Zazracne Frekvencie

26.09.2023

Jana Tomajková

Mnohi z vas sledovali nase vysielanie Tlkot Srdca Nasej Planety, kde sme sa spolu so Stanou Blahovou-Tumovou rozpravali o frekvenciach. O Schumannovej rezonancii a co sa nou deje a aj o inych frekvenciach.

Mozno by sa vam hodilo male zopakovanie casti, kde sme spominali zazracne liecive Solfeggio frekvencie.

Albert Einstein povedal: "Pokiaľ ide o hmotu, všetci sme sa mýlili. To, čo sme nazvali hmotou, je energia, ktorej vibrácie boli tak znížené, že sú vnímateľné zmyslami. Nie je to jedno. "Všetky "hmotné" bytosti vibrujú na špecifických frekvenciách a všetko má svoju melódiu. Veda teraz konečne uznáva hudobnú povahu vesmíru.

A to nás privádza k zázračným frekvenciam, ktore pozname pod menom SOLFEGGIO FREKVENCIE.

Co su to Solfeggio Frekvencie?

Frekvence Solfeggio tvoří starodávnou 6-tónovou stupnici, o které se předpokládá, že se používala v posvátné hudbě, včetně krásných a dobře známých gregoriánských chorálů.

Zjistilo se, že jedinečné tóny a zpěvy udělují duchovní požehnání, když jsou hrány harmonicky. Každý tón Solfeggio se skládá z frekvence potřebné k vyvážení vaší energie a udržení vašeho těla, mysli a ducha v dokonalé harmonii.

Při společném provedení budou výrazné tóny a zpěvy přinášet duchovní výhody. Výsledkem je, že každý solfeggio tón obsahuje frekvence, které jsou nezbytné pro udržení harmonického stavu mysli, těla a duše.

Dále se slabiky Sol-fa používají k označení tónů stupnice neboli solmizace ve formě solfeggio. Kromě používání textů je Solfeggio také známý jako pěvecká praxe, která využívá slabiky.

Solfeggio má šest základních frekvencí:

Frekvence 396 Hz pro osvobození se od pocitů strachu a viny.

Frekvence 417 Hz, které jsou užitečné pro podporu transformace a obrácení okolností.

Frekvence 528 Hz se používá pro zázraky a změny, jako je oprava DNA.

Frekvence 639 Hz se používají pro navazování a udržování partnerství.

Aby bylo možné najít odpovědi a vyjádřit se, měly by být použity solfeggio frekvence 741 Hz.

Frekvence 852 Hz, které se používají k obnovení duchovního řádu člověka.

Frekvence 963 hertzů solfeggio vytváří prostor pro jednotu a jednotu ve všech věcech a lidech.

Frekvence solfeggio mají řadu výhod. Jsou následující:

  • Existuje 174 Hz frekvencí, které zmírňují bolest a stres v lidském těle a mysli. Uvidíte, že se vám při poslechu tohoto stylu hudby zpomalí dech, což vám pomůže vklouznout do klidného stavu mysli. Ke zmírnění bolesti nebo stresu lze využít léčebné frekvence k uvolnění svalů.
  • Solfeggio frekvence 285 Hz jsou spojeny s bezpečností, energií a přežitím. Muladhara neboli kořenová čakra je spojena s touto frekvencí. Nejzákladnější energetické centrum jednotlivce se nachází v základně jejich páteře. Bezpečnost, přežití a instinkt jsou řízeny touto čakrou.
  • Je čas zbavit se viny a studu pomocí frekvencí 396 Hz Solfeggio! Poslouchání této frekvence uvolňuje silné emoce strachu a výčitek. Starověké frekvence Solfeggio lze dosáhnout použitím mantry.
  • Frekvence 417 Hz odstraňuje veškerou negativitu a traumata z minulosti. Pocit úlevy je cítit, když špatné vzpomínky a vlivy z minulosti postupně mizí. S ní souvisí čakra solar plexu a žlutá barva.
  • Bylo řečeno, že frekvence lásky nebo zázračný tón 528 Hz mohou léčit DNA a také očistit člověka od jakékoli nemoci nebo nemoci. Tónování a meditace zvyšují léčivý účinek.
  • Pomocí frekvence 639 Hz může člověk interagovat sám se sebou, se svými životy a životy lidí, na kterých jim záleží a které milují, meditací o sobě samých.

  • Použití 741 Hz pro řešení problémů a emoční stabilitu: tato frekvence rozšiřuje mysl a umožňuje jí naplnit ji četnými nápady a neotřelými způsoby, jak se vyjádřit. Uvolňuje stres a uvolňuje mysl, umožňuje myslet kreativněji. Je k dispozici více času a prostoru pro rozvoj hlubší intuice, když je člověk v lepší emocionální situaci.

