĚKOVÁ REGRESE (AŽ 30 LET)
UŽ ŽÁDNÁ RAKOVINA UŽ ŽÁDNÝ AUTISMUS
UŽ ŽÁDNÁ
VLÁKNITÁ
VLÁKNA NENÍ POTŘEBA OČKOVÁNÍ
UŽ ŽÁDNÉ ALSHIMERY
ŽÁDNÉ BOLESTI
KLOUBŮ NE DALŠÍ NEDOSTATKY

NEMUSÍME SOUHLASIT SE VŠÍM, CO DĚLÁ, ALE TRUMP DĚLÁ PRO LIDSTVO VÍC NEŽ POSLEDNÍCH 10 PREZIDENTŮ DOHROMADY.

DŮKAZEM JSOU EXEKUTIVNÍ PŘÍKAZY, KTERÉ PODEPSAL.

LÉČIVÁ LŮŽKA MAJÍ SCHOPNOST OBNOVIT ORGÁNY, KTERÉ CHYBÍ, JAKO JE ŽLUČNÍK, LEDVINY NEBO LYMFATICKÉ UZLINY ATD. ATD., A TO POMOCÍ SVĚTELNÝCH SPEKTER A FREKVENCÍ.

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE. ~ Q

Technologie Med Bed byla po dlouhou dobu "potlačována" a skrývána před veřejností. Naštěstí, vzhledem k planetárnímu posunu z 3D do 5D, který se odehrává v této době, a zvyšující se poptávce po transparentnosti ze strany lidského kolektivního vědomí, stále větší počet odvážných lidí vystupuje na veřejnost, aby odhalili to, o čem vědí, že bylo skryto po desetiletí, dokonce staletí a s největší pravděpodobností po tisíce let. Dvě z těchto odvážných duší jsou Ileana the Star Traveler (její internetové jméno) a Jared Rand.

Ileana napsala informace o holografických lékařských modulech ze svých osobních zkušeností jako aktivum tajného vesmírného programu na Marsu. Její informace jsou zveřejněny ve 2. polovině tohoto článku. Jared je vysoce inteligentní a dobře informovaný muž, který pracuje s Globálním přechodem po celá desetiletí a má informace o mnoha tématech, o kterých široká veřejnost neví, včetně, ale nejen, mimozemských technologických darů lidstvu, jako je kvantový finanční počítačový systém, antigravitační pohon, replikátory a lékařská lůžka.

Tachyonová energie a plazmová energie Med Beds

Existují 3 typy lékařských lůžek: 1) holografická lékařská lůžka; 2) Regenerační léčivá lůžka, která regenerují tkáně a části těla, která jsou napájena z jiného zdroje; 3) Reatomizační zdravotnická lůžka, která za cca 2-3 minuty zregenerují celé lidské tělo od hlavy až k patě. Co tato pokročilá technologie znamená pro 80letou ženu? Za méně než 30 minuty by jí mohlo být znovu 3 let. Z jejího života uběhlo 50 let. Nyní může mít znovu děti. Kdyby chtěla, mohla by mít úplně novou rodinu. Zdá se autorovi, že technologie Med Bed je věčnou fontánou mládí.

Med Bed se dívá na tělo a koriguje nedokonalosti. Tato technologie existuje již nějakou dobu. Není to něco z čistého nebe. Jen to bylo před lidskou rasou utajováno po velmi dlouhou dobu.

Technologie zdravotnických lůžek nepochází z planety Země. Není to technologie vytvořená člověkem. Je to technologie, která byla lidstvu předána mimozemšťany. Med Bed je založeno na energii tachyonových částic a plazmatické (plazmatické) energii. Půda, atmosféra, voda, všechno je plazmatická energie, všechno ve vesmíru je plazmatická energie, je to jen jiná forma prostřednictvím vibrační frekvence.

