BQQQM! Q Filmy-karty vyprávějí celý příběh: GITMO - Vojenské tribunály - HRC je bažina hlubokého státu - desetiletí zločinu - Všechno má smysl - Toto není hra

03.03.2023

Autor: Medeea Greere 3. března 2023 Aktualizováno: 3. března 2023 1 komentář 26 minut čtení

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu v https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, když publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Desítky let zločinu, skandálů, ututlávání, vydírání a vražd ji dostihnou. HRC je Deep State Swamp, byla 2. částí 16letého plánu zničit Ameriku. Právě teď je země roztrhána největším politickým podvodem a koordinovanou dezinformační kampaní v masmédiích v živé historii.

Možná to znáte jako Covid 19.

V roce 2015, podle pokynů globalistické kriminální korupční sítě známé jako Deep State, prezident Barack Obama schválil milionové financování Wuhanského institutu virologie, místa, které je nyní považováno za epicentrum epidemie Covid19.

Výzkum, který zde byl proveden, měl poskytnout agenta pro globální biologický útok v dosud nevídaném měřítku – takovém, který by byl načasován tak, aby byl zveřejněn během volebního roku.

Se svou operační základnou v demokratickém establishmentu se stínová korporace Deep State pustila do koordinovaného povstání v neregulérní válce s mnoha cíli, to vše pod rouškou globální pandemie, kterou sama vyrobila pro tento účel.

Další velkou výhodou pandemie pro Deep State byl případ korespondenčního hlasování, což je vysoce nejistá praxe, která se ukázala být nekontrolovatelná podvody, stejně jako veřejnost viděla v jednom takovém příkladu, kdy se bývalý soudce ve Filadelfii přiznal k plnění volebních uren poté, co byl zaplacen tím, co nazval "demokratickým politickým konzultantem".

S rychle rostoucím počtem úmrtí potřebným k tomu, aby veřejnost byla předložena ještě tvrdší kontrole, byla běžná úmrtí na chřipku za rok zaznamenána jako Covid19, což uměle nafouklo čísla.

Ale to byl jen začátek.

Když to nepřineslo dostatek úmrtí, Deep State pak zahájil vražedný plán, aby se vzepřel federálním směrnicím a přesunul infikované pacienty do pečovatelských domů, kde se ve velkém počtu nacházela nejrizikovější věková skupina.

Guvernéři Deep State v NY, NJ, CA, PA a MI dohlíželi na to, co lze popsat pouze jako genocidu našich starých milovaných, i když rychle postavené polní nemocnice a lékařsky vybavené námořní lodě stály většinou prázdné.

Tento strašlivý čin stál životy více než 50 000 lidí – ale dal povstání počet obětí, který by rozdmýchal strach veřejnosti potřebný k prosazení jejich cílů.

V těchto temných časech, kdy lidé neměli nic jiného než pohodlí komunity a své víry, bylo i toto násilně zastaveno, když bylo v celé zemi zakázáno chodit do kostela pod rouškou veřejné bezpečnosti.

Deprese a osamělost se staly novou epidemií, všechny navržené tak, aby vytvořily sociální podmínky potřebné pro to, co mělo přijít v jejich despotickém plánu na rozbití národa a udržení moci.

Okamžitě po zprávách o zplošťující se křivce a snížení počtu nových případů se záhadná vražda George Floyda dostala do titulků.

To, co bylo veřejnosti prezentováno jako rutinní případ rasově motivované policejní brutality, se ukázalo jako podivná a náhodná série událostí zahrnujících dva muže, kteří se kdysi znali a pracovali jako ochranka v nočním klubu.

Tato událost poskytla ospravedlnění pro další kapitolu jejich koordinovaného povstání proti Spojeným státům.

Cílem bylo rozdmýchat občanské nepokoje podél rasových linií na emocionální platformě sociální spravedlnosti.

Black Lives Matter byl financován a navržen zkorumpovaným demokratickým establishmentem jako sociální zbraň, která měla přitáhnout davy dobře smýšlejících demonstrantů do nebezpečí, používat je jako lidské štíty, zatímco tlačili divoké povstání v ulicích měst.

Po listopadu přijdou o všechno, ale udělají vše pro to, aby udrželi krizi naživu a lidi ve strachu.

Abychom zvítězili, musíme si vzpomenout na to, co nás učinilo silnými, aby se skutečná spravedlnost mohla konečně vrátit k tomu, co je a vždy bude nejvýjimečnější republikou, která kdy existovala v celé lidské historii.

Nechť Bůh žehná Americe.

Balíček karet Qanon! Získejte ten svůj zde: