Med Beds, Gesara a Zelené tlačítko: Revoluce ve zdravotnictví od bílých klobouků, posílená vizí prezidenta Trumpa

08.03.2024

Medeea Greere, nezávislé vydavatelství, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze díky podpoře čtenářů, protože publikujeme Pravdu, svobodu a lásku pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Ve světě plném výzev, nejistot a obav o zdraví se na obzoru objevil paprsek naděje. Ve městě se nemluví o ničem jiném než o velmi očekávaných lůžkách Med Beds, o kterých se věří, že jsou nedílnou součástí Gesara a slibují světlejší a zdravější budoucnost pro všechny. Zatímco přesné datum jejich příchodu zůstává záhadou, jedna věc je jistá: tato zázračná zařízení jsou nastavena tak, aby změnila pravidla hry ve zdravotnictví. Připojte se k nám na této cestě a prozkoumejte potenciál zdravotnických lůžek a jejich hluboký dopad na naše životy.

V poslední době nabraly diskuse o lékařských lůžkách obrovskou trakci. Tyto revoluční zdravotnické prostředky jsou často spojovány s iniciativou Gesara, jejímž cílem je vytvořit prosperující a harmoničtější svět. I když panuje všeobecné vzrušení z jejich blížícího se příchodu, načasování nakonec spočívá v rukou těch, kteří neúnavně pracují v zákulisí – Bílých klobouků.

Med lůžka: Nový úsvit ve zdravotnictví. Představte si svět, kde se tradiční nemocnice stávají minulostí a zázračné uzdravení je na dosah všem. To je vize, kterou Med Beds slibují uvést do života. Prezident Trump naznačil tento transformační posun, když naznačil, že nemocnice již nemusí být nutností. Takže, co přesně jsou Med Beds a jak zapadají do Gesary?

Zdravotnická lůžka jsou pokročilou lékařskou technologií, která má potenciál způsobit revoluci ve zdravotnictví, jak ho známe. Říká se, že tato zařízení využívají nejmodernější technologie, včetně regeneračního léčení, frekvenční terapie a dalších. Konečným cílem je poskytnout bezpečné a účinné možnosti léčení, které jsou neinvazivní a dostupné všem.

Bílé klobouky a zelený knoflík. I když je očekávání ohledně Med Beds hmatatelné, jejich zavedení není rozhodnutím, které bychom mohli přímo ovlivnit. Načasování je v rukou jednotlivců často označovaných jako "bílé klobouky", o nichž se věří, že usilovně pracují na dosažení pozitivních změn v globálním měřítku. Jakmile stisknete příslovečné "zelené tlačítko", cesta k transformaci zdravotnictví společnosti Gesara oficiálně začne.

Žádná čekací listina: rovné podmínky. Jednou z častých otázek, která vyvstává, je, jak se jednotlivci mohou dostat na seznam léčby Med Bed. Pravdou je, že neexistuje žádná čekací listina – alespoň ne v tradičním slova smyslu. Až budou tato neuvěřitelná zařízení připravena k nasazení, informace budou k dispozici prostřednictvím různých kanálů. Do té doby je důležité zůstat informován a mít "uši na stopkách".

Naléhavost v akci. Až budou zdravotnická lůžka zpřístupněna, bude nepochybně kladen důraz na řešení nejnaléhavějších případů jako první. Tento přístup zajišťuje, že ti, kteří to kriticky potřebují, dostanou okamžitě péči, kterou si zaslouží. Důraz na upřednostňování naléhavých případů odráží oddanost humanitárním hodnotám, které jsou ústředním bodem poslání společnosti Gesara.

Zůstaňte informováni a buďte připraveni. V těchto vzrušujících časech je nezbytné zůstat informován a ve spojení s nejnovějším vývojem týkajícím se Med Beds a Gesara. Prostředí zdravotní péče je na pokraji významné transformace a připravenost je klíčem k tomu, abychom z této revoluce vytěžili maximum.

Sledujte tento prostor pro aktualizace, protože budeme i nadále sdílet nejnovější informace, jakmile budou k dispozici. Navíc můžete očekávat, že ostatní udělají totéž a vytvoří podpůrnou a informovanou komunitu, která touží přijmout budoucnost zdravotní péče.

Na závěr stojí za to zdůraznit hluboký pocit naděje a optimismu, který obklopuje Med Beds a Gesara. Tyto iniciativy představují kolektivní touhu vytvořit svět, kde jsou zdraví a dobré životní podmínky dostupné všem bez ohledu na jejich situaci.

Zatímco netrpělivě očekáváme příchod zdravotnických lůžek a úsvit nové éry ve zdravotnictví, mějme na paměti, že pozitivní změna vyžaduje čas. Vize světa osvobozeného z okovů tradičních systémů zdravotní péče je na dosah a společně ji můžeme uskutečnit.

Otázky a odpovědi o Med Beds | Vše, co potřebujete vědět o lékařských lůžkách

Otázka: Každý z nás by si rád koupil tuto technologii, aby mohl léčit lidi v našich místních komunitách. Za prvé, jaký druh školení je potřeba k obsluze lékařského lůžka a víte něco o dostupnosti v blízké budoucnosti?

Odpověď: Za prvé, lidé musí pochopit, že zdravotnická lůžka jsou extrémně pokročilá lékařská technologie. Zpočátku budou zdravotnická lůžka k dispozici pouze pro konkrétní léčebná centra a nebude možné je zakoupit pro vlastní kliniku nebo domov. Stejně jako u všech pokročilých lékařských technologií je k jejich bezpečnému používání zapotřebí poměrně dost školení, včetně značného množství znalostí týkajících se biologických, lékařských, nemocných atd.

Pro někoho, kdo nemá žádné lékařské vzdělání, se díváte na alespoň 12 až 18 měsíců výcviku. Při jejich prvním zavedení je bude používat pouze profesionální zdravotnický personál vyškolený vojenským personálem.

Otázka: Bude nás hodně, kteří si je budeme chtít koupit, a jak jste řekl, nejsou pro domov, ale v léčebném centru. Jak se k nim dostaneme nebo je můžeme navštívit? Je tu spousta lidí s vážným onemocněním a já jsem mezi nimi i já, protože mám dva nádory na mozku. Jaké jsou šance na vyléčení?

Odpověď: Nějakou dobu si je nebudete moci koupit, protože se budou používat na základě třídění, takže přednost mají skutečně nemocní. Až budou zveřejněny, každá země bude mít centrální centrum, kde si zarezervujete schůzku na konzultaci, která bude zahrnovat anamnézu, vyšetření celého těla atd., poté budou vaše informace zadány do kvantového počítače, ve kterém počítač rozhodne na základě naléhavosti a toho, co jste udělali, když používáte postel v nejbližším centru.

Otázka: Znám někoho, kdo pracuje se Simonem Parkesem a kteří v červenci a srpnu v Kalifornii a na Floridě vydávají první zdravotnická lůžka. Už jste to slyšeli?

Odpověď: Ano, každá země je v procesu jejich instalace.

Otázka: Jaký typ zdravotnického personálu je zapotřebí? MUDr., Přirozená cesta, Chirurg? Atd?

Odpověď: Jakýkoliv typ zdravotnického pracovníka.

Otázka: Ah ok, děkuji. Víte tedy o nějakém způsobu, jak je financovat bez zapojení, nebo je to již pokryto?

Odpověď: Nesara Gesara je financování.

Do roka je většina nemocničních procedur zastaralá Prezident Donald Trump řekl 14. června 2020 národu:

"Zhruba do roka budou téměř všechny nemocniční procedury zastaralé."

Každé město bude mít mnoho lékařských lůžek a Teslových komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s léčbou všech nemocí. Stejně jako věková regrese, až 30 let.

Už žádná rakovina, autismus, Alzheimerova choroba, fibromyalgie (fi·bro·my·al·gi·a), stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a často emocionální a duševní utrpení a mnoho dalších nedostatků.

