Lékařská lůžka v USA: Proč to ticho? Podrobnosti o plánech lůžek Med v USA - Q & A o Med Beds - Kompilace důkazů!

19.11.2023

Medeea Greere, nezávislé vydavatelství, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze s podporou čtenářů, protože publikujeme Pravdu, svobodu a lásku pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Zdravotnická lůžka v USA: Odhalení stínů zdravotní péče zítřka

Jak svět postupuje rychlostí blesku, v kuloárech moci se rozvíjí tajná revoluce. Zatímco masy zůstávají v temnotě, je tu jedna palčivá otázka, která se neodvažuje vyslovit své jméno: Co jsou to "Med Beds"? Dnes poodhrneme oponu a odvážíme se zpochybnit ticho a ponoříme se hluboko do tajemného světa Med Beds v USA.

Cítili jste někdy to píchání vzadu na krku? Podezření, že na světě je víc, než se na první pohled zdá? Vítejte v rozvíjející se sáze Med Beds v USA. Inovace tak revoluční, tak převratná, že je zahalena tajemstvím. Ale tady tajemství nemají žádné útočiště.

Lékařská lůžka v USA: Proč to ticho?

USA, země příležitostí, inovací a... umlčet? Pokud jde o Med Beds, je tu ticho, které je těžké ignorovat. Tato lůžka mají potenciál změnit zdravotnický průmysl a vyřadit velmoci z podnikání. Mohl by farmaceutický průmysl tahat za nitky a potlačovat právě tu technologii, která by mohla ukončit jeho nadvládu?

KONJUNKTURA! Trump MED BED: Vítej, vlastenče! Jsme nadšeni, že vám můžeme nabídnout mimořádnou příležitost přijmout vaši neochvějnou podporu našemu skvělému národu. Představujeme karty Trump MED BED, které jsou ztělesněním vlastenecké oddanosti a katalyzátorem vašeho osobního růstu a prosperity. S každou kartou Trump MED BED Card držíte hmatatelný symbol své oddanosti americkému duchu. Tyto karty nejen představují vaše neochvějné odhodlání, ale slouží také jako brána do komunity podobně smýšlejících vlastenců, kteří stojí při sobě v jednotě.

Když se ponoříme do plánů, nelze popřít genialitu Med Beds. Podrobné plány naznačují technologii, která by mohla učinit operace zastaralými, omlazit buňky a dokonce vrátit věk.

Pod povrchem doutná boj o moc. S takovou převratnou technologií na obzoru jsou do toho nepochybně zapojeny velké zbraně průmyslu a politiky. A kde je síla, tam je odpor. Jsou Med Beds bojištěm pro další globální konflikt?

Jak ve scénáři plném spekulací, dezinformací a štědré dávky dramatu rozeznat fakta od fikce? Pravda je prý podivnější než fikce. Možná, že ve světě Med Beds leží pravda někde mezi pokročilou technologií a nadpozemskými zásahy.

ROZVOJ ZDRAVOTNICKÝCH LŮŽEK. CO JE TO LÉKAŘSKÉ LŮŽKO?

Lékařské lůžko.

Používají technologii k přeměně vašeho těla na optimální zdraví pomocí původních kódů ve vaší DNA. Tato technologie se osvědčila. S touto technologií se naše společnost zaměří spíše na zdraví než na nemoci v lékařské oblasti. Nebude důvod, aby z epidemie těžilo jakékoli odvětví. S lékařskými lůžky bude moci každá lidská bytost svobodně obnovit zdraví a žít zdravější život ve vyšším věku, než jsme byli schopni zažít v poslední době.

Technologie.

Tato technologie existuje již 50 let a je zcela bezpečná.
Program Secret Space ji úspěšně používal posledních 50 let. Dostupnost

Financování.

Zdravotnická lůžka jsou instalována ve specializovaných léčebných centrech. Zpočátku budou k dispozici mimo současný systém zdravotní péče. S tím, jak se bude odhalovat technologie zdravotnických lůžek, budou postupně vyřazovány velké nemocnice a farmaceutické firmy. Je tomu tak proto, že náš zdravotní systém již nebude založen na nemocech, ale na zdraví. Tato technologie bude plně financována armádou bílých klobouků.

Náklady.

