12ti stránkový dokument o zavedení lůžek Med-Bed

01.01.2022

Takto vypadá reálně lůžko Med Bed, které léčí řadu nemocí a opravuje buňky a DNA.

CO JE MED BEDS LŮŽKA?
1. Med Beds. Používají technologii k transformaci vašeho těla k optimálnímu zdraví pomocí původních kódů ve vaší DNA. Tato technologie byla testována. S touto technologií se naše společnost zaměří na zdravotní stav spíše než na nemoci. Žádný průmysl nebude mít důvod profitovat z nemocí. S Med Beds si bude moci každý člověk svobodně obnovit zdraví a žít zdravě až do vyššího věku, než jaký jsme v poslední době mohli zažít.

2. Technologie . Tato technologie je dostupná již 50 let a je naprosto bezpečná. Tajný vesmírný program jej úspěšně používal během posledních 50 let.

DOSTUPNOST
Financování. Med Beds se zřizují ve specializovaných léčebných centrech. Zpočátku budou k dispozici mimo stávající systém zdravotní péče. Až bude odhalena technologie lékařských lůžek, nemocnice a velké farmacie budou postupně vyřazeny z provozu. Je to proto, že náš lékařský systém již nebude založen na nemoci, ale na zdraví.
Technologie bude plně financována bílými klobouky/vojenskými prostředky.

Náklady. Za použití postelí Med se neplatí. Veřejnosti budou k dispozici zdarma. Náklady na Med Beds zaplatí armáda a bílé klobouky.

ČASOVÁ OSA
Zavedení. Každá země bude mít centrální centrum, kde si lidé budou moci rezervovat schůzku. První schůzka bude konzultace, která bude zahrnovat anamnézu a vyšetření celého těla. Poté budou informace o pacientovi vloženy do kvantového počítače, ve kterém počítač rozhodne o naléhavosti lékařských potřeb pacientů. Na základě tohoto posouzení bude naplánováno nedaleké centrum.

2. Spustění. Předpokládané spuštění. V současné době se očekává, že léčba začne v polovině ledna 2022. Toto datum se může změnit kvůli vojenské aktivitě.

Zpočátku budou Med Beds po určitou dobu silně kontrolovány armádou, aby nedošlo ke zneužití technologie. Nebude existovat žádné preferenční zacházení kvůli postavení ve společnosti. Se všemi lidmi bude zacházeno spravedlivě a lůžka budou k dispozici jako první pro lidi, kteří to potřebují.

3. Národní. Po uvolnění postelí Med Beds bude zřízena národní telefonní linka, aby si lidé mohli rezervovat schůzky.

4. Výroba. Med Beds jsou replikovány pomocí pokročilé technologie. Odhaduje se, že k distribuci lze vyrobit 1 000 lůžek Med Beds za den.

PROFESIONÁLNÍ PERSONÁL
1. Zdravotnický personál. Med Beds jsou pokročilou lékařskou technologií. Zpočátku budou Med Beds k dispozici pouze pro konkrétní léčebná centra a nebude možné je zakoupit pro vaši vlastní kliniku nebo domov. Stejně jako u všech vyspělých lékařských technologií je k bezpečnému používání technologie zapotřebí poměrně dost školení. Vyžaduje také značné množství znalostí týkajících se biologických, lékařských a nemocí. Pro někoho bez lékařského vzdělání by to trvalo nejméně 12 až 18 měsíců školení. Při prvním uvedení na trh budou Med Beds používat pouze profesionální zdravotnický personál, který byl vyškolen vojenským personálem.

Kliniky budou řídit lékařské oddělení armády spolu s dobrotivými bytostmi. Ti, kteří budou lůžka používat jako praktikující, budou požádáni, aby pracovali pouze na pozvání. Později budou k dispozici kurzy a volná pracovní místa pro zdravotníky.

Člověk nemůže obsluhovat tuto lékařskou technologii bez lékařského vzdělání. Máte-li například pacienta se srdečním selháním nebo s těžkým zraněním při autonehodě, musíte před vstupem do Med Bed znát první pomoc a jak s ním zacházet.

Profesionál bude muset vědět, jak číst určité anomálie, které postel zachycuje. Mnoho lidí nebude rozumět technologii MEDICAL. Toto není technologie, kterou může někdo ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Vůbec to tak není.

2. Střediska. Chápu to tak, že zpočátku budou v hlavních centrech roztroušených po každém státě a nebudou k dispozici ke koupi. Pokud vím, vaše aplikace bude záviset na potřebě již dostupných služeb. Během čekání, pokud budou potřeba, bude příležitost pro další technologie.

3. Školení. Víte, jestli bude k dispozici plán školení pro Med Beds nebo pro ty, kteří nebyli indoktrinováni na univerzitě, nebo pro méně pokročilé technologie? Možná bude nedostatek lékařů, protože mnozí z nich budou obviněni ze zločinů proti lidskosti.

V zásadě budou jako první osloveni zdravotničtí pracovníci nebo lidé s lékařskými znalostmi, kteří mají skutečně vyšší vibrace. Zpočátku budou lékaři vybíráni pouze na základě pozvání.