Zdravotnická lůžka mají umělou inteligenci (AI), která je ovladatelná, takže se nemůže vymknout kontrole a zdivočet. Umělá inteligence je počítač. Funguje to něco jako magnetická rezonance, kdy sedíte v trubici a ona se převaluje po vašem těle a provádí magnetickou oscilaci a rezonanční sken vašeho těla, aby diagnostikovala nemoc. Med Bed skenuje vaši kůži, svalovou tkáň, všechny orgány a vše ve vašem těle. Ukazuje vše – až po mikronovou úroveň krve. Ve skutečnosti identifikuje vaši DNA a provádí kompletní vnitřní analýzu těla. Když to udělá, zachytí jakoukoli nemoc a jakoukoli genetickou nedokonalost. Můžete mít například leukémii ve 4. stádiu a na lékařském lůžku asi za 2,5 minuty jste vyléčeni. Žádné vedlejší účinky.

A pokud jste si nechali vyříznout nebo odstranit orgán z těla, proces reatomizace v lékařském lůžku tento orgán regeneruje, jako by nikdy nebyl odstraněn. Protože vaše tělo zanechává rezonanci – vibrační frekvenci. Tělo si vždy pamatuje, kdy byl orgán odstraněn nebo zastaven v provozu, a umělá inteligence lékařského lůžka se propojí s vibrační frekvencí těla a DNA, aby orgán regenerovala.

Rand říká, že studuje výzkum rakoviny již mnoho, mnoho let. Rakovinu lze léčit pomocí lékařských lůžek po celý den; Velmi snadno a také velmi levně, říká. Protože to udělal pro lidi. S lékařskými lůžky je rakovina pryč. Chemoterapie se stává zastaralou. Lou Gehrigova choroba, Hodgkinova choroba, svalová dystrofie, všechny nemoci jsou pryč, odstraněny.

Randová říká, že někteří lidé věří, že celý tento proces léčení pomocí lékařských lůžek je jen sci-fi. Že to nemůže být pravda. Někdo si to prostě vymyslel! A protože nikdo nevěří, že existuje, je snadné je vyrobit ve velkém množství a připravit je k distribuci.

"Když jste v tomto lékařském lůžku, neprocházíte žádnou bolestí, neprocházíte zářením. Není to jako nějaká zlá událost. Upadáte do hlubokého spánku. Neexistuje žádná injekce, žádné jehly ani nic podobného. Probudíte se, podíváte se do zrcadla a vaše strašidelná kůže je pryč. Vaše bílé vlasy mají stejnou barvu, jakou měly, když vám bylo kolem dvaceti (20 let). Totéž platí pro váš zrak, sluch, chuť, čich. Všechno je obnoveno do dokonalého mladšího stavu," říká Randová.

Toto je nový věk pro novou Zemi a novou lidskou rasu. Je to naprostý opak toho, co jsme žili. Tyto technologie jsou již zde. Jde o to, aby se bezpečně – BEZPEČNĚ – dostaly k lidem, kteří je mohou používat."

Holografické lékařské kapsle

Ileana Hvězdoběžnice napsala následující informace o holografických lékařských modulech. Získala informace pomocí unikátní metody "hypnózy, regresních vzpomínek", pomocí které byla Ileana schopna ověřit, že informace skutečně pocházejí z tajného vesmírného programu tím, že viděla holografické lékařské moduly během svého působení jako aktiva tajného vesmírného programu na Marsu. Informace jsou k dispozici zdarma ke stažení ve formátu PDF – viz Zdroje na konci tohoto článku.

Ileana moderuje na YouTube Awakening Cosmic Reality Show – rozhovorový program, který se zabývá tématy, jako je spiritualita, mimozemský kontakt, léčebné metody, probuzení a proces vzestupu. Na svých webových stránkách publikovala mnoho fascinujících příběhů o svých galaktických cestách a také zprostředkovává laskavé bytosti hvězdných národů, duchovní průvodce a své Vyšší Já. Má schopnost astrálně cestovat, provádět dálkové vidění a pracovat v Akášických záznamech. Získala mnoho znalostí ze svých minulých životů jako hvězdná cestovatelka žijící ve vesmíru.

