Bomba! 90. 10. Med Bed a 90. 10. Virtuální kostka – budoucnost začíná právě teď!

11.10.2023

Autor: Medeea Greere11. října 2023  

Medeea Greere, nezávislý vydavatel, je nyní na Telegramu na https://t.me/AMGNEWS2022 a existuje pouze na čtenářské podpoře, protože publikujeme Pravda, svoboda a láska pro veřejné povědomí. Děkujeme za vaši podporu!

Podívejte se na video jako první! – 90 10 Med Bed a 90 10 Virtual Cube – budoucnost začíná právě teď!

Jedná se o virtuální postel, která je naprogramována s různými funkcemi. Postel teleportuje operační systém kvantového pole, který vysílá energii a frekvence do těla. Jednoduché ovládání, uživatel mluví nebo mentálně přikazuje posteli skenovat, pak pomáhá léčit oblasti potřeby.

Neexistuje žádná umělá inteligence (AI) a není závislá na elektřině nebo jiných srovnatelných typech energie. Neexistují také žádné vedlejší účinky a je velmi bezpečné. Operační systém je také bezpečný v kvantové síti na vysoké úrovni a nelze s ním manipulovat. Stejně jako v nebeské komnatě, pokud systém detekuje nějaké negativní energie nebo záměry, systém nebude fungovat.

Lůžko 90 10 Med je motivováno silami samoléčení spojenými s tělem, duchem, vědomím a fyzickou inteligencí.

Jedná se o jiný léčebný prostředek než jiná léčiva nebo komory a ne každý na něj může být připraven. Pokud jedinec nevěří v energetické léčení nebo ve schopnost samoléčení, nemusí to být pro něj.

Ti, kteří jsou otevřeni rozšiřování své mysli a oceňují věci jako zaměření mysli-energie, sdílejí úžasné zážitky. Ať tak či onak, každý může vyzkoušet medové lůžko po dobu 8 hodin zdarma, aby zjistil, zda by to bylo pro ně.

Oliver Schacke (ve videu) a další vývojáři 90 10 medbed pocit, že tělo léčí samo s kombinací:

 • Spojení s vědomím
 • Napojení na podvědomí
 • Použití kvantového vědomí
 • Kvantová energie a frekvence, nebo použití správných informací pro situaci a individuálního myslitele

Při pokládání do 90 10 MedBed se aktivuje slovy "90.10. MedBed". Zobrazí se čistě bílé světlo, které je zbarveno barevným filtrem. Protože každý myslíme a cítíme jinak, energetická pole budou jiná. Různá frekvence, vibrace a informace zbarvení zvažují myšlenky a emoce jednotlivce.

Poté, co požádá o skenování celého těla, se jednotlivec dostane konkrétněji s jejich požadavkem, pokud jde o oblasti, které se mají léčit. Jeden příklad:

... A chci jít k dalšímu kroku.

Svědectví - Michael je kvadruplegik rok a půl. Požádal o 90 10 med postel "odstranit hlen a harampádí ... a to vyšlo"

Nečekal mnoho, měl drsnou noc "chrlení a kašlání" a chtěl jít k dalšímu kroku po tom, co zažil.

Děkuji, Michaeli. Doufám, že se máš dobře.

Při sledování mnoha natočených posudků většina testovala bezplatnou 8hodinovou zkušební verzi. Byli tací, kteří nic necítili, ale většina uživatelů zdaleka cítila něco dobrého. Často používané termíny byly:

 • Brnění
 • Blaženost
 • Pozitivní
 • Klid
 • Vize
 • Klouby, ramena, jiné oblasti těla se cítily lépe
 • Mnozí cítili v hlavě něco dobrého
 • Vědomí
 • Různé emoce, jako jsou minulé zkušenosti, strach, trauma, soucit a láska.

Při použití postele:

 • Používejte samostatně bez rozptylování
 • Žádná televize, rádio ani jiné zvuky
 • Nejlepší je používat během těchto klidných chvil během dne
 • Na základě svobodné vůle uživatele se postel může kdykoli zapnout a vypnout
 • Je to jako používat meditační lůžko
 • Pouze uživatel rozhoduje vědomě nebo nevědomě o intenzitě svého léčení během sezení

Externí lékařský výzkum specialisté provedli testy a bylo potvrzeno, že kvantová energie funguje na různých úrovních vědomí a buněčné úrovni. Když je aplikována vyšší úroveň energetického výdeje, tím rychleji dochází k fyzickým změnám s vědomím, kde se dostavují pozitivní výsledky a může dojít k léčení.

Virtuální kostka

Kvantové provázání

Procesor VirtualCube zavádí použití kvantového provázání, které vytváří efekt na buněčné úrovni a bylo vědecky prokázáno. Při použití s 90 10 medbed virtuální kostka zesiluje léčivé účinky a zajišťuje, že 100% neutrální a nezměněná kvantová energie je generována a zaměřena na jediný bod. Tato neutrální energie může být zpřístupněna našemu tělu, předmětům a přírodě.