Lidé budou vyškoleni ve všech typech lůžek Med, protože každé centrum bude mít několik typů lůžek. Každý zaměstnanec bude muset být vyškolen k obsluze Med Beds.

4. Žádné náklady na školení. Výcvik poskytnou vojenské a benevolentní bytosti. Za školení se zpočátku neplatí žádné náklady. Typ školení bude relevantní pro vaše individuální pozadí. Například pomocná sestra bude vyžadovat více školení než mozkový chirurg.

5. Tým. Pokud chcete mít Med Bed Center, budete potřebovat šest operačních sálů a sedm Med Beds; dva v jednom z pokojů, které by musely být extra velké. Bude potřeba místnost pro předběžnou proceduru a místnost pro zotavení. Oba s cca 30 lůžky každý. Také oddělení přes noc s asi 27 pokoji, každý se čtyřmi nebo tak lůžky. Bylo by také potřeba přibližně 15 až 20 poradců plus jakýkoli další holistický personál. Potřebujete také pomocný personál, jako jsou recepční, zaměstnanci jídelny, uklízečky, pracovníci prádelny, ošetřovatelé atd. Pak přijdou lékaři a technici, kteří budou obsluhovat lůžka. Kromě toho budete potřebovat mnoho sester pro předběžnou a následnou péči. Je to obrovský úkol, a proto bude Med Beds nějakou dobu ovládat armáda a aliance.

PŘÍPRAVA NA LÉČBU A OČEKÁVÁNÍ
Počáteční jmenování. Procedury trvají od několika minut do 15 hodin v závislosti na tom, co děláte. Takže když zavoláte do svého národního centra, zařídí úvodní konzultaci s centrem ve vašem okolí. Když dorazíte na konzultaci, zdravotnický personál zkontroluje vaši anamnézu. Na tomto sezení budete mít sken celého těla, obvykle v nemocničním oděvu, který trvá jen několik minut. Poté prodiskutují výsledky skenování a podrobnosti o vašich výsledcích. Proberete, co chcete udělat, a tyto informace budou vloženy do počítače. Poté počítač rozhodne o tom, kde budete na seznamu zařazeni, a budete informováni o datu, čase a místě ošetření.
V den ošetření, když dorazíte, budete požádáni, abyste se převlékli do pláště a dostali lehké sedativum. Když se pak dostanete na postel, uvolní se uspávací plyn. Tento plyn vás udrží ve spánku po celou dobu léčby. Po dokončení léčby budete přemístěni do oblasti zotavení a prohlédnut lékaři. Mohou vás také vidět poradci v závislosti na tom, jaký typ procedury jste zažili.

2. Relace. Většina problémů se vyléčí jednou návštěvou. Složitější případy mohou vyžadovat až 3 sezení.

3. Příprava na relaci . Každému je před spaním podán sedativum a poté je po dobu léčby uspán, ať už je to několik minut nebo 15 hodin. Klaustrofobie není problém.

4. Priorita.Neočkovaní budou mít přednost před očkovanými. Lidé, kteří trpěli vedlejšími účinky z ochotného vstřikování jedu do svého těla z vakcín, budou léčeni po těch, kteří neočkovali. Již nějakou dobu jsou k dispozici tuny informací o potenciálních nebezpečích vakcín. Každý si mohl udělat svůj domácí úkol a dozvědět se o potenciální škodě. Ti, kteří se narodili s vážnými nemocemi a mají nemoci s jinými zdravotními problémy, se do Med Beds dostanou jako první. Každý měl na výběr, zda se nechá očkovat. Rizika si mohl vybrat každý sám.

I když budou priority pro neočkované, očekává se, že všichni jedinci, kteří potřebují léčbu, budou okamžitě ošetřeni. Není třeba se obávat, že budete léčeni v Med Bed.

5. Bezdomovectví. Budou tam humanitární týmy, které osloví bezdomovce kvůli léčbě. Nikdo nezůstává pozadu.

6. Očekávání. Také si budete muset uvědomit, že s Nesarou/Gesarou se svět změní tak, jak ho nyní vidíme. Nebudou tu bezdomovci, pacholci, chudoba, utrpení nebo hlad. VŠECHNO se bude měnit.

LÉČEBNÉ SCHOPNOSTI
1. Zdravotní přínosy. Med Beds dokáže opravit zdravotní problémy pacienta a obnovit tak tělo jedince do optimálního stavu.

2. Dorůstající orgány. Lůžka mohou nahradit nebo vyrůst končetiny a orgány.

3. Nové kosti a léčení. Pro ty, kteří mají protézu, bude protéza odstraněna u lůžka a rozpuštěna, aby mohlo dojít k příznivému hojení.

4. Chirurgie. Operace na lůžkách Med poskytnou okamžité výsledky. Například baseballový nadhazovač, který potřebuje operaci, se může dostat do Med Bed a být připraven k nadhazování velmi brzy po ošetření. Ve skutečnosti budou připraveni nadhodit, než se probudí a vylezou z Med Bed.

5. Poškození VAX. Lůžka dokážou zvrátit škody způsobené vaxem, avšak ti, kteří jsou nevaxovaní a mají přirozená zranění, budou jejich zranění prioritou.