Následující informace obsažené v Ileanině PDF odhalují, jak lékařské kapsle fungují, jak vypadají a jak se používají v pokročilé lékařské oblasti technologie s 3D anatomickým zobrazovacím zařízením. Jsou zde také poskytovány informace o tom, jak mohou lékařské moduly oživovat lidi z mrtvých, léčit nemoci, léčit rány, odstraňovat zjizvenou tkáň a provádět protokol o věkové regresi před propuštěním z tajných vesmírných programů.

Holografické lékařské kapsle jsou automatizované lékařské stanice, kde lékařský odborník vybere typ lékařského zákroku, který má být proveden, z počítačové databáze, poté si pacient lehne do modulu a stroj provede lékařskou operaci nebo postup, poté lasery uzavřou vstupní body, kde byl zákrok proveden.

Tyto typy holografických lékařských kapslí mají funkce, jako je vzduchotěsný operační štít, pohodlné omezovače končetin, laserový skalpel, laserová zrcadlová ramena k odstranění jizev, počítačem řízená robotická chirurgická ramena, anestetikum ve spreji, senzory vitálních funkcí a všechny tyto funkce jsou namontovány na nastavitelné titanové základně. Med Pods (aka Med Beds) umožňují uživatelům diagnostikovat, léčit a provádět širokou škálu chirurgických zákroků pomocí ultrajemných laserových řezů, které jsou vedeny 3D anatomickým skenováním. 3D skenování má refrakterní čočky, které pořizují živé skeny těla za účelem provádění různých lékařských zákroků.

3D anatomická skenovací čočka a laserová technologie umožňují kompletní diagnostiku všech tělesných systémů včetně neurologických faktorů, léčbu infekcí pomocí koncentrovaných antibiotických injekcí, detoxikaci těla za účelem léčby nemocí, jako je rakovina, základní nebo pokročilá hojení ran, regeneraci končetin prostřednictvím rekonstrukce buněčné DNA a odstranění jizev. Stejně jako další postupy lze provést, jako je apendektomie, laparoskopická ablace a císařský řez.

Med Pods mohou také regenerovat odumírající buněčné tkáně v těle, aby byly buňky opět zdravé, stejně jako oživit neurony, protony, kmenové buňky atd. To se provádí proto, aby bylo možné léčit nemoci, jako je například roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba atd.

Pokročilé lékařské kapsle mají mikrolaserovou technologii a vícenásobné žáruvzdorné čočky, které mohou manipulovat s přirozeným chronometrem těla a provádět procedury věkové regrese prostřednictvím modifikace DNA nebo dokonce provádět křížovou hybridizaci mezi lidskou DNA a genetikou ET, nebo míchat zvířecí DNA s lidským genomem, aby vytvořily silnější a zdravější druhy lidí.

Existuje pokročilý holografický superpočítačový software, který dokáže vytvářet různé typy paměťových engramů, které mohou být vtisknuty do mozku lidí prostřednictvím vizuálních obrazů světelného spektra, aby se vytvořily falešné nebo pozměněné vzpomínky na obrazovce. Stejně jako jsou podávány injekční léky na potlačení paměti mozku, takže utajované vzpomínky na černé listině si jednotlivci nemohou snadno vybavit. Tyto procedury jsou často prováděny v programech SSP, zatímco je někdo léčen v Holografickém lékařském modulu před vypršením doby propuštění ze smlouvy a je mu podáván protokol věkové regrese.

Interaktivní superpočítačový softwarový displej, který dokáže zakódovat paměťové engramy do mozku během procesu protokolu věkové regrese. Některé z Med Pods mají na sobě bio-mimetický gel, který syntetizuje zdravou a mladou buněčnou tkáň v těle, aby nahradil buňky, které odumírají a již se nemohou samy regenerovat.

Bio-mimetický gel se také používá k prevenci popálenin třetího stupně od zjizvení těla, aby se na kůži nehromadila jizevnatá tkáň. Tento gel také odstraňuje veškeré choroboplodné zárodky nebo bakterie, které mohou způsobit infekce v lidském těle.