Otázka: Zařízení, do kterých tato lůžka jdou, co se dělá se správou zařízení, která, pokud se jedná o existující nemocnici, nebude manipulovat s lékařskými lůžky pro ty, kteří jsou bohatí. Obávám se, že většina nemocnic je provozována přepážkami s kávovými zrny, kteří se starají pouze o konečný výsledek, a ne o jednotlivce, kteří jsou nemocní.

Ti, kteří to často nejvíce potřebují, jsou odmítáni kvůli nedostatku finančních prostředků? Jsou to ta samá místa, která tlačila nebo nutila VAX? Bude těžké věřit těmto místům, že udělají správnou věc. Myslím si, že to je do značné míry důvod, proč tolik z nás chce, aby se od lékařů a nemocnic dělala zařízení pro nedostatek důvěry v to, čemu věřit.

Odpověď: Jsou zřizovány ve specializovaných léčebných centrech, nejprve mimo současný systém zdravotní péče. Až budou odhalena zdravotnická lůžka a další technologie advahealing, nemocnice, velké farmaceutické společnosti atd. budou postupně vyřazeny.

Otázka: Myslím, že by to byla klinika provozovaná armádou

Odpověď: Kliniku budou provozovat vojenská lékařská oddělení. Později budou následovat kurzy a volná pracovní místa.

Otázka: Z toho, co jsem četl, se zdá, že existují různé typy lůžek a některé potřebují pokročilejší školení a některé ne? Četl jsem a bylo mi řečeno, že není nutné, aby to prováděl lékař... (Možná mít neustále k dispozici osobu, jako je lékařský ředitel, který bude sledovat naléhavé případy.) Máte na mysli konkrétní typ lékařského lůžka nebo všechna zdravotnická lůžka?

Odpověď: Člověk nemůže obsluhovat lékařskou techniku bez znalosti lékařského materiálu. Problém je v tom, že řekněme, že máte pacienta, který má srdeční selhání nebo vážná zranění z autonehody, potřebujete znát první pomoc, musíte vědět, jak s tímto pacientem zacházet a jak s ním zacházet, zejména v čekárně atd. Co když někdo jako váš sedativ dostane srdeční zástavu atd. Musíte vědět, jak číst určité anomálie, které postel zachycuje. Mnoho lidí, kteří mluví o používání lůžek, nerozumí jejich LÉKAŘSKÉ technologii a myslí si, že vše, co musí udělat, je stisknout jediné tlačítko. Tak to vůbec není.

Otázka: Jak budou tato lůžka k dispozici? Budeme si moci hned nějaké koupit? Také jaké by
bylo cenové rozpětí?

Odpověď: Ne, nějakou dobu po počátečním zavedení je nebude možné zakoupit. Pokud jde o náklady, o těch není ani slovo.

Otázka: Kdo bude tato lůžka obsluhovat? Jakou roli, pokud vůbec nějakou, budou hrát současní alopatičtí lékaři a sestry? Jaký typ vzdělání/odborné přípravy je potřeba k provozu lůžek a poradenské a následné péče?

Odpověď: Určitě bude k dispozici poradenství před a po použití toho nejlepšího v závislosti na tom,
co jste udělali.

Otázka: Proč jsou tak drahé, když mají léčit lidstvo? Tito lidé, kteří to vážně potřebují, si nemohou dovolit být uzdraveni.

Odpověď: Jejich použití nebude nic stát.

Otázka: Doufám, že to budou nejprve neočkovaní od Covidu, od těch nejzávažnějších, od pacientů v terminálním stadiu, až po postižené lidi, kteří nemohou chodit nebo používat končetiny. Bože, doufám, že budou brzy k dispozici.

Odpověď: Neočkovaní budou mít přednost před očkovanými.

Otázka: Osobně považuji za příliš soudné tvrdit, že očkovaní si "nezaslouží" léčbu na lékařských lůžkách!! Hanba vám všem, kteří se prohlašujete za lidumily! Hned tady se postavím a přiznám se, že v současné době pracuji v alopatické medicíně.

Byli jsme uprostřed nákazy, lidé umírali. Přečetl jsem si výzkum, který zveřejnilo naše národní vedení, a ten (evidentně) zfalšovaný výzkum vypadal skvěle, takže jsem se kvůli ochraně své a své rodiny nechal očkovat poměrně brzy po zavádění, protože mi byla nabídnuta na řadě. Na druhou stranu, možná byste měli zpytovat svá srdce. Zatím jsem požehnán tím, že mohu říci, že nemohu říci, že bych měl nějaké špatné účinky; ani jsem se nenakazil COVIDem. Myslím si však, že dlužíte ostatním i mně omluvu.

Odpověď: Kdo řekl něco o tom, že očkovaní si nezaslouží léčbu? Pokud lidé, kteří trpěli vedlejšími účinky z dobrovolného vstříknutí jedu do svého těla, když byly po nějakou dobu k dispozici tuny informací o potenciálních nebezpečích, to bohužel není dobré. Avšak ti, kteří se narodili s těžkými nemocemi, nemocemi atd., si to dobrovolně neudělali. Vůbec to není odsuzující. Lidé si ji vybrali s vědomím rizik.

T: Věřím, že jste dobrý, ale většina to udělala ze strachu, mám bratra a sestru, kteří to vzali, a kdybych měl
lékárničku, nabídl bych ji těm, kteří měli skutečná zranění, protože ani jeden z nich neudělal nic jiného, než že podlehl strachu.

Odpověď: Přesně. Není to odsuzující ani chladnokrevné. Lidé se rozhodují neustále a my musíme žít s následky svých rozhodnutí, alespoň do té doby, než budeme mít příležitost to napravit.

Otázka: Jak to dostaneme k bezdomovcům, kteří jsou zapomnětliví, a veteránům s posttraumatickou stresovou poruchou? Tito lidé na tyto zkoušky nepůjdou, vědí, že si je nemohou dovolit, a pravděpodobně neposlouchají televizi.

Odpověď: Budou tam humanitární týmy, které se k těmto lidem vydají, nikdo nezůstane pozadu.

T: Znovu si uvědomuji, že tato rozhodnutí nejsou na mně. A zatím se nezdá, že bych byl poškozen očkováním. Ale určitě by se mělo brát ohled na zdravotníky, kteří byli v první linii tohoto útoku a kteří jsou zraněni!

Odpověď: Samozřejmě, ale budou tříděni stejně jako všichni ostatní, kteří byli očkováni.

Otázka: Také si musíte uvědomit, že s Nesara/Gesara nebude mnoho z toho, co vidíme nyní. Nebudou bezdomovci, žebráci, chudoba a utrpení, hladovění. VŠECHNO se bude měnit. Jak nám guruové řekli v mnoha skupinách RV, některé věci, které máme/měli na našich seznamech, abychom s nimi pomohli, již nebudou existovat. Velryby, nové vlády atd. se do toho vloží, aby v tom hodně pomohly.

Odpověď: Přesně.

Otázka: Mnozí z nás chtějí mít humanitární projekty, které jsou v lékařském lůžku/léčebném prostoru. A co nebeské komory, budeme je moci zakoupit a nainstalovat? Vzhledem k tomu, že jen v USA žije 300 milionů lidí, je po této technologii velká poptávka. Jak toho můžeme být součástí?

Odpověď: Nemohu odpovědět na otázky týkající se nebeských komor, protože nejsou mým oddělením. Když jsou zveřejněny, vše, co můžete udělat, je předložit svou žádost a pak jít odtud.

Otázka: Samozřejmě. Nemyslel jsem to nijak urážlivě. Dříve v tomto rozhovoru jsem zachytil trochu postoj jednoho z pisatelů o těch, kteří byli dost hloupí na to, aby se nechali očkovat. Asi to tak vůbec nebylo zamýšleno. A promiňte, ale už v únoru neexistovaly tuny důkazů proti vakcíně, zvláště pokud jste byli zdravotní sestrou v první linii. Mnozí zemřeli.