Kvantové provázání nastává, když jsou páry skupin částic generovány takovým způsobem, že kvantový stav každé částice nemůže být popsán nezávisle na ostatních - i když jsou částice odděleny velkou vzdáleností.

Dvě různé laboratoře provedly testy na lůžku 90 10 med a 90.10. Virtual Cube naleznete zde (Copy & Paste):

 • BioMedres
 • Aplikovaná buněčná biologie

Výsledky potvrdily a doplnily předchozí zjištění o účincích kvantového provázání na kultivované orgánově specifické buňky, které prokázaly zvýšenou regeneraci kultivovaných fibroblastů pojivové tkáně. Jinými slovy, kvantové provázání funguje.

Podle domovské stránky, VirtualCube

"je kvantový procesor generující harmonizující kvantovou energii, která vytváří torusové pole kolem krychle. Pouze v jejím středu nebo teleportací kvantové energie může být jiná hmota trvale kvantově fyzikálně zjemněna energií a frekvencemi. Intenzivní nárůst energie, ke kterému dochází, se označuje jako kvantové zjemnění fyzikálního produktu. Kvantově fyzikální zjemnění produktu lze také provádět na delší vzdálenost pomocí možností 90.10. kvantové provázání."

... Vyzařovalo by to do vašeho domu.

Bonnie je odhodlaná používat 90.10. MedBed a Cube.

Chcete-li se dozvědět více o její cestě, zkopírujte a vložte do vyhledávání na YouTube:
90.10. ® MedBed zpětná vazba Hyperparthyroidismus (týden 1) Bonnie

Má nejméně 22 videí vysvětlujících její příběh a je voják, přinejmenším. Její první noci byly drsné, ale pokračovala s otevřenou myslí ve své cestě sebeuzdravení.

Bonnie, děkujeme, že jsi nám pomohla pochopit, co očekávat a jak se vyvíjet s budoucností integrální medicíny.

Dostat se hlouběji do sebeuvědomění a zároveň se stát zodpovědnějším za své vlastní zdraví, odstavec níže je z 90.10. internetová stránka. Učíme se více o hlubším proniknutí do našeho myšlenkového procesu.

"Veškeré shromážděné informace jsou poskytovány výhradně uživateli ležícímu v posteli Středozemního moře. To se děje prostřednictvím intenzivních snů, vizí, jasného vidění, intuitivních znalostí a mnoha dalších možností, které může uživatel pochopit a přijmout.

Výsledek je zřídka zpracován v bdělém vědomí, ale je často vyjádřen pocitem, který lze nejlépe popsat jako čistou lásku nebo blaženost. Pro některé uživatele je to také prostě pocit, že vědí, že je vše v pořádku. Jiní vidí jednotlivé orgány v oku své mysli a jak se mění a léčí během sezení Med Bed."