6. Srdeční pacienti. Med Beds léčí srdeční problémy všech typů.

7. Závislosti. Ano. Závislosti se dají vyléčit. Lidé však stále budou muset pracovat na tom, proč se stali závislými.

8. Rozpouštění chirurgicky přidaných kusů. Lůžka rozpustí všechny chirurgicky přidané kusy a opraví poškození, vrátí tělo do zdravého stavu, než začaly problémy.

9. Chemo. Med Bed nejen léčí škody způsobené chemoterapií, ale vrací tělu úplné zdraví odstraněním všech abnormálních výrůstků.

10. Alergie. Alergie budou odstraněny.

11. Stomatologie. Všechny problémy se zuby budou opraveny. A zuby se zregenerují. V případě potřeby se také zuby narovnají.

12. Nadváha. Ano. Můžete se vrátit ke své ideální váze.

13. Zrak a sluch. Ano. Váš zrak a sluch se mohou vrátit do optimálního stavu. Také lze korigovat šedý zákal.

14. Jizvy. Jizvy budou opraveny a zmizí.

15. Schizofrenie. Psychické problémy se dají napravit.

16. Autista. Autistickým dětem lze pomoci s uzdravením.

17. Orto. Ortho záležitosti, jako je úprava kostí a kostní korekce budou řešeny také.

18. Deprese. DEPRESI se bude pomáhat postupně. Nakonec se jedinec bude muset vypořádat s traumatem pozitivním způsobem. Bude zde mnoho duchovně vyškolených poradců, lidských i nelidských, kteří pomohou komukoli s depresí.

19. Vylepšení. Med Beds může někoho učinit empatičtějším, inteligentnějším atd. Lze se naučit/stáhnout i další jazyky. Je však důležité mít důvod používat vylepšení, která požadujete ke stažení. Například by nebyl důvod stahovat všechny jazyky na této planetě, pokud je neplánujete používat. A velká část zkušeností na této planetě je proces učení se znalostem, které potřebujete.

20. Dokonalé zdraví. Postele vrátí vašemu tělu optimální zdraví.

21. Uzdravte mysl. Když vyléčíte mysl, vyléčíte i tělo.

22. Vitalita. Med Beds navrací jednotlivcům optimální zdraví. Pokud je vám například 80 let, budete mít nejlepší zdraví na 80 let. To neznamená, že budete tak mrštní a fit, jako by vám bylo 30. Věková regrese vám může prodloužit život. Ne každému bude věková regrese schválena. Není to něco, co se bere na lehkou váhu. Bude schválen pro správné účely.

23. Problémy zrození. Lůžka dokážou opravit problémy, které se dokonce objevily při narození.

24. DNA. Med Beds zvrátit genetické projevy, které jsou vypnuté, jako je MTHFR, dominance estrogenu a problémy s metylací s detoxem a čištěním DNA.

DALŠÍ FYZICKÉ ZMĚNY
1. Vlasy. Můžete změnit barvu vlasů a růst vlasů.

2. Oko. Můžete změnit barvu očí. Problémy se zrakem a zrakem lze také opravit.

3. Výška. Vaše výška se však může změnit pouze za extrémních okolností.

4. Pohlaví. Med Beds může v případě potřeby přepnout pohlaví zpět na vaše původní pohlaví.

5. Vzpomínky. Všechny vzpomínky se vrátí, pokud byly pokořeny.

6. Tetování. Med Beds dokáže odstranit tetování.

7. Zuby. Zuby lze narovnat a znovu dorůst.

8. Kouření. Med Beds mohou napravit škody způsobené roky kouření.

9. Znalosti. Stahování informací je možné. Jakékoli informace lze stáhnout do vašeho mozku, včetně dalších jazyků. Součástí lidské zkušenosti je však získávání znalostí.

DUŠEVNÍ TRAUMA
1. Co je vyloučeno? Duševní a emocionální trauma se nenapraví. Technologie může potlačit vzpomínky, ale v určitém okamžiku se budete muset vypořádat s traumatem.

2. Nanebevstoupení. Zdá se, že Med Bed opravuje pouze fyzické tělo, ale emocionální a mentální problémy je něco, na čem bude muset každý člověk zapracovat. Je zřejmé, že práce na těchto otázkách je to, co přiměje jednotlivce zvýšit své vibrace. Takže možná, mít stroj, který by to udělal, by bránilo procesu vzestupu pro člověka. To může být důvod, proč Med Bed zůstává zaměřen na léčení fyzického těla.

I. HARMONOGRAM LÉČBY

1. MAX třikrát. V tuto chvíli jediná věc, kterou lůžka nezvládnou, je u někoho regrese věku více než třikrát, protože mozkové buňky nejsou skvělé na více než dvě regrese.

2. Přesvědčení. Zdá se, že někteří lidé věří, že léčení musí zapojit naši vůli a všechny obtíže, které s tím souvisí. Mohou věřit, že se musí bránit zázračnému uzdravení.

Je na každém, aby takovým věcem věřil a my musíme respektovat jejich přesvědčení.,

Zdroj: VK