Lékařská laboratoř pro holografické lékařské moduly: Holografické lékařské kapsle jsou obvykle umístěny v lékařských laboratorních prostorech buď na vesmírných stanicích, planetárních základnách nebo na vesmírných lodích. Tyto Med Pods lze instalovat prakticky kdekoli, protože k provozu nevyžadují mnoho energie.

"Proces reatomizace, když se do něj tělo vloží, existuje algoritmus a počítačová databáze, která identifikuje vaši DNA ve vašem těle a provede kompletní vnitřní analýzu.

"To, co ve skutečnosti dělá, je, že velmi jasně ukazuje vnitřní fungování ve 3D formátu života, jak vaše orgány, kde jsou vaše orgány, jak fungují.

"Analyzuje vaši krev a také zobrazuje jakékoli poškození, nemoc nebo nemoc v těle, která není normální, a pak se vrátí zpět prostřednictvím hlasové komunikace.

"Zeptá se vás: 'Přejete si úplnou reatomizaci svého těla, nebo chcete mít péči jen o tuto jednu oblast?' Dá vám tu možnost. Pokud chcete, aby bylo celé tělo reatomizováno, ležíte tam, upadáte do hlubokého spánku, nemáte žádné injekce, žádné jehly nebo něco takového.

Riatomizér přejíždí tělem a zahrnuje tachyonové částice, tachyonovou energii a také plazmatickou energii. Například, pokud chcete replikovat banán z ničeho, budete mít schopnost to udělat.

"S počítačovou databází a v podstatě požádat počítač, aby vám vyšlehal banán nebo vodu, která chutná jako banány, je to na vás a okamžitě to budete mít.
"Půda, atmosféra, voda, všechno je plazmatická energie, všechno, a vesmír je plazmická energie, je to jen jiná forma prostřednictvím vibrační frekvence. Myšlenka replikátoru spočívá v tom, že cokoli chcete, to dostanete.

"Překonfiguruje molekulárně strukturované a identifikované počítačem v databázi toho, co opravdu chcete. Med Bed se dívá na tělo a koriguje nedokonalosti

"Řekněme, že byste měli chybu DNA, což někteří z nás mají. Získáváme 10 % toho, co nám dávají rodiče, jinými slovy, pokud máme nějaké genetické vady, máme 10 % nemocí, 90 % je životní styl, 10 % je dědičné, takže to dává lidem dobrou představu o tom, o kolik důležitější je starat se o sebe.

"Když jste na tomto lékařském lůžku, neprocházíte žádnou bolestí ani ozařováním. Není to jako nějaká zlá událost. V podstatě se probudíte a podíváte se do zrcadla a bílé vlasy mají barvu, kterou měly, když vám bylo 20. Vaše strašidelná kůže je pryč, váš zrak, sluch, chuť, čich, všechno jako dvacetiletý.

"Řekněme, že jste si nechali ozářit štítnou žlázu, co dělá alopatický průmysl, ozařují vaši štítnou žlázu a vaše štítná žláza je teď k ničemu a vy musíte brát prášky po zbytek života, protože ji zabili.

"To, co reatomizace dělá, je, že revitalizuje a vrací tento orgán zpět do zdravého mladého stavu.

"Řekněme, že vám odstranili žlučník a doktoři říkají, že vaše játra převezmou kontrolu a všechno bude v pořádku. Není tomu tak, způsobuje to jiné problémy v těle.

"Ale když projdete procesem reatomizace, žlučník se regeneruje. Váš žlučník se tak zregeneruje a přivede zpět k životu.

Je to do značné míry v případě, že náš imunitní systém může dělat to, k čemu byl stvořen, udržovat nás mladé a zářivě zdravé.

"Problém je v tom, že alopatický systém a korupce na povrchu Země vám doktoři říkají, že si musíte vzít tuto pilulku na tohle a tamtu pilulku na tamto. A kvůli těmto pilulkám nebo cizím entitám, které se dostanou do vašeho těla, následují vedlejší účinky krvácení, nevolnost, průjem, zácpa a smrt.

