Masivní technologie Med-Bed zapne geny – v plné výrobě 

28.04.2023

Autor: Medeea Greere 28. dubna 2023 Aktualizováno: 29. dubna 2023. Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu v https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, když publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Technologie Med-Bed! Kdy bude hotová? Přijde to brzy?

Téměř každý den mi lidé píší a chtějí vědět, kdy bude technologie med-bed připravena k použití. 

Nemám jim to za zlé. Mnozí trpí v tak vysilujících podmínkách, že mi to téměř láme srdce. Některým potenciálně dochází čas... Vyžadují použití med-lůžko nyní!

Technologie Med-Bed

Nedávno jsem sledoval jedno z videí ministra Prymeho, kde dělal rozhovor se Sachou Stonem. Domnívám se, že tyto informace se musí dostat ven.

Toto je částečný přepis toho, co Saša říkal.

Začátek přepisu ***

Mluvíme o takzvané technologii med-bed, jsem velmi rád, že vám a vašemu publiku mohu poprvé od doby, kdy jsem vystoupil z letadla z Bukurešti... Nyní jsem v jižním Portugalsku.

Strávil jsem asi 10 dní v Rumunsku, kde jsem se setkal s vojenskými vědci, a měl jsem svou mysl! Absolutně vyfouknutý... Alfa na Omega! Byl jsem svědkem asi 13 - 14 průlomových technologií, které byly spojeny dohromady, aby vytvořily to, co nazýváme Life Pod.

Nemám rád termín "med-postel"... Nechci o tom mluvit jako o "med-bed", protože to je mem, který koluje poslední rok nebo dva a já nevím, co to znamená!

Viděl jsem obrázky těchto postelí typu Star Treku a všechny vypadají velmi skvěle. Slyšel jsem o nich mluvit lidi v Trumpově kruhu, ale neviděl jsem je, i když jsem zasvěcen do několika věcí. Slyšel jsem o tom v Rumunsku, tak jsem se rozhodl jít a podívat se na vlastní oči, a já jsem to udělal a jsem spokojen!

Trochu toho, co mohou udělat

1. Můžeme znovu dorůst končetiny? Ano!

2. Můžeme vám dorůst zuby v čelistní kosti? Naprosto!

3. Můžeme znovu dorůst oční bulvy a získat zpět zrak, který je pryč? Rozhodně můžeme!

4. Můžeme lidi vyvést z rakoviny 4. stupně nebo z nějaké entropické nemoci? 100% ano!

To je proveditelné s technologiemi, kterých jsem byl svědkem!

Jak se tyto technologie spojí dohromady a pak se dostanou do celého světa, to se stává obrovskou výzvou, se kterou se velmi ztotožňuji.

Takže to je v podstatě důvod, proč jsem přišel do Evropy a na co se soustředím.

Nebezpečná hra

Můžu vám říct, že kdybych neměl pár tisíc lidí ze speciálních operací, kteří by hlídali záda nejen mně, ale i těmto lékařským vědcům, neexistuje způsob, jak bych si v pekle hrál na tomto hřišti! Je to nebezpečné!

Všichni víme, díky pantomimě Covi/d, všichni víme, že největším cílem satanských živlových mocností tohoto světa, které v sobě ještě hrají nějakou vážnou hru, je, že chtějí globální depopulaci a chtějí plnospektrální genetickou intervenci lidstva.

Jak daleko nás to zavede do transhumanistické agendy umělé inteligence, se můžeme jen dohadovat. Tito lidé nezveřejňují své scénáře závěrečných her, ale určitě zveřejňují své klíčové cíle, kterými je globální vylidňování.

Vidíme, jak se to vyvíjí. Probíhá válka mezi dobrým vedením, dobrými šaržemi, vojenskými šaržemi, dobrými zpravodajskými průzkumníky a Deep State. Zní to trochu ****, omluvte můj jazyk, ale je to tak.

Ve sklepě pravděpodobně všech 90 podivných zemí, které jsou přilepeny k nesmyslu OSN, probíhá válka!

Kdy přijdou?

Takže technologie Med-bed, kterou nazývám Life Pods, přichází na řadu... naprosto! Jsou zde a musí být uvedeny do výroby ve velmi plném rozsahu a zavedeny. To je něco, do čeho jsem v tuto chvíli zasvěcen a nesmím o tom mluvit, a ctím to.

Mohu jen říci, že to, co jsem viděl v reálu. Jsem z toho zoufale nadšený a mohu vám říct, co je tajným zdrojem!

Tajným zdrojem je naučit se, jak zapnout geny.

Všechna smrt, nemoci a rozklad se biologicky dějí, protože tak či onak, geny se stále vypínají a říkají: "Už nemůžu pokračovat v této bitvě! Nemohu bojovat proti jedu v atmosféře, nemohu bojovat proti fluoridu ve vodě, nemohu bojovat proti všem těm jedům, které na nás prší, nemohu bojovat proti petrochemickým znečišťujícím látkám, které kontaminují. Nemohu bojovat proti elektromagnetické frekvenci, která mutuje všechny mé buňky pokaždé, když vyjdu z domu... a ležel v mé posteli v noci s domem s modrým zubem a Wi-Fi a všemi těmi nesmysly!"