Mnozí se báli o své rodiny. Mnozí z nich pracovali v příšerných zaměstnáních a měli strašlivé hodiny a neměli čas si tyto informace utřídit a sledovat alternativní zprávy. Prostě si nemyslím, že je čas na odsuzování a musíme se navzájem milovat a spolupracovat. Vážím si všech vašich vynikajících informací a toho, že se o ně s námi podělíte. Já, jako léčitel, miluji, že lidé budou skutečně uzdraveni!

Ale nebudeme se závislými zacházet soudně; nebo jiní, kteří ve svém životě učinili špatný úsudek. Takže si prostě nemyslím, že bychom měli vynášet takové soudy proti očkovaným. Teď se z toho vyvřu. Jako praktická sestra jsem nadšená, když obhajuji zdravotní sestry!! Jsou a byli našimi pracovníky v první linii!!

A: Já jsem taky zdravotní sestra! Nejsem to já, kdo rozhoduje o tom, že těžké u neočkovaných bude upřednostněno před
těžkým u očkovaných. Toto rozhodnutí přišlo od galaktiků a jejich rozhodnutí byla založena
na smlouvách duše, karmě a probuzení v každé duši.

Otázka: Doufám, že postele vyrábějí ve velkém, aby nám byly snadno dostupné.

Odpověď: Jsou replikovány pomocí pokročilé technologie ET. Mohou udělat něco kolem 1 000 denně.

Otázka: Všichni jsme nadšeni touto novou technologií a tím, jak ji můžeme pomoci zpřístupnit světu!

Odpověď: Dokud nebudou zveřejněny, nemůžeme toho moc dělat.

Otázka: Z toho, co čtu, to není "odsuzování" vůči vaxxerům, je to tak. Je to o tom, kdo má největší potřebu. Pokud vaxxer potřebuje lůžko, protože se nechal očkovat, ale existují pacienti s rakovinou, pacienti s rakovinou jsou samozřejmě nejvyšší prioritou, že? Neznamená to, že by Vaxxeři nemohli, je to priorita podmínek. Je to tak?

Odpověď: To je naprostá pravda.

Otázka: OK, děkuji. Víte, co tyto nebeské komory dělají nebo jak se o
nich můžeme dozvědět více?

Odpověď: Nejsem si jistý, ale věřím, že Jared Rand má spoustu informací.

Otázka: Můžete nám prosím říci něco o proceduře, například jak dlouho trvá, než jste na lůžku, a zda
jsou léčivé účinky okamžité nebo zda se zdravotní stav člověka časem zlepší, protože je to jakási reaktivace jeho zdraví?

Odpověď: Takže v podstatě procedury trvají kdekoli od několika minut do asi 15 hodin v závislosti na tom, co jste udělali. Takže zavoláte do svého národního centra a oni si domluví úvodní konzultaci s vaším nejbližším centrem, když se dostanete na konzultaci, projdou anamnézu, podstoupí skenování celého těla, obvykle v typu nemocničního pláště, který trvá jen několik minut, poté prodiskutují výsledky skenování a poté budou zadány vaše údaje a výsledky a to, co chcete udělat počítače.

Poté počítač rozhodne, kam budete na seznamu zařazeni, a budete informováni o datu, čase a místě vaší léčby. V den ošetření, když dorazíte, budete požádáni, abyste se převlékli do pláště a dostali lehké sedativum, a když si lehnete na lůžko, uvolní se uspávací plyn, který vás udrží ve spánku po celou dobu léčby. Po dokončení léčby budete přesunuti do oblasti zotavení, kde vás prohlédnou lékaři a poradci v závislosti na tom, jaký typ procesu jste měli.

Otázka: Uvědomuji si, že jste se nedávno probudili, ale jsou někteří (jako já), kteří zkoumají data po celá desetiletí. Informací bylo dost, lidé se o ně nezajímali a prostě jim nevěřili. V mnoha zemích je více než 50 % respondentů v první linii, kteří se nikdy nerozhodli nechat se očkovat. Existuje mnoho z nás, kteří mají závažné zdravotní problémy – imobilitu – posttraumatickou stresovou poruchu – na co si jen vzpomenete, a přesto jsme se rozhodli nebrat nic, co by nás zhoršilo.

Odpověď: Správný

Otázka: Možná mi to uniklo, ale jsou zdravotnická lůžka ta, která mohou nahradit/vypěstovat končetiny a orgány?

Odpověď: Ano

Otázka: Úžasné! A vy jste uvedl, že budou pro veřejnost zdarma, takže není třeba, abychom je zahrnuli do
našich humanitárních projektů?

Odpověď: Některé humanitární projekty je budou zahrnovat, ale ne všechny.

Otázka: Ano, myslím, že jste možná špatně pochopili, na co jsem se chtěl zeptat. Zdá se, že lidé mohou být vyškoleni speciálně pro konkrétní postel. Někteří mají mnoho let a někteří mají několik měsíců, rok nebo dva školení v lékařské oblasti. Proto jsem zmínil, že mám člověka, který je lékařským ředitelem. Každopádně děkuji za odpověď. Pracovali jste na těchto konkrétních postelích. Slyším a čtu různé věci a snažím se přijít na to, co je co.

Odpověď: Lidé budou vyškoleni na všech lůžkách, protože každé centrum bude mít více lůžek a každý zaměstnanec musí být vyškolen k obsluze všech.

Otázka: Může lékařské lůžko opravit klouby? (Náhrada kyčelního kloubu atd.) Mohou pomoci obnovit růst zubů? Můžete mluvit o verzích, které vás dělají mladším? Jak dlouho obvykle trvá sezení? Je pacient pod sedativy? Mohou opravit poškození mozku?

Odpověď: Zdravotnická lůžka mohou opravit cokoliv od zubů přes vlasy, oči, orgány, klouby až po svaly, mohou znovu dorůst končetiny a opravit poškození páteře, mohou také někoho zestárnout přibližně o 30 let zpět, přičemž si uchovají všechny vzpomínky a znalosti.

Otázka: Je mi líto, ale kdo jste v tom a jak jste si jistý tím, co říkáte? Něco z toho je v rozporu s informacemi od jiného uznávaného guru, kterého známe.

Odpověď: Byl jsem a stále jsem v SSP. Během doby, kdy jsem sloužil v SSP (Tajný vesmírný program), jsem strávil několik let na Venuši, kde jsem se učil léčivá lůžka a pokročilé léčebné techniky. Jsem mentor vibračního léčení v SSP.

Otázka: Mám na vás pár otázek. Moje maminka utrpěla před 28 lety poranění mozku a musela si nechat odstranit část mozečku a ztratila sluch, chuť a rovnováhu. Podaří se jí vyléčit poranění mozku a znovu slyšet? Také můj manžel je protetik. Navrhuje a nasazuje umělé končetiny. Jeho pacienti se začínají ptát na lůžka. Existuje nějaké místo, kde by se mohl dozvědět více o léčivých lůžkách?

Odpověď: Ano, vaše maminka se bude moci uzdravit dříve, než její problémy začaly. Atm jediné učení, které je veřejnosti k dispozici, je prostřednictvím fór, jako je toto.

Osobně si nemyslím, že by se očkovaným nedalo pomoci. Tomu prostě nevěřím. BŮH JE BOHEM LÁSKY. Určitě jsem rád, že to má na starosti ON a ne někteří, kteří myslí železnou rukou.

Odpověď: Samozřejmě, že jim může být pomoženo, nikdo neřekl, že jim nemůže být pomoženo.

Otázka: Dokážou vyléčit závažná poranění mozku, například po utonutí?

Odpověď: Ano.

Otázka: Spousta otázek, jestli se to či ono dá vyléčit. Může být jednodušší uvést, zda existuje něco, co NEMŮŽE být. (O žádných jsem neslyšel, ale jsem si jistý, že byste o tom měli mnohem lepší informace.)

Odpověď: Pokud vím, jediná věc, kterou postele nedokážou, je věk vrátit někoho více než 3krát, protože mozkové buňky nejsou skvělé více než 3krát.

Otázka: Mohl byste objasnit Medbeds vs Nebeská komora? (Pochopení, že existují různé typy medlůžek) Poté, co si vyslechl Jareda Randa v několika rozhovorech, řekl, že nejsou stejní, ani by se o nich nemělo mluvit jako o podobných...?? Myšlenky?