Použití lékařského lůžka nebude zpoplatněno. Budou volně přístupné veřejnosti. Náklady na nemocniční lůžka budou hrazeny armádou bílých klobouků.

ČASOVÁ ZNAČKA

Přemístění.

Každá země bude mít centrálu, kde si lidé budou moci rezervovat schůzky. Vaše první schůzka bude konzultace, která zahrnuje anamnézu a fyzikální vyšetření. Informace o pacientovi budou poté zadány do kvantového počítače, kde počítač určí naléhavost zdravotních potřeb pacienta. Na základě této recenze bude uspořádáno blízké centrum.

Spustit:

V současné době budou Med Beds zpočátku po určitou dobu přísně kontrolována armádou, aby tato technologie nemohla být zneužita. Ve společnosti nebude upřednostňováno žádné postavení. Se všemi bude zacházeno spravedlivě a lůžka budou nejprve k dispozici těm, kteří to naléhavě potřebují.

Země.

Až dojdou nemocniční lůžka, bude zřízena celostátní horká linka, na které si lidé budou moci domluvit schůzku.

Výroba.

Med Beds jsou kopírovány pomocí pokročilé technologie, odhaduje se, že pro distribuci lze vyrobit tisíc Med lůžek denně.

{PROFESIONÁLNÍ PERSONALIZACE} Zdravotnický personál.

Zdravotnická lůžka jsou pokročilou lékařskou technologií.

Zpočátku budou zdravotnická lůžka k dispozici pouze pro konkrétní léčebná centra a nebude možné je zakoupit pro vaši vlastní kliniku nebo jiný domov. Stejně jako u všech pokročilých lékařských technologií je k bezpečnému používání této technologie zapotřebí značné školení. Musíte mít také značné znalosti o biologických a lékařských onemocněních a pro nezasvěcené bude trvat alespoň 12-18 měsíců školení.

Po nasazení budou nemocniční lůžka využívat pouze vyškolení zdravotníci, zatímco kliniky budou provozovat vojenská zdravotnická oddělení ozbrojených sil spolu s dalším zdravotnickým personálem. Filantropové.

Ti, kteří budou lůžko využívat jako stážisté, budou muset pracovat pouze na pozvání. Pak budou k dispozici kurzy a příležitosti pro zdravotníky.

Osoba nemůže tuto lékařskou techniku obsluhovat bez lékařského školení.

Pokud máte například pacienta, který má srdeční selhání nebo je vážně zraněn při autonehodě, musíte znát první pomoc a jak pacienta ošetřit, než vstoupíte na nemocniční lůžko. Specialista musí vědět, jak číst některé abnormality zjištěné v posteli. Mnoho lidí nebude rozumět technologii HEALTH. Nejedná se o technologii, kterou by někdo mohl jednoduše stisknout tlačítko a ovládat ji.
Vůbec ne.

Centra.

Chápu, že zpočátku budou ve velkých centrech roztroušených po každém státě a nebude možné je zakoupit. Pokud vím, vaše aplikace bude záviset na potřebách, služby jsou již k dispozici. Mezitím se naskytnou příležitosti pro další technologie, pokud budou potřeba.

VAROVÁNÍ: Vědecký výzkum – Zelená zelenina způsobuje cukrovku 2. typu v milionech. Velká prezentace o lži o cukrovce od lékařů!

Školení. Víte, zda bude k dispozici Medical Bed nebo nižší technický školicí program pro ty, kteří nebyli vyškoleni na univerzitě? Může být nedostatek lékařů, protože mnozí z nich budou obviněni ze zločinů proti lidskosti. V zásadě se nejprve osloví zdravotnický personál nebo lidé s reálným lékařským vzděláním s vyššími vibracemi. Zpočátku budou zdravotničtí pracovníci vybíráni pouze na pozvání.

Všichni budou proškoleni na všech typech zdravotnických lůžek, protože každé zařízení bude mít různé lůžka. Každý zaměstnanec bude proškolen k obsluze zdravotnického lůžka.

Žádné náklady na školení.

Dobročinné bytosti a armáda poskytnou výcvik. Zpočátku je školení zdarma. Typ školení bude přizpůsoben vašim osobním zkušenostem. Například pomocná sestra bude potřebovat více školení než neurochirurg.

Vybavení.

