Karty Qanon

20.03.2023

Prezident věří, že Spojené státy mají neuvěřitelný potenciál a budou pokračovat v překonávání i svých pozoruhodných úspěchů v minulosti. Trumpův volební sloganpro prezidenta byl a stále je: "Make America Great Again", a to je přesně to, co dělá. "Make America Great Again!" – DJT

Současná první dáma Spojených států a manželka 45. amerického prezidenta Donalda Trumpa. Je druhou první dámou narozenou mimo Ameriku. Rodačka ze Slovinska je první prezidentskou manželkou, pro kterou angličtina není rodným jazykem.

* * * * * * *

"Nyní je čas, aby Amerika obvázala rány rozdělení. Musíme se spojit. Všem republikánům, demokratům a nezávislým v celém národě říkám, že je čas, abychom se spojili jako jeden sjednocený lid." Nově zvolený prezident Donald J. Trump - 9. listopadu 2016

* * * * * * *

MainStream Media (MSM) spolu s demokraty a republikány vedou totální válku lží a propagandy proti  prezidentu Trumpovi. Jeho slib "vysušit bažinu" a potrestat zkorumpované lidi, kteří se na tom podíleli, je hrozbou pro (((())). Média FAKE NEWS... je nepřítelem amerického lidu! –DJT

* * * * * * *

"Od nynějška bude Amerika posílena našimi aspiracemi, nikoli zatížena našimi obavami; inspirován budoucností, nevázán selháními minulosti; a vedeni naší vizí, nezaslepeni našimi pochybnostmi."

28. října 2018 začal Q zveřejňovat sérii kryptických zpráv ve vlákně /pol/ s názvem "Klid před bouří". Q, vysoce postavený vládní insider s prověrkou Q, pověřený vysláním zpravodajských kapek do 4chan, aby informoval Patrioty o geniálním mistrovském plánu POTUS na porážku hlubokého státu.

SMRT a válka (aneb) MÍR a ŽIVOT

STRACH a LŽI (nebo) LÁSKA a PRAVDA

KONTROLA (nebo) SVOBODA

SÍLA (nebo) MOC

KOŘIST (nebo) MODLIT

1. Člověk, který miluje, podporuje a brání svou zemi a její zájmy s oddaností.

2. osoba, která se považuje za obránce, zejména práv jednotlivce, proti domnělým zásahům federální vlády

"Kam jdeme jeden, jdeme všichni" –Q

Zrádce

1. Osoba, která zradí druhého, věc nebo jakoukoli důvěru.

2. osoba, která se dopustí velezrady tím, že zradí svou zemi.

"VÁLKA je SKUTEČNÁ. Tito lidé jsou nemocní." – Q

"Z VELMI úspěšného podnikatele jsem se stal špičkovou televizní hvězdou a prezidentem Spojených států (na první pokus). Myslím, že jsem se nekvalifikoval jako chytrý, ale geniální... a navíc velmi stabilní génius!"

Black-hats (Černé klobouky) pronikají do zabezpečených sítí, aby zničili, upravili nebo ukradli data nebo učinili sítě nestabilními ve snaze ovládnout a zkorumpovat celosvětové finanční, politické, vojenské, náboženské, mediální a sociální systémy. Nový světový řád, Ilumináti, Stínová vláda, Deep State, Cabal, to jsou (((ONI))) ti špatní hoši.

Od července 2016 FBI vyšetřuje ruskou "tajnou dohodu" s prezidentem Donaldem Trumpem, jeho kampaní a spolupracovníky. V tomto okamžiku neexistují žádné důkazy o tajné dohodě mezi Rusy a Trumpovou kampaní. Nicméně 13 Rusů bylo obviněno z "tajné dohody" s Ruskem za účelem "vměšování" do amerických prezidentských voleb v roce 2016.

Termín "bílý klobouk" v internetovém slangu odkazuje na etického počítačového hackera nebo odborníka na počítačovou bezpečnost. V širším smyslu se vztahuje na "dobré hochy", Alianci vlastenců, kteří bojují proti elitě, globální korupci a stínovým vládám po celém světě.

"Kam jdeme jeden, jdeme všichni" –Q

Nevyslovujeme jeho jméno.

Kdysi byl považován za válečného hrdinu, ale nemáme rádi hrdiny, kteří jsou chyceni, (když dělají zlé věci). A Velmi zlý člověk v dnešní době využil a oklamal americký lid. Pojmenován po skutečných amerických vlastencích, svém otci a dědovi, poskvrnil své rodinné jméno. Jeho jméno je nyní... McStain (Skvrna).

Vzteklý pes

Mariňáci, to je nejlepší z našich kmenových stařešinů. Zbytek světa brzy pozná, jak je skutečně nadaný. Naši přátelé a spojenci budou šťastní, že je naším novým ministrem války; Naši nepřátelé si brzy budou přát, aby nebyl. Na otázku: "Co vám v noci nedá spát?" Generál Mad Dog odpověděl: "Nic, v noci nebudím ostatní lidi."

Šéf FBI během Obamovy administrativy, vyhozen prezidentem Trumpem v roce 2017.

"To je ono?" - JamesComey@Comey
11: 47 AM - 2 únor 2018

Generální prokurátor - Patriot

Odstoupil od vyšetřování "ruské tajné dohody" a zřejmě zmizel z radaru. Patrioti věří, že Sessions se tiše pohybuje za politickou scénou a nashromáždil 13 tisíc zapečetěných federálních obvinění, aniž by si toho mainstreamová média všimla.

"Vztah DŮVĚRY"

44. americký prezident - Zrádce

Americký prezident po dvě funkční období, chráněný mainstreamovými světly a Bažinou, Amerika ještě neviděla skutečného Obamu, BHO je loutka Deep State, byl prezidentem prvních 8 let v [16letém plánu zničit Ameriku], který dláždí cestu pro plán NOW na světovou nadvládu.

"To jsi nepostavil..." -BHO