Odpověď: O nebeských komorách toho moc nevím, takže je nemohu srovnávat.

Otázka: Kdo školení poskytuje a jaké mohou být potenciální náklady? Také správně předpokládám, že vzhledem k tomu, že některé z těchto produktů vyžadují "rok nebo dva školení v lékařské oblasti", o jakém typu školení mluvíme, jako je ošetřovatelství, MD nebo něco méně zapojeného, jako je lékařský asistent nebo masážní terapeut (pro informaci, jsem licencovaný masážní terapeut - již 10 let). Vím, že lékařský ředitel je nezbytný, ale zajímalo by mě, jak dlouho může trvat, než se personál dostane do tempa.

Odpověď: Vojenské a laskavé mimozemské bytosti poskytují výcvik. Na začátku školení se neplatí. Typ školení bude odpovídat vašemu individuálnímu zázemí. Například asistent zdravotní sestry bude vyžadovat více školení než mozkový chirurg.

Otázka: Zajímalo by mě, jestli lékařská lůžka zvrátí genetické exprese, které jsou vypnuté, jako je MTHFR, estrogenová dominance a problémy s metylací s detoxikací a čištěním DNA? Mockrát děkuju. Estrogenová dominance přispěla před několika lety ke vzniku 2 rakovin měkkých tkání.

Odpověď: Ano.

Otázka: Mám kovové kolenní a kyčelní protézy a moje druhé koleno stále potřebuje ošetření, takže co se stane s těmito protézami? Budou jako teď, nebo se nějak změní?

Odpověď: Protéza bude odstraněna u lůžka a rozpuštěna, aby mohlo dojít ke skutečnému hojení.

Otázka: Páni!!!! Budu si nechávat nahrazovat nové kosti????

Odpověď: Ano

Otázka: V minulosti jsem podstoupil velkou operaci krku a velmi brzy mě čeká docela radikální operace krku, aby se zachovala mícha, která je pohmožděná na vysoké úrovni. Takže bych předpokládal, že můj hardware, až přijde můj čas, by mohl být také odstraněn a moje C-páteř by mohla být vyléčena? Tak úžasné! Jsme vskutku požehnáni, že žijeme v takových časech!

Odpověď: Ano

Otázka: Bude se o ně ucházet velké množství projektů. Rozumíte tomu, co bude a nebude přijatelné jako požadavek na jejich začlenění do vašich projektů? A pokud je to odmítnuto, existuje "nižší" typ technologie, která může pomoci v mezidobí, zatímco pacienti čekají?

Odpověď: Chápu to tak, že zpočátku budou v hlavních centrech roztroušených po celém státě a nebudou k dispozici ke koupi atd. Pokud vím, vaše aplikace bude záviset na potřebě, již dostupných službách. Na počkání bude příležitost pro další technologie, pokud budou potřeba.

Otázka: Víte, zda bude k dispozici plán školení pro lůžka Med nebo pro nižší technologie pro ty, kteří nebyli indoktrinováni na univerzitě? Zdá se, že máme nedostatek lékařů, vzhledem k tomu, že všichni budou souzeni za zločiny proti lidskosti. Rád bych za toto učení přiložil ruku k dílu, i kdyby můj projekt přišel o požadovanou částku.

Odpověď: V zásadě budou nejprve osloveni zdravotníci nebo lidé s lékařskými znalostmi, kteří jsou skutečně na vyšších vibracích. Zpočátku to bude na pozvání.

Otázka: Wolverine se zmínil, že si myslí, že máš možnost použít postel sám, je to tak? a pokud ano, pokud ne příliš soukromě, můžete nám říci, co jste uzdravil a jaká je vaše zkušenost, nebo pokud jste neměl příležitost, můžete nám říci o osobě, o které víte, že ji použila, a o její zkušenosti a o tom, co jste udělali, "Ježíš učil pomocí podobenství"

Odpověď: Použil jsem postel. Jsem součástí hybridního šlechtitelského programu a programu genetické manipulace, takže to s tím souviselo.

Otázka: Je mi líto, že jste si tím prošli, ale nelituji, že jste tady, věřím, že o všechny tyto děti (nyní možná dospělé) by mělo být postaráno a měly by být milovány, a měly by mít smysl a být součástí tohoto světa, děkuji, že jste se o to podělili, můžete nám říct, jak vám to pomohlo?

Odpověď: Vlastně nevím, co se mnou postel udělala, bylo to něco na buněčné úrovni, ale necítil jsem se jinak než předtím, než jsem ji použil.

Otázka: Mám také otázku: Možná jste v pozici, kdy můžete vědět, děti a dospělí, kteří byli zachráněni z tunelů, můžete nám říci, co se s nimi stalo, byli vráceni domů? Potřebují domovy? Mnozí z nás by pomohli, kdybychom věděli, co je potřeba atd.

Odpověď: Mnozí z nich byli odvezeni mimo svět kvůli péči a rehabilitaci a jiní jsou stále v podzemí v nemocnicích, kde se jim dostává fyzické a duševní péče.

Otázka: Doufám, že můžete mít vhled do této otázky: pro mnohé, kteří podávají přihlášky na Med school, PA school ... ale ještě nezačali, hledají pomoc ostatním, ale možná nevědí, TATO léčba je budoucností – kam tito jedinci zapadají v tréninkových projekcích? Jak budou nebo by mohli vědět, že TENTO trénink by pro ně byl tou nejlepší cestou, jak vstoupit vs. pokračovat v současné lékařské cestě?

Odpověď: Tyto informace nemám.

Otázka: Pokud nás nic nebolí, ale potřebujeme zubní ošetření, budou se zdravotnická lůžka těmito problémy zabývat, nebo bychom měli zubní problémy řešit odděleně prostřednictvím zubních lékařů?

Odpověď: Pomohou lékařská lůžka.

Otázka: Mohl byste nám přiblížit, kolik lékařských lůžek již bylo postaveno a čeká na distribuci po celém světě?

Odpověď: Ne, omlouvám se, nemám tušení.

Otázka: Mám poněkud zvláštní otázku týkající se zdravotních lůžek: pokud je člověk ve věku regredován, existuje způsob, jak správně proporcionálně nastavit nos a uši? Vzhledem k tomu, že nosy a uši rostou i ve stáří, pokud by se člověk několikrát vrátil o věk zpět, mohl by se přistihnout, že vidí Dumba, jak se dívá zpět ze zrcadla.

Odpověď: V podstatě, pokud je vám nyní 60 let a zestárnete o 30 let zpět, budete přesně takoví, jací jste byli, když vám bylo 30.

Otázka: Zdá se, že někteří lidé, které znám, věří, že léčení musí zapojit naši vůli a všechny obtíže, které z toho vyplývají, a odolávat zázračnému uzdravení, pokud jejich vůle není zapojena do odpuštění atd., připisují léčení nezaložené na vůli umělé inteligenci atd. Nějaká rada pro ty, kteří takto přemýšlejí?

Odpověď: Je to jejich volba věřit takovým věcem a my musíme jejich přesvědčení respektovat.

Otázka: Právě čtu zde. Zaměřím se na zvířata a doufám, že pro ně v blízké budoucnosti budou k dispozici lůžka pro lékaře.

Odpověď: Všechna zdravotnická lůžka působí na veškerý biologický život včetně zvířat, rostlin, lidí a dalších mimozemských bytostí. Takže člověk vyjde z postele a další pacient, který vejde dovnitř, je pes nebo rostlina. Je založen na DNA, ne na druhu.

Otázka: Jsou nás miliony, kteří pomáhají, kde je to potřeba, jen nám dejte vědět, jak pomoci. Většinu světa tvoří slušní lidé.

Odpověď: Absolutně žádný problém

T: Pokud rozumím tomu, na co se ptáte, tak ano. Každý člověk má svobodnou vůli. Ve skutečnosti znám lidi, kteří by se ptali, že kdybyste je dali do ošetřovny, nebylo by to k ničemu. Možná se dostanou ven lépe, ale druhý den budou takoví, jací byli. Nerad říkám, že si své problémy a bolesti užívají, ale pro tyto konkrétní lidi ano, opravdu si to užívají. Takže ano, svobodná vůle hraje svou roli.

Odpověď: Naprosto správně

Otázka: Existuje tedy snaha vyřadit ty, kteří by chtěli zvrátit účinky ošetřovny svými vlastními špatnými návyky, nebo se předpokládá, že se tito lidé sami vyberou?

Odpověď: Lidé musí pochopit, že život nám hází do prdele a my se musíme naučit s těmi sračkami vypořádat. Zdravotnická lůžka jsou pro fyzické jizvy, nevyléčí vaše emocionální a mentální jizvy, mohou je potlačit, ale v určitém okamžiku jim musíte čelit a vypořádat se s nimi.

Představte si někoho, kdo byl celý život nemocný nebo nikdy nemohl chodit, a najednou je úplně zdravý a běhá kolem, to bude obrovský psychický šok, takže uzdravit někoho znamená víc než jen ležet na posteli na krátkou dobu. Pokud na tom nejsou psychicky dobře, může je používání postele překlopit přes okraj, a proto v mnoha případech bude spojeno mnoho poradenství.

Otázka: Páni, to je skvělé, takže v podstatě bychom mohli dokonce ošetřit zeleninu a ovoce, abychom získali jejich zdravější verze, které slouží jako naše další semena?

Odpověď: Správný

Otázka: (Můj manžel NENÍ doktor, nevěří v ně. Má docela dost problémů, ale je jedním z těch, kteří kdyby ho uložili na lůžko, druhý den by byl zase takový, jaký byl. V minulosti se léčil z různých věcí – z bolestí, problémů se zády atd., takže jsem ten proces sledovala. Je jedním z těch, kteří (a neříkám to proto, abych byl zlý) musí mít něco, na co by si mohli stěžovat, co je "mimo jeho kontrolu", co musí napravit. Jinak není... to, co považuje za šťastné. { říkejme tomu mizerné, lol})

Odpověď: Ano, mnoho lidí je takových, identifikují se na základě své fyzické kondice.

Otázka: Existuje tedy snaha vyřadit ty, kteří by chtěli zvrátit účinky ošetřovny svými vlastními špatnými návyky, nebo se předpokládá, že se tito lidé sami vyberou?

Odpověď: Ano, kvantové počítače lůžek a celotělových skenerů používají vibrační frekvenci osoby k určení, zda je nebo není kandidátem a zda potřebuje poradenství atd.

Otázka: Stručně řečeno, toto je argument, který slýchám proti lékařským lůžkům od lidí s přirozeným zdravím, kteří se chtějí vyléčit tím, že se vyléčí tím, že se vypořádají se svými příčinnými problémy.

Odpověď: Ano a my to musíme respektovat.

T: To je úžasné! Ještě jednou děkujeme za všechny tyto informace, které nám poskytujete. Nejsem si jistý, kolik toho můžete prozradit o technické stránce zdravotnických lůžek, ale bylo by skvělé získat o tom také nějaké informace. Slyšeli jsme, že je to mimozemská technika, ale také víme, že naše vlastní armáda prováděla výzkum frekvencí po celá desetiletí. Takže, když mluvíte o vibracích, je to to, co bych nazval frekvencí nebo jako tóny a jejich alikvotní tóny?

Odpověď: Je to plejádská technologie, takže ano a tech. Vibrační frekvence jako frekvence vašeho fyzického těla a vašeho mentálního stavu. Takže lidé, kteří se bojí, nemyslí sami za sebe, mentalita oběti, žijí v egu, snadno se spouštějí atd., mají nízké vibrace. Lidé, kteří jsou šťastní, pozitivní, starají se o druhé, slouží druhým atd., jsou vysokovibrační.

Otázka: Postele tedy v podstatě dělají to, co si ještě nejsme schopni plně udělat sami nebo co v určitých situacích nejsme schopni udělat.

A: Správně

Otázka: Přikláním se k názoru, že lidé, kteří chtějí dělat práci, kterou dělají zdravotnická lůžka, tím, že pracují pomaleji na svých vlastních klíčových problémech, jsou trochu masochisté. Nebo se mýlím?

Odpověď: Vidím to tak, že někteří si užívají proces učení, zatímco jiní dávají přednost zkratkám. Vše záleží na osobní volbě.

Otázka: "Užijte si to" může být pozitivní. To, co vidím v těchto, mi nepřipadá příliš příjemné.

Odpověď: Možná ne, ale nejsme v jejich hlavě, takže nemůžeme vůbec soudit.

Otázka: V podstatě říkáte, že technologie lékařských lůžek může být částečná. Není to všechno nebo nic. To se mi líbí.

Odpověď: Přesně

Otázka: Zjistit něco o frekvenčním vzorci člověka – nejsem si jistý konkrétním slovem (není to můj mateřský jazyk), ale podle mého chápání je každý člověk jako celá skupina frekvencí, podobná hlasovému vzorci – fungovalo by to tak, že by se našel odpovídající rezonanční vzorec?

Tímto způsobem by disonance a mírné hmm, blokády byly ve vzoru rozpoznatelné jako poruchy nebo vrcholy nebo minima, kde by žádné neměly být... Je to tak alespoň přibližně? Takže tím, že nejprve najdeme rezonanci a pak upravíme "disonantní" nebo narušené zóny a pomalu upravíme frekvenci v této části vzorce tam, kde by měla být, budeme schopni ji opravit.

Odpověď: Správný

Otázka: Bude ET Disclosure oznámeno před zavedením lékařských lůžek? Dovedu si představit, že bude třeba vysvětlit, odkud tato technologie pochází? Snažím se získat představu o časové ose.

Odpověď: To si nemyslím. Technologie bude odhalena jako reverzní inženýrství z obnovených UFO.

Otázka: Frekvence/energetické vzorce by vyplývaly z DNA a způsobu, jakým se geometricky organizuje. DNA sama o sobě je anténa, čerpající odpovídající frekvence/energie z hmm, nazval bych ji prvotním zdrojem (polem) – proto je každý člověk specifický ve svém osobním vyjádření zdroje a i fyzický vzhled je vyjádřením jeho individuálního aspektu. Možná jen blábolím, ale takhle mi to připadá správné. Jakékoli objasnění by bylo oceněno.

Odpověď: Na místě

Otázka: Mám přítele, jehož dcera je schizofrenik, lze ji vyléčit?

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Četl jsem o malé verzi léčebné technologie, kterou můžete mít doma nebo dokonce v batohu na zádech nebo pro použití hasiči a policií, která může být použita k léčení škod, dokud nebude pacient uložen na lékařské lůžko. Existuje něco takového a jak by se to jmenovalo?

Odpověď: Ano, existuje, nejsem si jistý, jak se to jmenuje.

Otázka: Dají se autistické děti vyléčit?

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Mám otázku....je to otevřené léto? Co když trpíte klaustrofobií?

Odpověď: To je jeden typ postele. Každému jsou před spaním do postele podána sedativa a poté uspáni po dobu léčby, ať už na několik minut nebo 15 hodin. Klaustrofobie není problém.

Otázka: Letos mi bude 70 let a chci žít delší a zdravější život, abych viděla, jak se projekty v mém srdci naplňují. Přemýšlel jsem o tom, že bych udělal více věkových regresí po 10 letech, aby to tolik nešokovalo mé okolí, ale teď vím, že bych neměl dělat více než 3 věkové regrese. Jak dlouho po regresi 30 let se regrese projevuje?

Je to okamžité, nebo to může být přinuceno k tomu, aby se to projevilo postupně? Související otázky: Pokud bych měl zranění před regresí věku 30 let, mohla by být vyléčena stejnou léčbou, nebo by to bylo nutné řešit samostatně? Kdybych byl geneticky plešatějící atd. ve 40 letech, byl by to můj stav po věkové regresi?

