Co se chystá v příštích dnech a týdnech? Předpověď Charlieho Warda

01.11.2022

NESARA GESARA QFS

Zdravím všechny, příznivce i nepříznivce. Kráčíme velmi zajímavou dobou, byť pro mnoho z vás velmi těžkou. Dnes pro vás přinášíme opět další zajímavá data, která vás potěší. Kráčíme jistými kroky k vítězství. Vítězství je naše! NESARA GESARA - WWG1WGA

DARK TO LIGHT !

***** ****

Zjevení Charlieho Warda sdílené ve společnosti Davida Mahoniho a Davida Scarletta z 26.10.2022.

Podělím se o nejdůležitější momenty z tohoto rozhovoru a na konci zanechám odkaz na video pro ty, kteří chtějí sledovat všechny podrobnosti. Ve skutečnosti jsem pro vaše pohodlí rozluštila téměř celé video. Jak již víme, Charlie Ward je oficiálním představitelem Kvantového finančního systému (QFS), vedoucím týmu pro globální revalvaci měny a byl také vybrán Bílými klobouky, aby předával informace o tom, co se na planetě děje, v rozsahu, v jakém je mu to dovoleno.

Kvantový finanční systém má 4 portály, jejichž prostřednictvím se k němu připojí všechny země planety.

Jeden portál zahrnuje země, které budou v QFS připojeny k americkému USN. USN je nová americká měna, která nahradí současný dolar. Těmito zeměmi jsou Spojené státy, Kanada a celá Jižní Amerika.

Na místní úrovni bude mít každá země Jižní Ameriky svou vlastní měnu, ale hlavním znakem portálu bude USN. Kolumbie, Peru, Bolívie a Venezuela budou mít s USN poměr 1:1.

Bude existovat jeden evropský portál, kde budou Španělsko, Portugalsko, Itálie, Francie, Německo, všechny evropské země včetně skandinávských zemí propojeny v evropském portálu jedna ku jedné. Rusko bude pravděpodobně připojeno k tomuto portálu. A všechny země budou mít na místní úrovni vlastní národní měnu. Španělsko bude mít pesetu, Portugalsko escudo, Itálie liru, Německo marku, Francie frank a tak dále.

Spojené království bude mít bránu v librách šterlinků, která bude určena pro Anglii, Skotsko, Irsko a Wales. Tento portál může být doplněn, ale to bude stanoveno později.

ČTVRTÝM PORTÁLEM bude Asie, Afrika a Austrálie. Všechny budou propojeny s tímto portálem a každá oblast - Indie, Pákistán, každá země v Africe, Austrálie, Nový Zéland budou propojeny s tímto portálem, ale budou mít svou místní národní měnu. A každá z těchto oblastí bude mít jednu banku pro transakce se zlatem, která bude podporovat jejich místo. A zlato, které bude uvnitř, tedy údaje o vlastnostech, bude "serializováno a nanotechnologizováno". Zkorumpované vlády tak nebudou moci přijít a nic si odtamtud vzít.

Každá země tak bude v každé fázi vědět, co má a jaké je její místo. Proto sledujeme, jak Deep State zatím uměle potlačuje zlato a stříbro, protože si uvědomil, že fiat měna z důvodů BRICS znamená, že americký dolar má nulovou hodnotu. Jejich banky jsou nyní až do převodu uměle podporovány, aby nezpůsobily ve světě chaos. Přesun se však projeví během následujících tří až šesti měsíců.

Portály BRICS - Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jihoafrická republika - byly aktivovány před dvěma dny. Čekali jsme na USN, ale nestalo se tak. Nebo jestli se to děje, tak mi to ještě neřekli, protože USA jsou nepochybně významnou součástí. A důvod, proč říkám, že je to významná část, je ten, že v okamžiku, kdy bude aktivována, americký dolar nebude mít žádnou hodnotu. Americký dolar a euro jsou měny Deep State Cabal, Federálního rezervního systému. A jakmile o ně přijdou, jako se to stává každé mafii, jakmile přijdou o peníze, nemají už žádnou moc, žádnou sílu, žádnou autoritu. Jediný důvod, proč měli moc, byly peníze. Také Federální rezervní systém - jeho dny jsou sečteny. Finanční úřad - jeho dny jsou sečteny.