Pokud chce mít centrum nemocniční lůžko, musí mít šest operačních sálů a sedm lůžek; Dva v jedné z místností musí být extrémně velké. K dispozici bude předoperační pokoj a dospávací pokoj. Obě mají asi 30 lůžek. Kromě toho má nocleh asi 27 pokojů, každý se čtyřmi a více lůžky. Budete také potřebovat asi 15-20 mentorů plus další všestranné zaměstnance. Potřebujete také podpůrný personál, jako je personál recepce, personál jídelny, úklidový personál, personál prádelny, ostraha atd.

Poté budou lékaři a technici obsluhovat nemocniční lůžka. Kromě toho budete potřebovat spoustu sester, o které se budete starat před a po. Je to obrovská mise, takže po nějakou dobu budou Med Beds pod kontrolou armády a aliance.

PŘÍPRAVA A PLÁN LÉČBY

První schůzka.

Procedura trvá od několika minut do 15 hodin, v závislosti na tom, co jste dělali. Když tedy zavoláte do svého národního centra, naplánují si úvodní konzultaci s nejbližším centrem. Když přijdete na konzultaci, zdravotnický personál zkontroluje vaši anamnézu. Během tohoto sezení podstoupíte skenování celého těla, obvykle v nemocničním plášti, které trvá jen několik minut. Poté budou diskutovat o výsledcích skenování a podrobnostech o jejich výsledcích. Budete diskutovat o tom, čeho chcete dosáhnout, a tyto informace budou zadány do počítače.

Počítač poté rozhodne, kde budete uvedeni, a budete informováni o datu, čase a místě vašeho ošetření. V den ošetření budete po příjezdu požádáni, abyste se převlékli do županu a dostali mírné sedativum. O chvíli později, když jdete spát, se uvolní plyn navozující spánek. Tento plyn vám pomůže během léčby spát. Po dokončení léčby budete převezeni do zotavovací oblasti a vyšetřeni lékaři. V závislosti na typu zákroku, kterým jste prošli, můžete také navštívit poradce.

Sezení.

Většina problémů bude vyřešena během jedné návštěvy. Nejsložitější případy mohou vyžadovat až 3 sezení.

Připravte se na lekci.

Lidem se před spaním podávají sedativa a poté se během léčby uspí na několik minut nebo 15 hodin. Klaustrofobie není problém.

Priorita.

Lidé, kteří nebyli očkováni, budou mít přednost před těmi, kteří očkováni byli. Lidé, kteří mají vedlejší účinky po injekci toxinů z vakcín, budou léčeni nějakou dobu po těch, kteří očkováni nebyli, existuje mnoho informací o potenciálních nebezpečích vakcín, ano. Každý si může udělat domácí úkol a dozvědět se o možném poškození.

Ti, kteří se narodili s kritickým onemocněním a mají nemoci s jinými zdravotními problémy, budou moci nemocniční lůžko využít jako první. Všichni mají možnost nechat se očkovat, nebo ne. Rizika jsou již k dispozici každému, aby si je vybral sám.

TAKÉ: Co se stane, když si přiblížíte nejsilnější zdroj energie na světě ke svému tlukoucímu srdci? Brzy to zjistíte...

I když budou upřednostňováni ti, kteří nebyli očkováni, lze očekávat, že každý, kdo potřebuje léčbu, bude okamžitě léčen. Nemusíte se bát, že vás ošetří na nemocničním lůžku.

Bez domova.

K bezdomovcům budou pomáhat humanitární týmy s žádostí o ošetření. Nikdo nezůstane pozadu.

Očekávání.

Budete si také muset uvědomit, že s NESARA Gesara se svět změní tak, jak ho vidíme nyní. Nebude už žádné bezdomovectví, žebrota, chudoba, utrpení ani hlad. VŠECHNO změní LÉČEBNÉ DOVEDNOSTI.

1. Přínosy pro zdraví. Zdravotnická lůžka mohou napravit zdravotní problémy pacienta a obnovit jeho tělo do optimálního stavu.

2. Orgány dorůstají. Lůžka mohou nahrazovat nebo růst končetin a orgánů.

3. Nové hojení kostí a hojení kostí. U těch, kteří mají protézu, bude protéza odstraněna na lůžku a rozpuštěna, aby mohlo dojít k blahodárnému hojení.