Odpověď: Je to okamžité. Jdete dovnitř v 70 a vyjdete ve 40. Při první konzultaci s vámi proberou i minulá zranění, genetické anomálie apod. Obecně je lze provádět současně.

Otázka: Upřímně si myslím, že jednodušší otázkou je, co to nevyřeší.

Odpověď: Duševní a emocionální trauma. Mohou potlačit vzpomínky, ale v určitém okamžiku se s nimi budete muset vypořádat.

Otázka: Myslím, že Skye nám řekla, že nízkovibrační myšlenkové vzorce způsobené našimi návyky pozornosti nebudou vyléčeny technologií lékařských lůžek a nové myšlenkové vzorce těch, kteří snadno manifestují negativitu, se budou muset naučit, jinak budou fyzická zlepšení krátkodobá. Správný?

Odpověď: Správný

Otázka: Zatím jediná věc, kterou "zpochybňuji" na základě toho, co slýcháme už léta na lékařských lůžkách, je... věková regrese. Také se mě na to ptalo docela dost, a tak jsem se rozhodl zveřejnit příspěvek a požádat o vysvětlení pro nás všechny. Bylo nám řečeno, že můžete zestárnout až o 30 let zpět. Takže pokud je vám 60, můžete se znovu podívat na 30, pokud se tak rozhodnete.

Ale bylo nám řečeno, že se to stane vaším věčným vzhledem a vy budete nestárnoucí, což je důvod, proč jsme také slyšeli, že budeme mít mnohem, mnohem delší život... do stovek (< – množné číslo), pokud bychom chtěli, ale stále bychom vypadali jako věk, do kterého jsme se vrátili. To tak trochu zvedá vlajku pro některé z nás, že nyní se říká, že by to chtělo "udržovat" a mohlo by to být provedeno maximálně 3krát a mozkové buňky jsou ovlivněny.

Pokud se skutečně jedná o léčebnou technologii a může dokonce léčit TBI (traumatická poranění mozku), opravdu to zpochybňujeme. Můžete nabídnout nějaké další informace o tomto Skye? Na tuto otázku nemám odpovědi, abych to mohl říct lidem, kteří se mě ptají.

Odpověď: SSP nezdokonalila technologii, která by se vypořádala s účinky věkové regrese na mozek. Věková regrese je velmi odlišný proces než léčení. Tato technologie funguje jinak při věkové regresi než při léčení. V současné době, pokud stárnete zpět více než 3krát, je pravděpodobnější demence, zjizvená tkáň, neurologické a motorické problémy.

Otázka: Zahrnovala by tato psychologická pomoc i to, že se naučíte lépe ovládat své myšlenky prostřednictvím něčeho jako je biofeedback? V současné době se psychologická "pomoc" zdá být poněkud subjektivní s náhodnými, nepředvídatelnými výsledky.

Odpověď: Psychologická pomoc bude prováděna na základě duchovního rámce, některé závažnější případy mohou vyžadovat bylinné doplňky, ale poradci, psychiatři, psychologové, všichni budou přeškoleni, pokud jsou vhodnými kandidáty a mají vyšší vibrační frekvenci.

Otázka: Páni – věda nás učí, že atmosféra Venuše je toxická (kyselá) a tlak na povrchu je tak vysoký, že všechno je rozdrceno – tlak by pro nás byl normální ve výšce asi 50 km – takže je to úplně špatně?

Odpověď: Ne, to je pravda. Na 90% planet žijí civilizace v podzemí, stejně jako Ansharové ve Středozemi. Venuše není jiná.

Otázka: Vidím to jako vývoj – přechod ze 75 let na 160 let života také znamená provést úpravy v morfogenetickém poli. Jakmile lidstvo na této planetě přijme tuto možnost, můžeme být připraveni najít jiný způsob, jak prodloužit délku života.

Odpověď: Přesně. Musíme si také uvědomit, že emocionální a duševní trauma/chování nelze léčit nebo vyléčit bez ochotného partnera, takže člověk se musí chtít uzdravit a být aktivním účastníkem. Nikdo to za ně neudělá. Pokud se rozhodnou zůstat v bolesti nebo se stejným chováním, pak je to jejich volba a my musíme jejich volbu respektovat.

Otázka: Bydlí s námi syn mého manžela. Jeho lebka byla při narození rozdrcena kleštěmi. Je plně v péči 24/7. V podstatě, protože nemá mozkové funkce, aby to vůbec pochopil, tak by mu to nepomohlo, že?

Odpověď: To je poranění mozku, takže ano, určitě by to pomohlo.

Otázka: Moje hypofýza byla odstraněna v roce 2006 kvůli Cushingově chorobě. Dá se znovu vypěstovat?

Odpověď: Ano

Otázka: Nějaké nežádoucí nebo vedlejší účinky na lůžka vůbec?

Odpověď: Ano, jsou návykové. Mohou přetvořit vaše tělo, narůst vám vlasy, větší/menší prsa atd.
Plastická chirurgie se tak dostává na zcela novou úroveň. Lidé se na nich stanou závislými, čímž budou zbytečně riskovat
a podobně.

Otázka: Dovedu si představit, že lidé budou potřebovat nějaké vzdělání o tom, jak si udržet zdravý životní styl, aby nebyli závislí na technologiích. Je to jako když podstoupíte léčbu a pak se budete vracet a dělat všechny ty věci, které jste dělali, hádal bych, že vaše výsledky mohou začít slábnout?

Odpověď: Nakonec ano, což je důvod, proč kvantový počítač rozhodne, zda je každý pacient vhodným kandidátem na lůžko a co/zda nějaké problémy mohou, potřebují nebo chtějí opravit/vyléčit. Nemá smysl léčit drogově závislého, když jeho první akce znovu vystřelí. Je zima, ale ne každý má duševní sílu nebo kapacitu na to, aby se vypořádal se "zdravím".

Otázka: Skye: Bylo mi řečeno, že když zestárnete, můžete se vrátit do věku 21 let, a ať už si vyberete jakýkoli věk, zůstanete v tomto věku 1000 let. Na základě toho, co jste řekl, že to není přesné?

Odpověď: To není přesné.

Otázka: Skye, také se zdá, že lékařské lůžko vyřeší pouze fyzické věci, ale emocionální a mentální problémy, na kterých každý člověk potřebuje pracovat sám? Je zřejmé, že práce na těchto otázkách je to, co člověka nutí stoupat, když je překonáváte, stoupáte ve vibracích. Pravděpodobně by to člověku bránilo v procesu vzestupu?

Odpověď: Máte pravdu.

Otázka: Také jste zmínil, že všichni žijí v podzemí na Venuši a já vím, že Mars a Měsíc jsou stejné. Zpomaluje život v podzemí planety proces stárnutí? A urychluje život na povrchu proces stárnutí? Pokud ano, proč?

Odpověď: Proces stárnutí je stejný, ať už na povrchu nebo pod zemí. Důvodem, proč žijí v podzemí, je to, že prostředí je stabilní. Nemusíte se vypořádat s počasím, zemětřeseními, sopkami atd.

Otázka: Kdy jste se dostal na Venuši a jak jste se tam dostal?

Odpověď: Posledních 11 let jezdím na Venuši podle svých znalostí. Ale rozhodně tam chodím od narození, zejména proto, že jsem hybrid Venuše. Obvykle mě v noci vyzvedávají z postele, a když mě vracejí, je to vždy ta samá noc, kdy mě odvezli.

Odpověď: Léčivá lůžka jsou založena na vašich vibracích. Pokud nejste ochotni vyléčit mentální nebo emocionální bolest, léčení fyzického těla bude zbytečné, protože mysl chce být stále v bolesti. Počítač je nezaujatý a odstraňuje všechny emoce a pocity a potenciální agresivní lidi, kteří se chtějí prosadit a použít jako první. Dělá se to tak, takže lidé potřebují zlepšit svůj duševní stav a věřte tomu nebo ne, to je přesně to, proč tu lidé jsou. Naučit se vypořádat se s životními výzvami.

Otázka: Jaký je zájem o Venuši? Proč by tam lidé chtěli letět nebo Mars?