V příštích třech týdnech bude v 86 zemích vyhlášeno stanné právo. To, co vidíme ve Spojeném království, jde tímto směrem. A to, co právě teď vidíme v Americe, se ubírá tímto směrem.

Než jsem vystoupil na pódium, mluvil jsem s generálem Flynnem a řekl jsem mu: "V příštích třech týdnech bude v 86 zemích vyhlášeno stanné právo." Podíval se na mě, jako by mi chtěl říct, že to ví. Nic neřekl. Absolutně nic. Ale bylo jasné, jako vždycky, že ví všechno... A řekl by vám jen 5 %, pokud by to vůbec bylo 5 %. Mluvíme o tříhvězdičkovém generálovi, který se stal spřízněnou duší. Je to báječný muž. Jeho práce je úžasná.

Mohli jsme také strávit nějaký čas s Ericem Trumpem, který zde byl se svou skupinou. Tato vystoupení jsou velmi důležitá, protože v tomto časovém úseku se každý z nás spojuje s ostatními - vy, já i každý z přítomných. Budou se nás snažit rozdělit. To dělá Satan. Protože to je jediný způsob, jak nás mohou ovládat.

David Mahoney se v tuto chvíli ptá David Scarlett, bude itzborim? Odpověď: "Každý, s kým jsem mluvil, si je jistý, že se uskuteční. K dispozici bude. Charlie Ward: "počkejme a uvidíme. Je to jako s vánočním dárkem - víte, co je v krabici? Zatím v klidu počkáme a uvidíme, co je v krabici."

Charlie Ward: Válečný stav bude na viditelné úrovni - s pádem vlády, kdy někdo musí převzít kontrolu. V Americe má armáda kontrolu od března 2021.

Trump UDĚLÁ JEDNU SUPERBOWL REPORTÁŽ (SHOW) - S TAKOVÝM ROZSAHEM A TAKOVÝM ÚČINKEM, JAKÝ JEN JE MOŽNÝ! "ONI" se nechtějí dozvědět pravdu.

V Číně bylo zatýkání v Kongresu pantomimou, protože ČKS ztratila kontrolu téměř před rokem. Odebrali jim moc. A to vím z první ruky. Všechno je pantomima.

Vše, co nyní vidíme, má lidi probudit. Vše, co se nyní děje, je pokusem o probuzení lidí.

Válečný stav je hodinu od NESARY. Svět musí být pod vojenským právem a pak přijde 120 dní na volby. To je součástí postupu. Krizovou částí je vyhlášení stanného práva. Všichni víme, že NESARA / GESARA začíná po zavedení stanného práva. Tehdy přijde oznámení. A pak je zde 120denní lhůta pro volby. V Anglii je to logické, protože si nemohou zvolit vládu, se kterou by zůstali jednotní, a to se stane. Uvidíme, jak se navzájem zničí. Uvidíme je i v Americe. Vidíme rozpad. Jak řekla Janet Osse_baard, toto je pád cabaly. A právě to vidíme.

David Mahoney: Ohledně EBS (systém nouzového vysílání, pozn. př.) - použijí ho v době, kdy zavedou stanné právo?

David Scarlett: "Slyšel jsem, že je to součástí plánu."

Charlie Ward: "Ano, myslím, že ano. V to věřím."

Scarlett: Ve vzduchu je zjevně vojenská aktivita jako nikdy předtím. V tuto chvíli je zde tolik aktivní armády.

Charlie Ward: Tam, kde žiji, v jižním Španělsku, je ve 3:00 až 4:00 ráno neuvěřitelné množství amerických vojenských letadel, která startují a přistávají ve Středozemním moři. Nikdy předtím tu nebyla taková aktivita, nikdy. A lidé nejedou na dovolenou, to vás mohu ujistit.

Zůstaňte věrní a optimisticky naladění na nadcházející dobré dny.

Sledujte články ze současnosti: https://www.zlaty-vek.cz/clanky-ze-soucasnosti/

Zdroj:
https://rumble.com/v1pwttg-charlie-ward-10.26.22-what-must-happens-next.html