  • Frekvence Solfeggio 852 Hz lze použít ke zvýšení vaší citlivosti a také k tomu, aby vás sladily s duchovními řády planety. Může být povolán univerzální duch, který vám pomůže získat zpět váš vnitřní mír.
  • Frekvence 963 hertzů solfeggio nabízí prostor pro spojení a jednotu ve všech věcech a lidech. Probouzí se ve vás jednota a propojení s vesmírem. Jasné a pozitivní obrazy a nápady vám zaplaví hlavu.
  • 432 Hz. Díky svým silným léčivým vlastnostem je tato přirozená frekvence v kosmu velmi oblíbená. Pokud svou hudbu naladíte o půltón níže, než je obvyklé, poskytne vám to přístup k jednomu z největších záhad, jaké kdy byly ve vesmíru objeveny.

Je ľahké ignorovať 432 Hz ako bezvýznamnú frekvenciu bez jedinečného významu, ale nie je to tak. Nielenže naladenie hudby na konkrétnu frekvenciu neodomkne jej kozmické sily, ale nemá to ani žiadny vplyv na to, ako dobre znie. Pri ladení A=440 Hz hudobníci nemajú pevné pravidlo, ktorým by sa mali riadiť.

Na zaciatku 20-teho storočia bola uzavretá celosvetová dohoda založená na myšlienke Rockefellerovej nadácie zmeniť frekvenciu hudby.

Zmenili to z prirodzenej harmonickej rezonancie 432 Hz na súčasné vedomie potláčajúce 440 Hz.

Naša DNA musí byť v súlade s frekvenciou 432 Hz, aby naše telo a bunky normálne fungovali a boli zdravé.

Súčasná 440 Hz hudba je statická vibrácia, ktorá nesprávne ovplyvňuje našu DNA a naše bunkové spojenie, čo môže v tele spôsobiť mnohé ochorenia. Toto bol ďalší úmyselný útok na ľudstvo. Hudba na YouTube sa tiež automaticky skonvertuje na 440 Hz, bez ohľadu na to, či bola pôvodne nahraná na 432 Hz, nástroj YouTube ju automaticky prevedie na 440 Hz, ktoré potláča vedomie!

Tí, ktorí ovládajú svet, vedeli, čo robia, keď zmenili frekvenciu hudby, vedeli, že ľudstvo sa odpúta, bude disonantné, rozdelené a odpojené.

Boh, hlavny dirigent orchestra, vytvoril dokonalú symfóniu života, lásky a svetla; nádhernu, monumentálnu, magicku symfóniu, kde všetko a všetci zohrávajú úlohu v dokonalej harmónii, jednote a frekvencii, až kým sa frekvencia ľudstva, žiaľ, nezmení.

Teraz hráme rozladení, nesynchronizovaní, na nesprávnej frekvencii. V rozpore s prírodou, so životom a medzi sebou navzájom.

ZVONY

Mnohé zvony starého sveta boli zničené, pochované a nahradené, aby zakryli dôležitosť akustickej rezonancie Bolo nám povedané, že ich museli roztaviť, aby vytvorili muníciu pre naše vykonštruované vojny.

Čo nám nebolo povedané, bolo, že tieto zvony vyžarovali konkrétnu energiu/frekvenciu/vibráciu používanú na šírenie a vysielanie éterickej liečivej energie z týchto chrámov a katedrál, v ktorých ich vidíme.

Takéto miesta boli ozdobené týmito staršími zvonmi, pretože to nikdy neboli modly uctievania, ale liečebné centrá starého sveta.

Pamätajte, že žiadny architektonický prvok staroveku nebol len dekoráciou. Všetko malo svoju funkciu, účel.

Zničenie týchto zvonov má rovnaký zlý úmysel ako tí, ktorí zmenili štandard hudobnej výšky zo 432 Hz na 440 Hz.

Prečo by nám mali byť otvorene povolené také dary akustického liečenia a bezplatnej energie, pokiaľ sa kontrolóri snažia profitovať z našej choroby a závislosti?

Tieto zvony slúžili na viac než len to, aby ľuďom dávali pocit času. Boli určené na liečenie mysle tela a duše.

A tu sa uz dostavame k otazke "Zvysovania frekvencii"

Preco treba zvysovat frekvencie?

Nasledujuca tabulka vam napovie odpoved…

Zelam vam len tie najlepšie frekvencie.

S pozdravom a objatim z jarneho Sydney,

Jana Tomajkova