Odpověď: Proč ne?

T: To je pravda!! Pokud se to dostane jen k lidem bez očekávání, nebudou si toho
tolik vážit.

Odpověď: Přesně. Myslím, že mnoho lidí se zaseklo na myšlence, že jakmile jednou použijete lékařské lůžko, všechny vaše problémy zmizí, to není pravda. Lékařská lůžka, zatímco neuvěřitelné kusy technologie otevírají celou řadu dalších problémů. Není to jen léčení přes noc, je v tom mnohem víc než jen pár minut ležet na posteli.

T: Přesně tak. Stejně jako při vzestupu, musíte si dát tu práci a dělat práci se stínem, ať se vám to
líbí nebo ne, jinak prostě zůstanete zaseknutí.

Odpověď: Správný

Otázka: Jsem chiropraktik a chtěl jsem vědět, jestli bychom byli považováni za lékařské osoby?

Odpověď: Nejsem si jistý chiropraktikem, nic jsem neslyšel.

Otázka: Mohu se zeptat na otázku, která již mohla být zodpovězena. A co pacienti se srdcem. Nemůžu se moc dostat. Slyšel někdo o tom, jestli to může pomoci srdečním chorobám.

Odpověď: Rozhodně léčí problémy se srdcem.

Otázka: Už jste někdy byli svědky odstranění protéz a operace opětovného růstu kostí, nebo znáte možné svědectví? Rád bych se dozvěděl více podrobností.

Odpověď: Ano, určitě, ale Randy Cramer vám s tím může pomoci.

Otázka: Kde ho najdu?

Odpověď: Všude, na YouTube obzvlášť.

Otázka: Vyléčí zdravotnická lůžka cukrovku a problémy s krevním oběhem nohou?

Odpověď: Ano

Otázka: Kdokoli jiný, kdo je v pozici, aby věděl... Existují různé skupiny lékařů s poněkud odlišnou technologií a metodologií vyvinutou na různých místech galaxie nebo mezi různými kulturami?

Odpověď: Každá civilizace má svou vlastní verzi lékařských lůžek a dalších léčebných technologií.

Otázka: Řekl vám někdo o tom, kdy a kde se tato zdravotnická lůžka objeví? Ptám se na svého bratra, který je opravdu nemocný CHF.

Odpověď: Ne

T: Co se stane s naším tělem, když zemřeme? Existuje nebe, nebo ne, a pokud ano, můžeme se setkat se
svými blízkými, kteří zemřeli?

Odpověď: Tělo nebo duše?

Otázka: Duše.

Odpověď: Duše se vrací ke zdroji, což je místo, odkud vaše duše nejen přišla, ale stále zůstává, když jste ve fyzické formě. Nebe a peklo jsou prostě stavy mysli. Protože jsme všichni jedním, jste vždy plně v jednotě a komunikaci se VŠEMI zdroji, takže nejen uvidíte své milované, ale stanete se s nimi jedním.

Otázka: Vyléčí medová lůžka závislosti?

Odpověď: Ano, ale stále musíte pracovat na tom, proč jste závislí.

Otázka: Zajímalo by mě, mám kamarádku s kovovou kyčlí , způsobuje jí to otravu krve , čeká na
operaci k odstranění. To, jak půjde do lékařského lůžka, vyndají to a pak jde dovnitř

Odpověď: Postele ji rozpustí a opraví škody před tím, než problémy začaly.

Otázka: Skye, co když máš nemoc od narození? Jako autismus a mnoho dalších. Mohou postele napravit, že nemají zdravý základ, ze kterého by mohly vycházet?

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Nejsem si jistý, zda to bylo zodpovězeno dříve, ale léčí to všechna poškození způsobená chemoterapií? A pokud ano, vrátí se tělo do formy před zahájením chemoterapie nebo ještě do lepšího stavu?

Odpověď: Nejen, že léčí škody způsobené chemoterapií, ale vrací tělu úplné zdraví a odstraňuje všechny abnormální výrůstky.

Otázka: Můj vnuk, kterému je 6 let, bude mít na podzim operaci, při které mu bude odstraněna ledvina, doufám a modlím se, aby nám tato nemoc mohla vyřešit tento problém, a opravdu potřebuji náhradu kolene, ale opět čekám na lůžka.

Odpověď: Udělejte to, co musíte udělat pro své zdraví TEĎ!!! MEDBEDS, i když se pomalu zavádějí, nemusí přijít, dokud nebude příliš pozdě. ŽIJETE TEĎ, TAK ŽIJTE PŘÍTOMNOSTÍ, NE ZÍTŘKEM.

Otázka: Jsou zachráněné děti odváděny ze světa, aby byly léčeny na lůžku?

Odpověď: Některé jsou roky.

Otázka: Mám velký zájem o to, abych byl vyškolen v obsluze zdravotnických lůžek. 12 let jsem pracoval jako zdravotnický technik záchranné služby a poté jsem šel do školy, abych se stal radiologickým technologem. Myslíte si, že mám nějakou šanci se v tom vyškolit?

Odpověď: Samozřejmě, každý má šanci.

Otázka: Skye, jaký je požadavek na výběr priority, aby lidé šli do postele Medic? Vím, že
jste říkal, že nejzávažnější případy vezmou jako první. Jak se to určuje? Příklad: rakovina, srdeční problémy,
onemocnění mozku atd.

Odpověď: Je to založeno na třídění, takže ti, kteří jsou nejblíže smrti, půjdou samozřejmě jako první a pak se to filtruje dolů.

Otázka: Předpokládejme, že máte něco, co v tuto chvíli není život ohrožující, ale mohlo by to prasknout a být život ohrožující? Jak by se o to postarali?

Odpověď: Stejně jako by to bylo nyní. Vše záleží na nutkání.

Otázka: Mají ti z nás, kteří jsou v těchto místnostech a vědí o tom, první prioritu? Před širokou veřejností?

Odpověď: Rozhodně NE!

Otázka: Jak se člověk dostane na seznam léčených? Jak ho najdete?

Odpověď: Po jejich zveřejnění bude zřízena národní informační linka, kde si zarezervujete schůzku atd.

Otázka: Ti, kteří jsou v nejvážnější nouzi, by to určitě potřebovali a měli by jít jako první. Ti, kteří věří, že jsou privilegovaní, jsou stále ve 3D myšlení. Mohou to být některé z těch, které jdou "puf"

Odpověď: Jo

Otázka: Kdy si myslíte, že vstoupí v platnost v Austrálii u nás..?

Odpověď: Jeden již máme v RPA v Sydney, ale používá se pouze jako skenovací stroj atm.

Otázka: Mají už v Jihoafrické republice nějaké "připravené k jízdě"?

Odpověď: Zatím jsem nic neslyšel.

Otázka: Nepovzbudilo by upřednostňování lékařských lůžek na základě třídění zdravotní rizika u těch, kteří jsou vysoce motivováni dostat se do první linie?

Odpověď: To je důvod, proč jsem řekl, že zdravotnická lůžka léčí fyzično, stále je třeba pracovat na duševním a emocionálním.

Otázka: Mám jen jednu plíce kvůli rakovině, pomůže mi to?

Odpověď: Znovu vám dorostou plíce.

Otázka: Moje dcera má Downův syndrom a zajímalo by mě, jestli víte, zda ji zdravotnická lůžka mohou vrátit do "normálu". Vzhledem k tomu, že se jedná o genetickou poruchu, která je přítomna při narození v DNA, jsem zvědavá, jestli jí mohou pomoci. Moc děkujeme za všechny fascinující informace, které nám poskytujete!

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Jak silná je vaše víra? Od narození mám také genetický problém, který souvisí s nervy. Viděli jste to doopravdy?

Odpověď: Mým úkolem v SSP bylo nejen používat postele, ale také školit lidi, aby je používali, moje přesvědčení je 100%.

Otázka: Domnívám se, že z vaší vyšší perspektivy jste viděli vizi toho, jak se zdravotnická lůžka rozšíří po celém světě. Jak můžeme tento plán nejlépe podpořit? Slyším, že budou vytvořena léčebná centra. Jak vám můžeme pomoci?