4. Chirurgie. Operace na nemocničním lůžku přinese okamžité výsledky. Například baseballový nadhazovač, který potřebuje operaci, může být na lékařském lůžku a připraven jít na hřiště ihned po ošetření. Budou opravdu připraveny vyrazit, než se probudí a vyvalí se z postele.

5. Poškodte B4K/a.
Lůžka mohou zvrátit poškození způsobené B4 K/a, ale lůžka, která nejsou prázdná a mají přirozenou ránu, budou mít přednost.

6. Kardiovaskulární pacienti.
Bed Med léčí všechny druhy srdečních chorob.

7. Závislost.
Přítel. Závislost se dá vyléčit. Lidé však budou muset přijít na to, proč jsou závislí.

8. Rozpusťte chirurgické nástavce.
Lůžka rozpustí všechny chirurgicky přidané štěpy a opraví poškození, čímž vrátí tělo do zdravého stavu před začátkem problémů.

9. Chemoterapie.
Lékařské lůžko nejen léčí poškození způsobené chemoterapií, ale také obnovuje celkové zdraví těla odstraněním všech abnormálních nádorů. ⇒ rakovinné buňky umírají za 42 dní! Tento slavný rakouský džus vyléčil více než 45 tisíc lidí z rakoviny a dalších nevyléčitelných nemocí! (Video s receptem)

10. Alergie.
Alergie budou odstraněny

11. Zubní lékařství.
Případné problémy se zuby budou vyřešeny. A zub se zregeneruje. Zuby se v případě potřeby také roztáhnou.

12. Nadváha.
Ano, můžete se vrátit na svou ideální váhu.

13. Zrak a sluch.
Ano, váš zrak a sluch se mohou vrátit do optimálního stavu a šedý zákal lze také korigovat.

14. Jizvy.
Jizvy se zahojí a zmizí.

15. Schizofrenie.
Psychické problémy lze překonat

16. Autismus.
Dětem s autismem lze pomoci s léčbou.

17. Ortopedické nástroje.
Vyřešeny budou také pravopisné problémy, jako je nastavení kostí a úpravy kostí.

18. Deprese.
Deprese bude postupně ustupovat. V konečném důsledku se subjekt bude muset vypořádat s traumatem pozitivním způsobem. Bude zde mnoho mentálně vyškolených poradců, jak lidských, tak nelidských, kteří pomohou komukoli s depresí.

19. Vylepšení.
Bed Med může někoho učinit empatičtějším, chytřejším atd. Lze se také naučit/stáhnout další jazyky. Je však důležité mít důvod k použití vylepšení, která požadujete ke stažení. Například není důvod stahovat všechny jazyky na planetě, pokud je neplánujete používat. A důležitou součástí zkušenosti na této planetě je proces učení se znalostem, které potřebujete.

20. Dokonalé zdraví.
Lůžka vrátí vašemu tělu optimální zdraví.

21. Uzdravte mysl.
Když léčíte mysl, léčíte tělo.

22. Vitalita.
Zdravotnická lůžka vracejí lidem optimální zdravotní stav. Pokud je vám například 80 let, budete mít nejlepší zdraví pro 80letého. To neznamená, že budete tak hbití a fit, jako když vám bylo 30. Věková regrese je možná pro prodloužení života. Ne každému bude schválena věková regrese. Není to něco, co by se mělo brát na lehkou váhu. Bude schválen pro příslušné účely.

23. Problémy od narození.
Postele mohou vyřešit problémy, které se objeví i při narození.

24. DNA.
Med Beds zvrátí tlumené genové exprese, jako je MTHFR, estrogenová dominance a problémy s metylací, s detoxikací a čištěním DNA.

DALŠÍ FYZICKÉ ZMĚNY

1. Vlasy . Můžete změnit barvu vlasů a růst vlasů.

2. Oči. Barvu očí můžete změnit. Problémy se zrakem a očima lze také korigovat.

3. Výška. Jeho výška se však může měnit, pouze za extrémních okolností.

4. Pohlaví. Bed Med může v případě potřeby změnit pohlaví zpět na původní pohlaví.

5. Výročí. Všechny vzpomínky se vrátí, pokud jsou vypnuté.

6. Tetování. Bed Med dokáže odstranit tetování.

7. Zuby. Zuby lze narovnat a také rekonstruovat.

8. Kouření. Zdravotnická lůžka mohou napravit škody způsobené léty kouření.

9. Znalosti.
Informace lze stáhnout, jakékoli informace mohou být staženy do vašeho mozku, včetně jiných jazyků. Součástí lidské zkušenosti je však získávání znalostí.