"Když se podíváte na všechny tyto věci, začnete si uvědomovat, že váš imunitní systém útočí na tyto chemikálie, protože jsou to cizorodé látky. Váš imunitní systém, jak plyne čas, je neustále napadán a napadán, takže nikdy nemá čas obnovit vaše zuby, kůži, vlasy a zrak, takže vaše tělo se pomalu, ale jistě zhoršuje a je ohroženo. Váš imunitní systém je tak oslabený, že se nemůže zotavit, protože bojuje s neustálými abnormalitami, které vám bylo řečeno, abyste do svého těla neustále zaváděli.

"Faktor strachu je tam nahráván tím, že se říká: "Víte, paní Johnsonová, musíte si vzít tuto pilulku, protože pokud to neuděláte, stane se toto. Budete mít vedlejší účinky, ale budou v pořádku. Ale kvůli vedlejším účinkům té pilulky, paní Johnsonová, jsme vás museli přivést zpátky, musíme vám dát další pilulku, protože to poškodilo tuto oblast tím, že jsme si vzali tu pilulku, takže vám musíme dát další pilulku. Tak to pokračuje, protože v současném systému jste znakem dolaru.

"Jste udržováni při životě uměle, ve skutečnosti průměrná délka života v naší zemi ve skutečnosti klesla se všemi těmi takzvanými zázračnými léky.

"S Med Bed je vaše tělo opět zdravé a nové, ale vaše mysl není, protože jste prožili ty roky a budete si radit, abyste si mnohem více uvědomovali naturopatické, ájurvédské, bylinkářské, krystalologické atd., různé aplikace toho, jak se můžete přirozeně udržet zdraví, abyste nepotřebovali znovu Med Bed.

"Lékařské lůžko bude k dispozici, až budou síly, i když budou skryté, nemluvíme o těch velkých, protože budou likvidovány, mluvíme o mnoha těch, kteří jsou ve městech a vesnicích po celé Americe, kteří nejsou dobří lidé. Jsou to miniaturní verze DC, takže se vás snaží zastavit a pak dělají špatné věci. Musíme být velmi utajení, pokud jde o rozmístění zdravotnických lůžek. Nemůžeme prostě jít ven a začít je tam dávat jako hlupáky. Musíme mít výrobu, posádky, vysokou úroveň zabezpečení, výrobní zařízení s čistou montážní linkou, což znamená naprosto lékařské čisté prostory, abychom mohli díly poskládat dohromady a uvést je do provozu.

"Máme plány na infrastrukturu, kterou jsme v průběhu let sestavili, abychom zavedli technologii Med Bed. Celá myšlenka je dostat se k těm vážným, těm, kteří jsou opravdu špatní, pokud zemřete za 2 týdny, například k lidem, kteří mají těžké formy cukrovky.

"Máme dlouhý seznam lidí, ale musíme to udělat bezpečně a bezpečně, a tak jsme sestavili plán, jak to uskutečnit a dostat se k co největšímu počtu lidí, jít do určitých oblastí na planetě a pak začít s léčbou pro lidi a mít dostatek jednotek, abychom mohli dělat mnoho lidí najednou.

"Představte si, že pokud by se jednalo o medializovanou situaci, byli bychom zaplaveni a přemoženi a v podstatě bychom byli pošlapáni a pravděpodobně zabiti šílenstvím krmení lidské rasy, která chce být napravena, temná stránka lidské povahy. Chtějí to hned a udělají cokoliv, aby to získali. Bylo by hezké, kdyby všichni byli shovívaví, měli každého rádi a všechno bylo úžasné.

"Je tu spousta talentovaných lidí, kteří mají co nabídnout, a my samozřejmě povoláme vesmír a Stvořitele, aby tyto lidi přivedli dopředu, abychom mohli věci dotáhnout do konce.
"Jedno špatné slovo může způsobit velkou pozornost a vy máte co do činění s organizacemi, které by tuto technologii Med Bed raději neměly. To je důvod, proč to bylo od lidstva.