Odpověď: Ano, podle mého chápání to budou léčebná centra vytvořená armádou a bílými klobouky. Z toho, co mi bylo řečeno, na začátku budou mít nemocnice pouze pohotovosti a porodnice, zbytek nemocnice bude přeměněn na jednotky atd. Není toho moc, co můžeme udělat, abychom pomohli, protože je o to postaráno, myslím, že jediná věc, kterou můžeme udělat, je být tam jako hlas důvěry pro ty, kteří si to neuvědomují.

Otázka: Kdy jej budeme moci použít zde v Sydney nebo kdekoli v Austrálii, prosím?

Odpověď: Věřím, že je to stále ve zkouškách, takže alespoň pár týdnů.

Otázka: Pravděpodobně bylo zodpovězeno, ale pokud bych se chtěl vyškolit, abych mohl léčit pacienty, jak bych to udělal, prosím? Vím, že to bude trvat dlouho, ale mám velký zájem o školení v tomto oboru.

Odpověď: Sdílím informace týkající se lékařských lůžek z mých vzpomínek v tajném vesmírném programu. Nemám žádné informace o tom, jak získat zdravotnická lůžka nebo jak se nechat proškolit v jejich používání. Jsem stejně nadšený jako všichni ostatní, ale nevím o nic víc než vy o tom, kdy, jak nebo kde budou zavedeny. Pokud dostanu nějaké informace, dám vám všem vědět.

Otázka: Skye, můžeš se podělit o to, jak tato technologie ovlivnila naše duše? Naše vnitřní Bytí/vědomí? Naše spojení s Bohem/Zdrojem? Nebo má vliv pouze na naše tělo? A je to 100% bezpečné a účinné?

Odpověď: Vůbec to neovlivňuje naši duši ani naše spojení. Ano, tato technologie je plejádská a naprosto bezpečná, v SSP se používá již více než 50 let.

Otázka: Jsem v této místnosti nový, budou lůžka k dispozici okamžitě, když dojde k rv, nebo několik měsíců poté? Známe náklady? Lůžka jsou velkou součástí mých humanitárních projektů.

Odpověď: Každá země bude jiná, budou volně k použití.

Otázka: Skye, na internetu je mnoho obrázků různých typů lékařských lůžek. Jak vypadaly ty, které jste si oblékli a/nebo na kterých jste pracovali?

Odpověď: Vypadají velmi podobně jako tento:

Otázka: Co znamená zkratka ssp?

Odpověď: Tajný vesmírný program

Otázka: Budou v každé zemi?

Odpověď: Ano, každá země, dokonce i země, které nepodepsaly Nesara gesara, je budou mít.

Otázka: Kdy si myslíte, že budou zavedeny?

Odpověď: Zavádějí se nyní, jen ještě nejsou veřejně známé.

Otázka: Máte nějaký nápad na zavedení v Kanadě? Opravdu ho potřebuji.

Odpověď: Ne, omlouvám se

Otázka: To je úžasné, a co redukce hmotnosti?

Odpověď: Ano, to také

Otázka: Skye, tady v nákupním centru v Sydney jsou billboardy propagující tuto novou technologii Quantum Scan. Zajímalo by mě, jestli to má co do činění s Med Beds nebo ne.

Odpověď: Kvantový sken je lékařské lůžko, jen ještě nezveřejnili jeho skutečné schopnosti.

Otázka: Je náhodou postel OPUS také součástí této kvantové léčebné technologie? Www.feelopus.com
Přemýšlím o investici, ale chci si být jistý, že je to legitimní technologie.

Odpověď: Věřím, že ano.

Otázka: Letos mi bude 70 let. Pokud budu přijat na medicínské lůžko 30 let věkové regrese, někteří lidé si toho určitě všimnou. Jak radíte to řešit? Je dovoleno otevřeně to vysvětlovat těm, kteří se zdají být otevření, nebo se nám radí, abychom neříkali příliš mnoho?

Odpověď: Věková regrese bohužel není považována za prioritu, proto lidé budou vědět vše o technologii, takže nebudete muset nic vysvětlovat.

Otázka: Jak budeme mít všichni vůbec šanci na ošetřovnách. Lidé budou šílet, když se budou snažit dostat se na řadu, až se to rozkřikne.

Odpověď: Je založen na systému třídění. Ti, kteří to nejvíce potřebují, ji použijí jako první.

Otázka: Už před lety jsem měl být mrtvý. Nikdo nechápe, proč ještě dýchám.

Odpověď: Ano, měl jsem několik NDE (zážitků blízké smrti), jste tu z nějakého důvodu.

Otázka: Vypadá to, že Gesara začala, takže Med Beds, tady přicházíme

Odpověď: V jakém smyslu?

Otázka: Myslel jsem tím jen to, že s Gesarou budou lékařské znalosti dostupné nám všem a všichni víme, jak moc to zlepší životy nás všech.

Odpověď: Naprosto

Otázka: Budou "důležití" lidé léčeni jako první? Léčil se prezident Trump?

Odpověď: Neexistují žádní "důležití lidé! Pouze lidé, kteří to nejvíce potřebují.

Otázka: Předpokládám, že to budou nejprve potřební. Prioritou jsou lidé, kteří umí číst v duších.

Odpověď: Jedinou prioritou, která bude, budou ti, jejichž stav nepočká. Čtení duší, peněz, jmen atd. je zcela irelevantní.

Otázka: Uvědomuji si, že nějakou dobu nebudeme moci koupit lůžka, ale jak velký pokoj by měl každý prototyp, abych mohl plánovat prostor ve zdravotních střediscích?

Odpověď: Přibližně stejně velký jako běžný operační sál.

Ve světě na pokraji transformace, kde se lékařské průlomy setkávají se sci-fi, přináší úsvit roku 2024 zprávy, které by mohly přetvořit budoucnost zdravotní péče, jak ji známe. Připravte se, protože Trumpova iniciativa NESARA odhaluje ohromující realitu lékařských lůžek – technologického zázraku, který slibuje vyléčit všechny nemoci během několika minut. Připravte se ponořit se do hlubin tohoto převratného zjevení, které má změnit běh lidské existence.

Úvod: Ve vesmíru plném záhad je jedním z nejlépe střežených tajemství existence lékařských lůžek se schopnostmi umělé inteligence (AI). Není to sci-fi; Je to realita, o které jsme byli po staletí drženi v nevědomosti. Nyní se však díky neúnavnému úsilí Trumpovy administrativy tento skrytý klenot vynořuje ze stínu.

VÍCE SE DOČTETE ZDE: https://amg-news.com/trump-nesara-2024-med-beds-are-real-the-holographic-regeneration-revolution-begins-video/

# Med Beds: Učiňme Ameriku opět skvělou a zdravou!

Láska, nejmocnější síla ve vesmíru, překračuje hranice viditelného a neviditelného. Je to energie, která prolíná samotnou naši existenci. A když se láska setká s vědou, zrodí se zázraky, jako jsou Med Beds. Jen se nad tím zamyslete: prostor, který spojuje nejhlubší náklonnost lidstva s hlubokými záhadami kvantové mechaniky. Dítě lásky, chcete-li, soucitu a inovace.

Kvantová mechanika, často označovaná jako věda o extrémně malých, nás mate a fascinuje již více než sto let. Tato sféra, skrytá našemu každodennímu vnímání, řídí chování částic na atomární a subatomární úrovni. Je to místo, kde částice mohou existovat ve více stavech najednou, kde čas nemusí sledovat lineární dráhu, na kterou jsme zvyklí. V podstatě je to místo, kde očekávané normy reality ustupují do pozadí.

A teď si představte, že byste tuto složitou vědu propletli s léčitelstvím. Technologie kvantového léčení lékařských lůžek není jen vědeckým průlomem; Je to vášnivé objetí možností.

VÍCE SE DOČTETE ZDE: https://amg-news.com/med-beds-make-america-great-and-healthy-again/

Facebooku