90 10 Med Bed Různé informace a FAQ

 • Lze použít jakoukoli myslitelnou postel, včetně pohovky, nafukovací matrace, lehátka nebo dokonce pohodlného lehátka. Vodní postele jsou ideální díky harmonizačnímu a strukturujícímu účinku na vodu.
 • Postel může být zřízena v domě, bytě nebo v centrech kvantového poskytovatele zdravotní péče. Zvažte také další zařízení pro léčení domácích frekvencí.
 • Pokud je uvnitř nebo vně elektrické vedení nebo EMF vlny, je v pořádku používat lůžko bez přerušení.
 • K dispozici po celý život, včetně všech aktualizací. Lze snadno přizpůsobit nákupu nového lůžka nebo při stěhování na novou adresu bez dalších nákladů.
 • Ne fyzický produkt, který se rozpadne. Jedná se o kvantový počítač.
 • Tento medbed je doručen virtuálně, nebude nic odesláno ani zasláno poštou.
 • Lze použít tolik, kolik by jednotlivec chtěl.
 • Při používání lze umístit přikrývky nebo přikrývky přes jednotlivce.
 • Kvantové energie jsou nastaveny na lůžko, které má být použito, a na konkrétního jedince. Je možné použít, když je v posteli partner.
 • Může fyzicky kvantově zamotat až tři lůžka, takže teoreticky může být používán libovolným počtem lidí současně.
 • Může být integrován s jinými energetickými produkty, může dokonce optimalizovat efekty relace. Ty mohou zahrnovat energetické léčivé šperky, jako jsou magnetické náramky, tachyonové energetické produkty, jako jsou polštáře nebo různé kryty, posvátné silové kameny a další. Kvantová léčivá energie se přizpůsobuje všem okolnostem a přinese nejlepší výsledky podle vědomí a fyzické snášenlivosti člověka.
 • Operační systém medového lůžka ještě není nakonfigurován tak, aby pomáhal s domácími zvířaty a jinými zvířaty.
 • Good for getting rid of addictions. 
 • Mohou kovy zmizet? Ano. Řekněte něco jako: "Žádám sám sebe o přeměnu všech škodlivých látek na neškodné sloučeniny a o přeměnu všech látek, které mají potenciál poškodit mou bytost, na životodárné látky." Potřebná energie a frekvence budou poskytnuty tam, kde je stimulováno podvědomí uživatele a bude mít transmutaci nebo samoléčení.
 • Je to jako meditace energetického léčení. Zde je přímá citace z webové stránky 90.10: "Úrovně existence zahrnují fyzickou úroveň až k buněčnému jádru, stejně jako emocionální a duchovní úroveň. Pokud se mu věří, může se skenování rozšířit na minulé životy, paralelní životy, stejně jako životy v jiných dimenzích. Současně je určen stav vědomí uživatele, opět zcela neutrálně a bezhodnotově."
 • Mohou být nemoci vyléčeny? Vzhledem k tomu, jak kvantová energie pomáhá s touto technologií, chce společnost zdůraznit, že samoléčení může nastat a pomáhá jednotlivci soustředit se na to. Drobným písmem je jasně uvedeno: "90.10. MedBed není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci. Nebyl vyvinut ani pro tyto účely."
 • Bezplatná 8hodinová zkušební verze zahrnuje jak 90 10 MedBed & 90.10. Virtuální kostka. Prodávají se však samostatně.
 • Alopatická medicína nás udržuje v lékařském systému založeném na strachu, kde začne slyšet špatné zprávy a bude i nadále zatěžovat tělo. Ve skutečnosti jsou naše mozky kvantovým počítačem. 90 10 medbed nám pomáhá ovládat vědomí, kde jsme schopni rozvíjet pozitivitu nad strachem. Tehdy začneme léčit tímto kvantovým zařízením a neutrálními frekvencemi.

  Systém kvantového léčení nás rozvíjí v pozitivní, milující bytosti.

   NESARA GESARA : Med Beds Quantum Healing | V zákulisí kvantových léčebných technologií Med Beds ~ Důvěřujte plánu! (video)

   Upozorňujeme: Tento článek byl sestaven z více zdrojů, aby poskytl komplexní přehled o tématu. Byla věnována pozornost zajištění přesnosti, ale vždy odkazujte na původní zdroje pro definitivní informace.

   Svět se chystá udělat obrovský kvantový skok do revolučního "Nového věku" systémů léčebných technologií, které se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a léčí masy pomocí energií plazmatického využití a léčivých frekvencí.

   Dokážete si představit, že někdy v budoucnosti světa budou nemocnice hrát velmi odlišnou roli, budou posíleny mnoha unikátními kvantovými technologickými zařízeními; lasery a Med Beds; Big Pharma bude vymýcena; Tato futuristická technologie podpoří dlouhověkost a lidstvo bude osvobozeno od mas trpících mrtvicí, srdečními chorobami a mnoha dalšími nemocemi, které přispívají ke zlu špatného zdraví.

   CELÝ ČLÁNEK SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE: https://amg-news.com/nesara-gesara-med-beds-quantum-healing-behind-the-scenes-of-the-quantum-healing-technologies-of-med-beds-trust-the-plan-video/

   TAKÉ: ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA: Na celém světě je k dispozici více než 5 milionů lůžek Med - nejnovější informace o Alliance Med Beds - září 11, 2023

   Med Beds v USA: Proč ticho? Podrobnosti o plánech Med Bed v USA - Otázky a odpovědi o Med Beds

   Med Beds v USA: Proč ticho?

   USA, země příležitostí, inovací a... umlčet? Pokud jde o Med Beds, je tu ticho, které je těžké ignorovat. Tato lůžka mají potenciál změnit zdravotnický průmysl a vyřadit elektrárny z podnikání. Mohl by farmaceutický průmysl tahat za nitky a potlačovat právě tu technologii, která by mohla ukončit jeho nadvládu?

   Celý článek si můžete přečíst ZDE: https://amg-news.com/med-beds-in-the-usa-why-the-silence-details-of-med-bed-plans-in-the-usa-q-a-about-med-beds-proof-compilation/

   Také: MED BEDS - High Tech Medical Bed Technology potlačená DEEP STATE a uvolněná NESARA GESARA (musí vidět video) - https://amg-news.com/med-beds-high-tech-medical-bed-technology-suppressed-by-deep-state-and-released-by-nesara-gesara-must-see-video/

   Pusťte si video s komentářem!

   https://amg-news.com/bombshell-90-10-med-bed-and-90-10-virtual-cube-the-future-starts-now-new-video/