"Můj postoj spolu s ostatními je takový, že lidská rasa by se neměla obávat nemoci, měla by být finančně zajištěna po zbytek svého života, aby tyto faktory byly zcela odstraněny, a to nyní přichází. Nebudete se neustále stresovat zdravím a finanční situací.

Je to dlouhodobé, samozřejmě se to nestane za pár měsíců, ale stejně jako většina lidí má doma ledničku, chci mít doma postel Med Bed.

"Nejsou tu žádní doktoři nebo tak něco, nepotřebujeme je, bez ohledu na to, kolik starých gardistů by si rádo myslelo, že lidská rasa je banda neužitečných jedlíků, nic neznamená a všichni jsou odpad, protože lidská rasa má vysokou úroveň inteligence a vědomí, které to dokáže, neustále se dějí zázraky, Ale to je náš dlouhodobý cíl.

"Stále tu budou přirození doktoři, kteří budou schopni pomáhat lidem v určitých situacích, ale nebudeme mít konvenční nemocniční strukturu, kde přijdete a bojíte se, že zemřete. Jen v této zemi je třetí nejčastější příčinou úmrtí pobyt v nemocnici, některé z nich jen kvůli běžným běžným zákrokům. Na lidskou rasu dopadá tolik stresových faktorů, že je úžasné, že přežili tak daleko, takže dostat Med Bed ven pro všechny je naším cílem, jedním z hlavních humanitárních projektů."

MED BEDS – Technologie high-tech lékařských lůžek potlačena DEEP STATE a uvolněna NESARA GESARA

NESARA GESARA : Lékařská lůžka Kvantové léčení | V zákulisí kvantových léčebných technologií lékařských lůžek ~ Důvěřujte plánu!

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" léčebných technologických systémů, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy plazmatickými energiemi a léčebnými frekvencemi.

Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a lékařská lůžka; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo se osvobodí od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/nesara-gesara-med-beds-quantum-healing-behind-the-scenes-of-the-quantum-healing-technologies-of-med-beds-trust-the-plan-video/

Příslib lékařských lůžek Galaktickou federací – léčivé zázraky, vize lásky a uzdravení

Ve světě, který se často zdá být roztříštěný, naděje na něco hlubokého a sjednocujícího nikdy neslábne. Nově zveřejněné video "The Promise of Med Beds by the Galactic Federation" nabízí vzrušující vizi lásky, uzdravení a zázraků, které uchvacují srdce a znovu rozněcují ducha.

Video vykresluje živý obraz. Představte si postel – ne každodenní uspořádání spaní, ale takovou, která slibuje více. Nejde jen o fyzický odpočinek; Je to o holistickém omlazení. . .

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/video-the-promise-of-med-beds-by-the-galactic-federation-healing-miracles-a-vision-of-love-and-healing/

Nenechte si ujít toto:

Nové poselství od našeho skutečného 19. viceprezidenta Johna F. Kennedyho Jr.: Holografická lékařská lůžka: Vize lásky a léčení – https://amg-news.com/new-message-from-our-real-19th-vice-president-john-f-kennedy-jr-the-holographic-med-beds-a-vision-of-love-and-healing/

ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA: Na celém světě je k dispozici více než 5 milionů lékařských lůžek – nejnovější informace o aliančních lékařských lůžkách – 11. září 2023 – https://amg-news.com/special-report-there-are-more-than-5-million-med-beds-available-worldwide-latest-information-about-alliance-med-beds-september-11-2023/

BOMBA! První nastavení MED BEDS 5D: Revoluce ve zdraví a léčení! – https://amg-news.com/bombshell-first-med-beds-5d-setup-revolutionizing-health-and-healing/

POZOR: Víte, jak extrahovat jeden z nejsilnějších přírodních léků proti bolesti, který funguje jako morfin z této rostliny na zahradě? – https://amg-news.com/do-you-know-how-to-extract-one-of-the-most-powerful-natural-painkiller-that-works-like-morphine-from-this-backyard-plant/