Psychiatrické trauma

1. Co je vyloučeno? Duševní a emocionální rány budou nenapravitelné. Technologie může uhasit vzpomínky, ale v určitém okamžiku budete muset čelit bolesti.

2. Vzestup.
Zdá se, že lékařské lůžko léčí pouze tělo a emocionální a duchovní problémy jsou něco, co si každý člověk bude muset vyřešit sám. Je zřejmé, že řešení těchto problémů je to, co způsobí, že jedinec zvýší své vibrace. Takže možná mít stroj, který by to udělal, by ztížilo lidskou sublimaci. Možná proto se Med Bed zaměřuje na léčení těla.

LÉČEBNÝ PLÁN

1. Až třikrát. Jediná věc, kterou postel nedokáže udělat, je posunout věk zpět více než třikrát, protože mozkové buňky nemohou být větší než dvě retrográdní.

2. Víra. Zdá se, že někteří lidé věří, že uzdravení má co do činění s naší vůlí a všemi těžkostmi, které to obnáší. Mohou se domnívat, že se musí bránit zázračnému uzdravení. Každý se rozhodne věřit v takové věci a my musíme jejich přesvědčení respektovat.

3. Svobodná vůle. Každý má svobodnou vůli. Ti, kteří mají negativní myšlenky, mohou kvůli svému způsobu myšlení opustit sezení Med Bed a vrátit se další den. Někteří lidé si užívají své těžkosti a bolest.

Med Beds a nová půda tu nejsou od toho, aby měnily lidi tak, jak chcete. Tato technologie je zde proto, aby podporovala fyzické zdraví a vitalitu. Volbou každé duše je myslet, cítit a chovat se určitým způsobem, aby tato duše mohla prožívat tento konkrétní život, a zasahovat do této volby zkušenosti je proti univerzálnímu zákonu.

POHODLNÝ VĚK

1. Věková regrese.
Program Secret Space nezdokonalil technologii, která by se vypořádala s účinky stárnutí na mozek. Zotavení z věku je velmi odlišný proces než uzdravení. Technologie funguje jinak při věkové regresi než při léčení.

Dnes, pokud se věk sníží více než třikrát, je pravděpodobnější ztráta paměti, zjizvená tkáň a problémy s nervy a motorikou.

2. Regresní limit podle věku.
Věkovou regresi můžete bezpečně provést dvakrát. Potřetí začnou mozkové buňky odumírat.

K. DOMÁCÍ MAZLÍČCI

1. Domácí mazlíčci.
Postel je vhodná i pro domácí mazlíčky, včetně všech zvířat, psů, koček, koní a všech živých tvorů, všechna zvířata mohou těžit z technologie Med Bed.

L. NASTAVENÍ

1. Životní styl.
Lidé možná budou muset být poučeni o tom, jak si udržet zdravý životní styl, aby nebyli závislí na technologiích. Je to, jako když projdete léčbou a pak se budete vracet a dělat všechny věci, které jste dělali, vaše výsledky se mohou začít zhoršovat. A ano, v mnoha případech bude nutné lépe volit životní styl.

2. Doba použitelnosti.
Nemůžete si vybrat, že budete žít věčně. Může ustoupit maximálně třikrát poté, co mozkové buňky začnou odumírat. Abyste mohli pokračovat, budete potřebovat přesun duše. 3. 100 let +. Správný. Můžete žít více než 100 let a být zdraví. Ve skutečnosti se lidé mohou dožít více než 200 let

4. Frekvence.
Frekvenční a energetické vzorce přistupují k DNA a k tomu, jak je geometricky uspořádána. DNA sama o sobě je anténa, která odvozuje svou frekvenci/energii z prvotního zdroje (pole). Proto je každý člověk specifický ve svém individuálním projevu původu a dokonce i fyzický vzhled je výrazem jeho osobního vzhledu. Být otevřený přijímání požehnání je ŽIVOTNĚ důležité.