Takže v podstatě se geny ve vašem těle začnou vypínat na buněčné úrovni a na mitochondriální úrovni, protože nemůžete pokračovat v boji proti entropii... proti otrávenému prostředí.

Nic z toho nemusí být otráveno, ale je to a to je místo, kde se nacházíme.

Med-Bed Technology nebo Life Pods... totéž!

Chtěl jsem povzbudit lidi, že tyto med-postele, nebo Life Pods, jak jim Sacha říká, budou brzy k dispozici.

Nevěřím, že je to jediné místo, kde se tyto postele / lusky vyrábějí. Celý svět musí být zásoben, aby se vyráběly všude, musely by být.

Slyšel jsem, že byly zavedeny do různých zemí na chvíli.

Jak vidíte, přepsal jsem pouze to, co je smyslem tohoto příspěvku. O to, zda věříte nebo nevěříte v určité filozofie, nejde. Vezměte si z ní to, co potřebujete, a nikdy nevylévejte dítě s vaničkou.

Také jsem slyšel, že součástí této neuvěřitelné technologie, která přichází, budou malé domácí varianty ve stylu krabice od bot, které mohou být umístěny pod postelí. Pracují na tom, aby se vaše DNA vrátila do stavu, v jakém byla na začátku vašeho života. Jak je to skvělé! Bohužel to nemohu zcela potvrdit... až budu moci, pokud můžu, podělím se o to později.

Takže vidíme, že k nám míří masivní technologie med-bed. I když může být velmi těžké čekat, když máte skutečné potřeby, prostě vězte, že to přijde a brzy přijde.

Mezitím můžete jít přímo ke zdroji veškerého uzdravení a promluvit si s Ním. On působí skrze vaši víru. Ježíš zaplatil obrovskou cenu, abyste mohli být svobodní. Chce, abys byl uzdraven víc, než bys to sám chtěl.

Pokud toužíte být uzdraveni pomocí technologie Med-Bed, Bůh uspokojí vaši potřebu podle vaší víry. Ježíš je stejný, včera, dnes i na věky.

MED BEDS - High Tech Medical Bed Technology potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA

TRUMP 14. ČERVNA ŘEKL NÁRODU: "DO ROKA BUDOU TÉMĚŘ VŠECHNY NEMOCNIČNÍ PROCEDURY ZASTARALÉ".

KAŽDÉ MĚSTO BUDE MÍT MNOHO ZDRAVOTNICKÝCH LŮŽEK A TESLOVY KOMORY SCHOPNÉ LÉČIT A OPRAVOVAT DNA SPOLU S VYLÉČENÍM VŠECH NEMOCÍ.

VĚKOVÁ REGRESE (do 30 let) UŽ ŽÁDNÁ RAKOVINA UŽ ŽÁDNÝ AUTISMUS UŽ ŽÁDNÁ VLÁKNINAMIALGA

ŽÁDNÁ POTŘEBA VAKCÍN UŽ ŽÁDNÉ ALŠIMERY

UŽ ŽÁDNÉ BOLESTI KLOUBŮ ŽÁDNÉ DALŠÍ NEDOSTATKY

NEMUSÍME SOUHLASIT SE VŠÍM, CO DĚLÁ, ALE TRUMP DĚLÁ PRO LIDSTVO VÍC NEŽ POSLEDNÍCH 10 PREZIDENTŮ DOHROMADY.

DŮKAZ JE V EXEKUTIVNÍCH DEKRETECH, KTERÉ PODEPSAL.

MEDOVÁ LŮŽKA MAJÍ SCHOPNOST OBNOVIT ORGÁNY, KTERÉ CHYBÍ, JAKO JE ŽLUČNÍK, LEDVINY NEBO LYMFATICKÉ UZLINY ATD. ATD. POMOCÍ SVĚTELNÝCH SPEKTER A FREKVENCÍ.

Více čtěte ZDE: 

Také: Med postele v USA - Podrobnosti o Med Bed plány v USA: 

Zřeknutí se: Názory vyjádřené v tomto článku nemusí představovat oficiální názory Medeea Greere nebo American Media Group. Příběhy podané pod Názorem obsahují informace z různých zdrojů, které mohou být ověřené i neověřené. Medeea Greere a American Media Group nečiní žádné nároky na platnost informací vyjádřených v sekci názorů, nicméně doporučujeme čtenářům, aby provedli další výzkum sami, a doufáme, že se s námi podělíte o svá zjištění. Poslání za pravdu vyžaduje kolektivní úsilí. Všechna prohlášení, tvrzení, názory a názory, které se objevují na těchto stránkách, jsou vždy prezentovány jako neověřené a čtenář by je měl rozpoznat. Nepodporujeme žádné názory vyjádřené na těchto webových stránkách a nepodporujeme, nereprezentujeme ani nezaručujeme úplnost, pravdivost, přesnost nebo spolehlivost jakéhokoli obsahu zveřejněného na těchto webových stránkách.

Porušení autorských práv: Zákon Digital Millennium Copyright Act z roku 1998 ("DMCA")

15. listopadu 2022 © Všechna práva USA a EU vyhrazena. Povolení k použití tohoto článku v plném rozsahu je uděleno pod podmínkou, že je spojen s jeho zdrojem v American Media Group.