TÝKÁ

Strach z uzavřených prostor.
Bed Permission Bed
trials
Hity pro získání výsledků.

BUDOUCNOST ZDRAVÍ

1. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). F/DA nemusí tuto technologii schvalovat. F/DA bude uzavřena. Nejsou pro lidstvo.

2. Domácí použití.
Med Beds nebude možné zakoupit ještě nějakou dobu po prvním vydání. Pokud jde o náklady, nejsou k dispozici žádné informace o tomto tématu.

3. Prosperita a hojnost pro všechny.
Doufáme, že lidstvo bude mít v blízké budoucnosti zdraví, prosperitu a hojnost. Med bed je součástí této prosperity.

Závěr:

Lékařská lůžka v USA jsou více než jen revolucí ve zdravotnictví; Jsou symbolem neustálého zápasu mezi pokrokem a mocí. Když usilujeme o jasnost v této mlhavé říši, pamatujte: vědění je síla a dotazování je klíčem. Ve světě, kde je obyčejnost často iluzí, se odvažte ponořit se do neobyčejného.

Bomba! 90. 10. Med lůžko a 90. 10. Virtuální kostka – Budoucnost začíná právě teď!

Jedná se o virtuální postel, která je naprogramována různými funkcemi. Lůžko teleportuje operační systém kvantového pole, který vysílá energii a frekvence do těla. Jednoduché ovládání, uživatel mluví nebo mentálně přikazuje posteli, aby skenovala, a poté pomáhá léčit oblasti, které je potřeba.

Neexistuje žádná umělá inteligence (AI) a není závislá na elektřině nebo jiných srovnatelných typech energie. Neexistují také žádné vedlejší účinky a jeho použití je extrémně bezpečné. Operační systém je také zabezpečený v kvantové síti vysoké úrovně a nelze s ním manipulovat. Stejně jako nebeská komora, pokud systém detekuje nějaké negativní energie nebo záměry, systém nebude fungovat.

Lůžko 90 10 Med je motivováno silami samoléčení spojenými s tělem, duchem, vědomím a fyzickou inteligencí.

CELÝ ČLÁNEK SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE: https://amg-news.com/bombshell-90-10-med-bed-and-90-10-virtual-cube-the-future-starts-now-new-video/

NESARA GESARA : Lékařská lůžka Kvantové léčení | V zákulisí kvantových léčebných technologií lékařských lůžek ~ Důvěřujte plánu! Přehrát
Upozornění: Tento článek byl sestaven z více zdrojů, aby poskytl komplexní přehled o tématu. Byla věnována pozornost zajištění přesnosti, ale pro definitivní informace vždy odkazujte na původní zdroje.

Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" léčebných technologických systémů, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy plazmatickými energiemi a léčebnými frekvencemi.

Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a lékařská lůžka; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo se osvobodí od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

CELÝ ČLÁNEK SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE: https://amg-news.com/nesara-gesara-med-beds-quantum-healing-behind-the-scenes-of-the-quantum-healing-technologies-of-med-beds-trust-the-plan-video/

TAKÉ: ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA: Na celém světě je k dispozici více než 5 milionů lékařských lůžek – nejnovější informace o lůžkách Alliance Med – 11. září 2023

Lékařská lůžka v USA: Proč to ticho? Podrobnosti o plánech lůžek Med v USA - Otázky a odpovědi o lůžkách Med

Lékařská lůžka v USA: Proč to ticho?

USA, země příležitostí, inovací a... umlčet? Pokud jde o Med Beds, je tu ticho, které je těžké ignorovat. Tato lůžka mají potenciál změnit zdravotnický průmysl a vyřadit velmoci z podnikání. Mohl by farmaceutický průmysl tahat za nitky a potlačovat právě tu technologii, která by mohla ukončit jeho nadvládu?

Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/med-beds-in-the-usa-why-the-silence-details-of-med-bed-plans-in-the-usa-q-a-about-med-beds-proof-compilation/

Také: MED BEDS - High Tech technologie lékařských lůžek potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA (musíte vidět video) - https://amg-news.com/med-beds-high-tech-medical-bed-technology-suppressed-by-deep-state-and-released-by-nesara-gesara-must-see-video/